Orienteering Marathon Cup

 

Azymut Orient 2018

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Gródek
Date 10 nov 2018
Headquarter ul. Szkolna 86-131 Gródek
Web page http://www.azymut.orientujemy.pl/
Regualation http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Description Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy do Wdeckiego Parku Krajobrazowego na złotą polską jesień! Do zobaczenia w Gródku!

Runners list

Route: TP25
Start time
Nov. 10, 2018, 9 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
38
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
1334 Małgorzata Bochniak Warszawa - K 153 - Oct. 25, 2018, 1:17 p.m.
857 Dariusz Kosoń Września - M 154 - Oct. 26, 2018, 8:45 a.m.
1336 Katarzyna Cytryńska Gniezno - K 150 - Oct. 26, 2018, 10:45 a.m.
338 Rafał Bartkowiak Bydgoszcz - M 151 - Oct. 26, 2018, 2:09 p.m.
1339 Maciej Służała Reszel - M 152 - Oct. 28, 2018, 8:26 p.m.
1341 Norbert Czosnyka Luboń - M 155 - Oct. 29, 2018, 5:46 p.m.
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 156 - Oct. 29, 2018, 9:14 p.m.
368 Paweł Błażejewski Niemcz - M 157 - Oct. 30, 2018, 11:39 a.m.
821 Karol Nolka Wisniewski Toruń - M 158 - Oct. 30, 2018, 2:46 p.m.
1344 Katarzyna Jaremko Kwidzyn - K 159 - Oct. 31, 2018, 12:30 p.m.
1345 Radosław Siekierka Pakość - M 160 - Oct. 31, 2018, 4:34 p.m.
1346 Sylwester Miłkowski Warszawa - M 161 - Oct. 31, 2018, 10:06 p.m.
1347 Michał Szablewski Inowrocław - M 162 - Oct. 31, 2018, 10:23 p.m.
1348 Aleksandra Szablewska Inowrocław - K 163 - Oct. 31, 2018, 10:28 p.m.
1349 Grzegorz Groszewski Bydgoszcz - M 164 - Oct. 31, 2018, 11:34 p.m.
1351 Katarzyna Tużylak Bydgoszcz - K 165 - Oct. 31, 2018, 11:50 p.m.
1356 Dariusz Hanas Olsztyn Drużyna Wilka M 166 - Nov. 3, 2018, 10:28 p.m.
1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz K 167 - Nov. 3, 2018, 11:13 p.m.
1360 Karolina Krueger Łochowice - K 168 - Nov. 4, 2018, 3:54 p.m.
1361 Waldemar Krueger Łochowice - M 169 - Nov. 4, 2018, 3:55 p.m.
1362 Marta Jankowska Bydgoszcz Fordoniacy K 170 - Nov. 4, 2018, 5:53 p.m.
1363 Mateusz Jankowski Bydgoszcz Fordoniacy M 171 - Nov. 4, 2018, 6:04 p.m.
1365 Dorota Futyma Barcin - K 172 - Nov. 5, 2018, 8:03 a.m.
1367 Radosław Hoffmann Toruń - M 173 - Nov. 5, 2018, 11:24 a.m.
588 Anna Szawdzin Wrocław - K 174 - Nov. 5, 2018, 5:51 p.m.
1368 Adam Mrozik Bydgoszcz - M 175 - Nov. 5, 2018, 7:23 p.m.
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K 176 - Nov. 5, 2018, 7:42 p.m.
820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M 177 - Nov. 5, 2018, 8:04 p.m.
1369 Kacper Białowąs Bydgoszcz SU nr 2 Bydgoszcz M 178 - Nov. 5, 2018, 9:09 p.m.
1370 Katarzyna Siekierka Barcin - K 179 - Nov. 5, 2018, 9:52 p.m.
1371 Jan Kurczewski Pakość - M 180 - Nov. 5, 2018, 10:02 p.m.
1372 Ewa Nowicka Inowrocław - K 181 - Nov. 6, 2018, 5:02 p.m.
1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M 182 - Nov. 7, 2018, 1:04 p.m.
1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K 183 - Nov. 7, 2018, 1:08 p.m.
799 Przemysław Zdrojkowski Toruń - M 184 - Nov. 7, 2018, 7:17 p.m.
1376 Tomek Płodzicki Iława Iława biega M 185 - Nov. 7, 2018, 10:46 p.m.
1381 Mikołaj Hemmerling Barcin - M 186 - Nov. 8, 2018, 9:42 p.m.
1382 Piotr Budnarowski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl M 187 - Nov. 8, 2018, 9:58 p.m.

Runners list

Route: TP50
Start time
Nov. 10, 2018, 7 a.m.
Limit time
12
PK count
30
Runners count
10
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
780 Michał Witkowski Toruń - M 105 - Oct. 25, 2018, 12:44 a.m.
1333 Krzysztof Sieracki Bydgoszcz Run Bydgoszcz M 106 - Oct. 25, 2018, 1:08 a.m.
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 107 - Oct. 25, 2018, 1:55 p.m.
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K 108 - Oct. 25, 2018, 1:57 p.m.
763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M 100 - Oct. 28, 2018, 12:18 p.m.
427 Paweł Majcher Pędzewo - M 101 - Oct. 28, 2018, 9:10 p.m.
504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M 102 - Oct. 28, 2018, 10:11 p.m.
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 103 - Oct. 29, 2018, 1:23 p.m.
447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M 104 - Oct. 29, 2018, 2:14 p.m.
347 Waldemar Binkowski Leszno - M 110 - Nov. 8, 2018, 2:37 p.m.

Runners list

Route: TR150
Start time
Nov. 10, 2018, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
28
Runners count
40
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 9 - Oct. 24, 2018, 6:59 p.m.
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 11 - Oct. 25, 2018, 11:56 a.m.
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 12 - Oct. 25, 2018, 3:26 p.m.
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 13 - Oct. 25, 2018, 5:30 p.m.
882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M 14 - Oct. 25, 2018, 8:07 p.m.
813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 15 - Oct. 25, 2018, 10:29 p.m.
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 2 - Oct. 26, 2018, 12:27 a.m.
809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 16 - Oct. 26, 2018, 8:46 a.m.
11 Marek Galla Bydgoszcz - M 3 - Oct. 26, 2018, 11:38 a.m.
486 Jakub Król Poznań Bluebirds M 4 - Oct. 26, 2018, 1:35 p.m.
795 Konrad Adkonis Slupsk - M 5 - Oct. 26, 2018, 8:35 p.m.
1337 Basia Adkonis Słupsk - K 6 - Oct. 26, 2018, 8:45 p.m.
776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 7 - Oct. 27, 2018, 6:57 a.m.
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M 8 - Oct. 27, 2018, 10:32 a.m.
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 1 - Oct. 27, 2018, 7:17 p.m.
855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M 10 - Oct. 29, 2018, 3:56 p.m.
1342 Piotr Jóźwiuk Pszczółki Brotherhood of Moonshine M 17 - Oct. 29, 2018, 8:26 p.m.
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 18 - Oct. 30, 2018, 10:40 a.m.
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 19 - Oct. 30, 2018, 10:02 p.m.
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 20 - Oct. 30, 2018, 10:03 p.m.
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 21 - Oct. 30, 2018, 10:03 p.m.
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 22 - Oct. 30, 2018, 10:03 p.m.
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M 23 - Oct. 31, 2018, 12:52 p.m.
1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 24 - Oct. 31, 2018, 6:02 p.m.
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 25 - Oct. 31, 2018, 7:15 p.m.
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 26 - Oct. 31, 2018, 10:09 p.m.
693 Andrzej Smejda Warszawa - M 27 - Oct. 31, 2018, 11:34 p.m.
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M 28 - Oct. 31, 2018, 11:44 p.m.
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 29 - Nov. 1, 2018, 7:31 p.m.
202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M 31 - Nov. 3, 2018, 3:01 p.m.
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 30 - Nov. 4, 2018, 7:56 p.m.
1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M 32 - Nov. 4, 2018, 11:11 p.m.
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 33 - Nov. 5, 2018, 10:46 a.m.
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 34 - Nov. 5, 2018, 12:47 p.m.
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 35 - Nov. 5, 2018, 5:49 p.m.
783 Artur Zawadzki Marki - M 36 - Nov. 6, 2018, 9:44 p.m.
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 37 - Nov. 7, 2018, 8:14 p.m.
895 Radosław Gołębiewski Toruń ecom CUK Racing Team M 38 - Nov. 8, 2018, 1:58 p.m.
1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M 39 - Nov. 8, 2018, 4:29 p.m.
1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M 40 - Nov. 8, 2018, 6:13 p.m.

Runners list

Route: TR50
Start time
Nov. 10, 2018, 9 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
16
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 50 - Oct. 27, 2018, 10:05 a.m.
1338 Łukasz Olszewski Bydgoszcz - M 51 - Oct. 28, 2018, 8:48 a.m.
779 Łukasz Prętki Poznań Faworyci Bukmacherów M 52 - Oct. 29, 2018, 11:50 a.m.
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 53 - Oct. 29, 2018, 3:27 p.m.
1340 Marcin Banach Śliwice 3Gravity M 54 - Oct. 29, 2018, 5:16 p.m.
876 Michał Pomin Janowiec Wielkopolski Faworyci Bukmacherów M 55 - Oct. 30, 2018, 8:40 a.m.
1352 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń - K 56 - Nov. 2, 2018, 11:57 a.m.
1358 Marek Split Bydgoszcz - M 57 - Nov. 4, 2018, 12:23 p.m.
1366 Marek Malinowski Kurcze15 - M 58 - Nov. 5, 2018, 9:31 a.m.
853 Maciej Wolny Skoki - M 59 - Nov. 5, 2018, 6:04 p.m.
1355 Karol Beiger Kolbudy - M 60 - Nov. 6, 2018, 9:49 p.m.
1373 Karolina Beiger Kolbudy - K 61 - Nov. 6, 2018, 10:11 p.m.
1377 Jacek Myszk Elbląg - M 62 - Nov. 8, 2018, 1:26 p.m.
1374 Sławomir Szot Pasłęk - M 63 - Nov. 8, 2018, 1:27 p.m.
1380 Tomasz Brodowski Toruń POLBRUK! M 64 - Nov. 8, 2018, 3:19 p.m.
1378 Mariusz Bożyczko Elbląg Perełki z Elbląga M 65 - Nov. 8, 2018, 6:19 p.m.