Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szaga 2016

Organizer Klub Sportowy HADES
Place woj. wielkopolskie - Skoki
Date 15 - 16 jul 2016
Headquarter Hala Sportowa, ul. Rogozińska 1, 62-085 Skoki
Web page http://szaga.fla.pl/
Regualation
Description None
All participants count 115
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
21
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
21504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki87.63
21459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru87.63
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team85.88
41359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER85.88
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo79.90
7703Korpula Grzegorz -Piekoszów-76.17
8206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU75.53
8205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU75.53
10103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight69.72
11482Biegański Przemysław -PoznańŻTR68.66
12316Krasowski Tomasz -Wrocław-65.20
12320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-65.20
142542Kłaczkowski Kamil ---63.08
15148Jurkowski Dariusz -Szczecin-60.87
166335Minichowski Piotr ---58.17
16102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)58.17
16101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)58.17
196795Horanin Paweł ---40.72
202037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie32.96
211032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków18.07

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-7Zadworny Tomasz -Łódź-100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-100.00
-267Konieczna Krystyna -Lipka-86.21
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka86.21
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp99.31
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan98.28
-48908Skompska Anna ---51.72
5-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl98.11
6-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-89.51
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos89.38
8-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-86.93
9-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI78.46
10-105Fałowski Rafał -Gajków-76.57
11-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-73.43
12-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-72.22
13-11419Sosiński Łukasz ---70.79
14-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-70.62
15-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka70.27
16-772Papis Leszek -SłupskTroll Team67.61
16-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team67.61
18-693Smejda Andrzej -Warszawa-65.07
19-3906Pawlak Krzysztof --Dt4You Mtb Team51.61
20-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan40.15
21-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy26.18

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia50.00
1-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla50.00
-15056Hajduk Lidka --Bez Skorka50.00
-211790Benesz Joanna ---44.93
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-48.77
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina41.75
-411317Pogorzelska Aleksandra ---37.15
4-783Zawadzki Artur -Marki-41.51
4-14576Zawadzki Stanisław -MarkiPustelnik41.51
-511794Wawrzyniak Anna ---36.76
-6395Trafas Joanna -KicinOVER LIMIT32.44
-611798Tyranowska Anna ---32.44
6-656Hajduk Jacek -OleśnicaBez Skorka37.41
-611799Słomińska Aneta ---32.44
6-2205Błaszczyk Dariusz -Oleśnica-37.41
-611797Wulf Gosia ---32.44
8-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja36.55
9-1325Halamus Robert -Poznań-35.97
9-5051Szymański Patryk --Napier...Acze35.97
-1011805Lipiak Marta ---23.59
11-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)35.89
12-3719Benesz Rafał ---33.62
13-11812Skoracki Tomasz ---32.38
13-11813Zając Bartek ---32.38
15-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina31.24
16-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-30.11
17-813Kowalski Krzysztof -Wołów-28.39
17-809Rudnicki Mariusz -Wołów-28.39
19-11895Polcyn Piotr ---27.80
19-11894Tomasiewicz Rafał ---27.80
21-11898Tomczak Jacek ---27.51
22-11904Gierszewski Andrzej ---25.85
22-11903Kowalicki Przemysław ---25.85
24-918Baster Przemysław -Kraków-23.50

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
35
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17283Arseniuk Krzysztof ---40.00
2765Komorowski Mateusz -Warszawa-37.89
330Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team37.79
47332Unolt Michał ---36.43
5403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS34.99
5443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy34.99
77290Staniewska Agnieszka ---33.89
81326Jakubik Piotr -Poznań31BLT31.75
9960Wąsowski Maciej -SzamotułyKB Szamotuły31.55
95865Klój Łukasz ---31.55
11326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand29.92
12296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl29.57
133805Kozłowska Alicja ---27.72
13347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-27.72
15784Wiatr Wojciech -Poznań:)25.13
15171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad25.13
15582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła25.13
18763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers24.93
18125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie24.93
18504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy24.93
21717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty23.75
21308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-23.75
237591Gottowt-Papiewska Joanna ---21.36
237301Fabiś Robert ---21.36
257594Perlińska Dominika ---21.33
257595Józefowicz Andrzej ---21.33
277312Andrzejewski Michał ---21.24
287604Jankowski Andrzej ---20.94
297657Bojarowski Jacek ---17.45
307042Hołdakowski Filip ---16.74
30753Hołdakowska Anna -Warszawa-16.74
324823Horbaczewski Mirosław -Poznańferraty.pl14.88
324838Płóciennik Bartosz ---14.88
324702Sadura Kinga -WarszawaAhoj Przygodo!14.88
35401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team10.91