Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2016

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Pilica koło Zawiercia
Date 10 sep 2016
Headquarter Zespół Szkół w Pilicy, ul. Zamkowa 7, 42-436 Pilica
Web page http://mordownik.pl/
Regualation
Description None
All participants count 127

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
59
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-3139Wojciechowski Adam --Piastów100.00
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA99.11
2-11356Niedośpiał Krzysztof ---91.74
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos88.91
-33756Kurek Marta --ON-SIGHT87.25
4-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-86.63
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina84.77
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl84.68
-511537Czarny Basia ---64.59
-611783Klimsza Kasia ---63.90
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan83.92
7-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp83.73
-71042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja51.92
-71099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja51.92
8-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-80.23
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia80.23
-941Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel47.93
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-80.17
11-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-80.16
12-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36075.95
12-7Zadworny Tomasz -Łódź-75.95
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka75.24
15-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny72.30
16-120Królikowski Roman -Modlniczka-70.01
17-3960Pońc Maciej ---69.64
17-5135Gibiec Sebastian ---69.64
19-999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy65.73
19-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy65.73
21-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa65.58
22-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA65.06
23-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club62.87
23-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy62.87
25-2476Trzmielewski Roman -Kraków-59.96
26-11656Tyszkowski Roman ---59.02
26-11828Orszulski Maciej ---59.02
28-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja57.26
29-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina55.65
30-997Walczak Karol -Kraków-55.30
31-11831Kubiak Paweł ---54.97
32-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek54.02
33-3961Tyka Marek ---52.74
33-3838Nawrocki Jacek -Bochnia-52.74
35-11833Zelent Sławomir ---52.27
36-11839Myga Sylwester ---47.29
36-11838Muchowicz Marcin ---47.29
38-693Smejda Andrzej -Warszawa-47.20
39-1279Kucharczyk Seweryn -Rybnik-44.71
39-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona44.71
41-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS39.74
41-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy39.74
43-11863Klimsza Michał ---39.32
44-11584Pieniążek Andrzej ---37.39
45-11609Goławski Cezary ---35.05
45-11608Dyba Łukasz ---35.05
47-918Baster Przemysław -Kraków-30.38
48-2076Jeliński Tomasz ---25.71
49-11852Patrzałek Grzegorz ---23.16
50-11925Horabik Paweł ---18.95

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
68
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team50.00
27302Grzegorczyk Paweł ---49.18
2496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę49.18
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team45.12
42437Leja Piotr -Zakopane-45.12
6703Korpula Grzegorz -Piekoszów-44.94
72366Piotrowski Maciej --Ultramind41.20
719Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu41.20
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo41.20
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl40.37
11841Ignacyk Marcin -Kraków-40.05
121469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure39.16
13634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław38.44
14678Kaliciński Marek -WarszawaUKA37.44
15578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga37.42
162800Franczyk Paweł ---36.68
163967Skupień-Franczyk Barbara ---36.68
182368Pręcikowski Ryszard ---35.97
19332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-34.99
191740Marszałek Marcin ---34.99
21160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi34.93
22151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam34.88
23279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-34.57
24278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy34.55
255632Wolak Paweł ---34.44
265301Gostomczyk Krzysztof ---33.51
272234Litwa Szymon ---33.10
283973Buchcik Patryk ---30.95
292130Makowczyński Krzysztof ---30.79
303968Hoduń Zdzisław ---30.56
30942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ30.56
32171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad30.06
321097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław30.06
34638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu29.75
34530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów29.75
34529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów29.75
377459Trestka Michał ---26.44
377458Maślanka Adam ---26.44
391375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę23.42
392360Lis Dominika --Na Skuśkę23.42
397529Połeć Marta ---23.42
426646Dańda Karolina ---23.09
436917Dańda Jacek ---22.86
446949Wojtczak Sebastian ---21.43
453474Jach Marceli ---21.24
453475Jach Paweł ---21.24
476647Dańda Paweł ---20.71
481022Patyk Joanna -Chorzów-20.68
497618Mioduszewski Bartłomiej ---20.49
493969Bajer Marcin ---20.49
51603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga20.39
522124Ambroziak Mateusz ---19.03
53380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji17.67
547136Roztocka Anna ---15.59
5417Roztocki Przemysław -Krasnik-15.59
565785Bochenek Patryk ---14.39
577695Feret Robert ---10.00
577694Chojowska Katarzyna ---10.00
593966Gębala Piotr ---9.17
60575Zakościelny Bernard -Janów Lubelski-8.34
60576Świderska-Zakościelna Ewelina -Janów Lubelski-8.34
627732Opiłka Artur ---6.53
627733Sprycha Oskar ---6.53
641032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków5.75
656092Sikora Marek ---5.17
667752Posmyk Szymon ---4.62
676936Stojak Maciej ---3.60
676937Wyka Piotr ---3.60