Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mazurskie Tropy 2016

Organizer Mazurskie Tropy
Place woj. warmińsko-mazurskie - Nawidy
Date 11 jun 2016
Headquarter Szkoła Podstawowa w Nawiadach, Nawiady 31, 11-710 Piecki
Web page http://www.tropy.net/2016/
Regualation
Description None
All participants count 126
Results status Official results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
57
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-3139Wojciechowski Adam --Piastów100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA96.31
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan98.57
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl98.57
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-85.62
-43421Pacek Karolina 🥉---85.33
4-3090Piwakowski Wojciech ---96.80
5-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.14
-54991Marcinkowska Magdalena -Poznań-76.19
6-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-91.47
-611312Lipińska Katarzyna ---73.14
6-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos91.47
-73089Stanek Asia 🥇---70.09
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia90.40
-867Konieczna Krystyna -Lipka-64.00
9-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl89.97
-9358Trykozko Urszula -WarszawaTeam 36057.90
10-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36087.10
-101106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins54.85
-116935Olechowska Emilia ---51.81
11-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa86.81
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-85.03
13-4123Pachulski Leszek -Sopot-82.24
14-7Zadworny Tomasz -Łódź-80.70
15-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka79.35
16-11581Chomicki Adrian ---78.31
17-783Zawadzki Artur -Marki-77.84
18-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-76.26
19-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-75.64
20-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.27
21-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA74.08
22-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet73.35
23-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team73.31
23-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team73.31
25-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI71.50
26-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-71.40
27-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team69.96
28-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja66.24
29-14685Kokłowski Daniel -TucholaAKT Olsztyn65.43
30-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy63.53
30-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy63.53
32-14684Domański Michał -WarszawaKTE Tramp54.45
33-693Smejda Andrzej -Warszawa-51.21
34-2681Zając Grzegorz ---50.04
35-11485Brodowicz Tomasz ---47.95
36-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW47.02
37-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN46.59
38-3261Tumiński Maciej --ITS44.56
38-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad44.56
40-11627Iwanowski Łukasz ---44.19
41-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan38.17
42-1108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-36.16
43-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej28.12
44-11445Sadłowski Grzegorz ---28.12
45-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej28.07
46-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej28.02

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
69
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team50.00
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team50.00
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo46.16
47289Gil Jarosław ---43.34
5734Kamela Robert -Warszawa-42.24
6893Gębarowski Piotr -Warszawa-42.22
7313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj40.80
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team40.69
9210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA40.29
10346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu40.08
117318Kotlarz Paweł ---39.62
1299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy36.49
13109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra36.17
14211Prądzyński Jarosław -Ełk-35.91
157336Olecki Paweł ---35.87
16332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-35.67
17319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo35.62
186727Siwilewicz Józef ---35.57
195301Gostomczyk Krzysztof ---35.33
20157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise35.24
215437Witkowski Andrzej ---35.21
22317Kurach Paweł -Górki-35.20
237296Motel Paweł ---34.28
245166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą33.56
252061Cwalina Karol ---33.38
26308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-33.37
276730Goleń Jan ---33.36
28206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU33.10
29205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU33.10
30678Kaliciński Marek -WarszawaUKA30.64
301514Pawlak Paweł ---30.64
301930Biziuk Halina 🥉--"Leśnicy"30.64
337398Kosma Aleksander ---29.72
34667Misiaczek Ewa -Warszawa-29.07
35278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy28.97
361320Kosiński Maciej -Klaudyn-28.39
377083Bielewicz Adam ---27.93
377437Bielewicz Kacper ---27.93
397454Marks Piotr ---26.72
397453Marks Aleksandra ---26.72
417460Januszewska Anna ---26.05
417461Januszewski Maciej ---26.05
437473Żyźniewska Katarzyna ---25.29
441607Żyźniewski Cezary ---25.21
443442Skórka Robert ---25.21
463925Żychliński Mateusz ---24.07
473451Veith Piotr ---24.02
487541Perkowska Beata ---22.88
493926Czaplicki Piotr ---22.13
507603Gańko` Jakub ---21.02
514786Toczko Piotr ---18.25
522507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team17.28
533447Bacławska Magdalena ---16.21
54125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie14.50
557542Wieczorek Wiesław ---13.65
561637Gryżewski Maciej ---7.68
567721Hryniewicz Tomasz ---7.68
567331Makal Igor ---7.68
597658Piwowarczyk Dariusz ---5.50
607744Wojda Konrad ---5.42
607743Zarzycka Magdalena ---5.42
627749Jaszczura Piotr ---4.82
627748Michałowska Anna ---4.82
641157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient4.21
647756Czupiłka Justyna ---4.21
664177Malinowski Sławek --Heavy Metal Team3.61
677759Polikarski Krzysztof ---3.01
687762Ro Patrycja ---2.41
687763Haczek Adam ---2.41