Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago XI 2016

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Osiek k. Skórcza
Date 9 apr 2016
Headquarter Zespół Szkół Publicznych, ul. Partyzantów Kociewskich 51, 83-221 Osiek
Web page http://wloczykij.gd-net.pl/
Regualation
Description None
All participants count 63
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
51
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
-13089Stanek Asia 🥇---50.00
-267Konieczna Krystyna -Lipka-46.97
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan47.28
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina43.94
3-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-45.88
4-4123Pachulski Leszek -Sopot-45.85
5-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF45.80
6-3090Piwakowski Wojciech ---45.11
7-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl42.07
8-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki40.68
9-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO40.47
9-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT40.47
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-40.47
12-9508Jasik Jakub ---39.56
13-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI39.36
14-3991Jankowski Tomasz ---38.90
15-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka38.18
16-3099Szumański Jakub ---37.46
17-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos35.09
18-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl33.74
19-1364Ciesielski Witold -GdanskMR33.59
20-3091Różak Marcin ---32.25
20-11642Potyrała Jarosław ---32.25
22-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info32.18
22-11814Nowicki Jakub ---32.18
24-3681Morawski Piotr --brak31.51
25-11507Dąbrowski Jacek ---30.84
26-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-30.80
27-693Smejda Andrzej -Warszawa-29.73
28-11889Gruba Michał ---29.09
28-11890Doppke Marcin ---29.09
30-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-28.46
31-3118Głomski Aleksander ---27.83
32-3992Chmielewski Marcin --Lost26.56
33-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM24.66
33-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM24.66
35-11628Kotkowski Kamil ---24.03
36-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu23.40
37-11581Chomicki Adrian ---22.85
38-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team20.38
38-772Papis Leszek -SłupskTroll Team20.38
40-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan18.53
41-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina17.91
42-794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego15.44
43-11938Zagozdon Artur ---14.82
43-11580Walter Maciej ---14.82
45-845Kasierski Przemysław -BydgoszczFitserwis MTB Team10.50
46-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-9.88
47-3939Sirocki Rafał ---6.67
48-795Adkonis Konrad -Slupsk-3.33

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
12
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl40.00
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo36.52
3332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-34.22
43924Wiśniewski Łukasz ---31.57
5205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU28.42
67439Nagórski Patryk ---27.86
77466Kuźniewski Krzysztof ---25.49
87469Myszk Łukasz ---25.48
9312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-23.69
101143Krzemiński Andrzej -Koszalin-21.28
116044Kowalczyk Bianka ---15.48
11896Kowalczyk Jacek -Nowa Wola-15.48