Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rudawska Wyrypa 2018

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Rudawy Janowickie
Date 4 - 6 may 2018
Headquarter
Web page http://www.rudawskawyrypa.pl
Regualation
Description Rudawska Wyrypa to ekstremalny górski maraton na orientację rozgrywany zarówno na trasach pieszych jak i rowerowych adresowany zarówno do biegaczy i kolarzy z ambicjami sportowymi jak i do piechurów oraz rowerzystów chcących sprawdzić swoje możliwości.
All participants count 104
Results status Official results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
20
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
160Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl106.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team97.31
3236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails88.65
414Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36085.89
5940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-872.25
6121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team68.26
7308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-62.78
8141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team55.31
9316Krasowski Tomasz -Wrocław-52.32
10639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy50.82
11279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-49.33
1299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy47.83
131305Weiss Marcin -Kolanowice-40.36
14131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team38.86
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo36.80
161359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER33.96
171424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej25.54
185607Mogielski Krzysztof ---23.41
19800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team21.28
20854Żak Krzysztof -Wrocław-15.96

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
75
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1632Moszkowicz Paweł -Kraków-53.00
2459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo48.16
34411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-42.98
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS40.76
5765Komorowski Mateusz -Warszawa-38.50
61320Kosiński Maciej -Klaudyn-37.57
7139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team33.87
8105Fałowski Rafał -Gajków-33.15
8480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE33.15
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl32.69
115855Bolanowski Jan ---31.53
12160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi29.69
13151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam29.59
1425Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą28.66
152484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-27.74
16999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy26.15
172305Chrząstowska Kamila ---25.28
183832Wawrzonek Michał -Wojcieszów-23.51
19336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-22.70
204424Bartosiewicz Adam ---21.17
20133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team21.17
228Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI20.42
23158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze19.66
23201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze19.66
25784Wiatr Wojciech -Poznań:)18.90
26107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-18.15
276052Płoński Michał ---13.82
28463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna13.25
28467Radziwoń Anna -Polkowice-13.25
306072Parada Paweł ---12.70
301066Skowroński Wojciech -Jelcz LaskowiceKB Harcownik12.70
325854Klepczyńska Sylwia ---12.15
32666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze12.15
342070Pupa Przemysław ---11.60
342019Szczurek Józef -Rębiszów-11.60
36171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad9.95
36888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-9.95
38125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie9.48
39213Kacprzycki Olaf -Warszawa-8.74
40557Wicher Marcin -PoznańZwichrowanY8.30
414159Król Jakub --No Excuses Team7.80
414158Król Joanna --No Excuses Team7.80
436202Dziełak Leszek ---7.31
432526Kwaśnicki Tomasz ---7.31
436004Baszak Jerzy ---7.31
436193Dąbrowska Małgorzata ---7.31
436194Jakimowicz Agnieszka ---7.31
436195Król Kamila ---7.31
436196Leśniewska Angela ---7.31
436197Lipińska Anna ---7.31
436198Majzeles Estera ---7.31
436199Studzińska Agnieszka ---7.31
436200Dąbrowski Bartłomiej ---7.31
431239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-7.31
436201Lipiński Jan ---7.31
436003Jakimowicz Sławomir ---7.31
576216Serwińska Aneta ---6.93
576217Serwiński Sebastian ---6.93
59700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-6.16
606298Ohla Krzysztof ---2.91
615754Naudziunas Agnieszka ---2.73
621092Szydłowski Wiesław -Żarów-2.54
63186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2.36
64599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys1.00
652844Obarski Norbert ---0.86
655756Obarska Małgorzata ---0.86
672829Sikorski Robert ---0.79
672831Lewiński Jan ---0.79
672534Cybruch Jacek ---0.79
701768Just Rafał ---0.73
706165Tylicki Sławomir ---0.73
706164Janowska Anna ---0.73
731955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub0.66
731954Wist Robert --KB Castellanus0.66
756328Kaczmarczyk Kacper ---0.59

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
9
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD50.00
-11005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS50.00
2-859Białka Marcin -Jelenia Góra-33.33
3-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek32.35
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-29.41
5-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS28.43
6-813Kowalski Krzysztof -Wołów-25.49
6-809Rudnicki Mariusz -Wołów-25.49
8-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient24.96

Route TP25

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date