Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 57 2019

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Miastko
Date 12 - 13 apr 2019
Headquarter Miastko
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 622
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
April 12, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
20
Runners count
134
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2214:44:03102.50
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2214:44:03102.50
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2216:26:5790.57
4236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2217:54:0482.31
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2218:24:5280.01
65093Kopacz Piotr -Gdynia-2218:39:4078.96
72537Okrój Piotr ---2219:45:4274.56
81196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-2219:45:4474.56
91504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki2219:48:4074.37
10110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2220:11:3072.97
11639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy2220:57:1570.32
12347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2220:59:0470.21
132538Fudziński Krzysztof ---2221:24:3668.82
142539Głód Michał ---2221:28:0068.64
152540Władziński Adam ---2221:31:0168.48
162541Pallach Piotr ---2221:31:0368.48
17890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-2221:31:0768.47
182542Kłaczkowski Kamil ---2221:58:0567.07
192098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki2221:58:0767.07
201191Skotnicki Jakub -Koszalin-2221:58:0967.07
21731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2222:03:1666.81
221993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA2222:11:2066.40
23103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2222:11:2166.40
242232Świętek Jakub ---2222:11:2966.40
25308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-2222:11:3466.39
268Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2222:44:2364.79
27316Krasowski Tomasz -Wrocław-2222:44:5464.77
28148Jurkowski Dariusz -Szczecin-2222:44:5664.77
292543Otolski Łukasz ---2223:14:4563.38
302544Bogumił Dariusz ---2223:14:4863.38
314466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-2223:23:5262.97
326Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2223:24:1062.96
332545Jasiński Marcin ---2223:24:3062.94
342546Rosińska Patrycja 🥈---2223:32:5562.57
352547Hubert Jakub ---2223:34:0362.52
36279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1821:52:2751.15
372548Żywno Jacek ---1720:04:3148.31
38165Kujawski Robert -Siemirowice-1613:49:3445.47
393789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-1615:12:4341.33
402550Szulc Adam Paweł ---1616:32:1038.02
41730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki1617:05:4036.78
422551Mistela Michał ---1617:05:4736.77
432552Malinowski Marek ---1617:08:5036.66
44811Sawaniewski Rafał -Malbork-1617:08:5836.66
452553Balcerkiewicz Adam ---1620:05:1531.30
462554Popek Marcin -Borkowo-1315:39:4425.43
471524Nankiewicz Krzysztof ---1213:21:1123.47
48202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet1213:33:0523.13
491281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia1214:04:2122.27
502555Miński Adam ---1215:07:1520.73
512556Kozłowski Jan ---1218:53:5916.58
522557Grochowski Michał ---1110:02:3215.20
532558Lisowski Andrzej ---1110:42:0714.26
542559Jaworski Jarosław ---1110:42:1114.26
552560Wróbel Marcin ---1111:30:3813.26
562561Seweryn Michał ---1112:05:4312.62
572562Ossowski Artur ---1112:35:3612.12
582563Zacharek Jacek ---1112:51:3211.87
592564Pacześny Miłosz ---1112:51:3711.87
602565Mazur Andrzej ---1113:10:0511.59
612566Maraszek Robert ---1113:30:4011.30
622567Kowalewski Paweł ---1113:30:5211.30
632568Złoch Piotr ---1113:30:5711.29
642569Jaskulski Karol ---1113:31:0111.29
652570Zglejc Piotr ---1113:34:2711.25
662571Florek Tomasz ---1113:34:4011.24
672572Bobrowski Jakub ---1113:55:4210.96
682573Wiśniewski Michał ---1114:23:0610.61
692574Wlazłowski Radosław ---1114:25:4110.58
702575Talaśka Daniel ---1114:25:4710.58
712576Zacharko Dominik ---1114:51:0410.28
72325Skowron Michał -Zgierz-1114:51:0810.28
73716Głuszcz Marcin -Zgierz-1114:51:2610.27
742037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie1115:15:2510.01
752577Zajac Marcin ---1115:16:449.99
762578Górski Maciej ---1115:57:479.56
772579Jastrzębska Dorota ---1116:16:129.38
782506Block Wojciech -Gniewino-1116:16:149.38
792580Plackowski Piotr ---1116:16:169.38
802581Struk Joanna ---1116:16:219.38
812582Laskowski Przemysław ---1116:52:559.04
822583Kaczykowski Tymoteusz ---1116:52:579.04
832584Laskowski Kamil ---1116:53:009.04
842585Szyc Marek ---1116:53:419.04
852586Ferenc Rafał ---1116:53:439.04
862587Chodorowski Arkadiusz ---1116:56:069.01
872588Jaślanek Mariusz ---1116:56:249.01
882589Łangowski Damian ---1117:33:528.69
892590Lechowicz Paweł ---1117:33:598.69
902591Studziński Adam ---1117:35:218.68
91359Szymański Marcin -GnieznoSOR1015:24:287.89
922592Stankiewicz Stefan ---810:52:446.31
932593Pietras Tomasz ---813:49:294.97
941424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej814:05:094.87
952594Jesionek Krzysztof ---708:12:114.27
962595Gaczoł Maciej ---709:22:183.73
972596Zdebski Rafał ---709:23:373.72
982597Miesiąc Jakub ---709:41:503.61
992598Boniecki Łukasz ---709:41:533.61
1002599Sulich Tomasz ---709:46:403.58
1012600Pachocki Michał ---709:48:293.57
1022601Plackowski Mateusz ---711:10:013.13
1032602Michałowy Darek ---711:40:243.00
1042603Jóżwiak Marek ---711:40:343.00
1052604Opanowicz Krzysztof ---712:15:432.85
1062605Posiła Arkadiusz ---712:15:462.85
1072606Piórkowski Łukasz ---712:15:502.85
1082607Werengowski Mariusz ---712:15:522.85
1092608Skrzypek Łukasz ---712:15:562.85
1102609Kallas Paweł ---712:34:002.78
1112610Koziara Maciej ---712:34:492.78
1122611Zalewski Marcin ---606:46:452.38
1132612Szukalski Krzysztof ---608:44:251.85
1142613Leśkiewicz Paweł ---610:09:441.59
1151979Pyssa Robert ---505:54:531.33
1162614Barnik Anna ---505:54:551.33
1172615Stanisławski Grzegorz ---506:18:051.24
1182616Boguta Dariusz ---507:56:141.00
1192617Hys Jolanta ---507:56:421.00
1202618Kochel Krzysztof ---508:22:491.00
1212619Basiak Waldemar ---508:23:271.00
1222620Zamarlik Jan ---508:23:321.00
123276Ścioch Leszek -Warszawa-404:10:021.00
1242621Ślizewski Mateusz ---404:37:321.00
1252622Kryń Dawid ---404:37:441.00
1262623Ślizewski Szymon ---404:37:531.00
1272624Gdański Dariusz ---404:37:551.00
1282625Taranowski Kamil ---404:37:581.00
1292626Macioszek Katarzyna ---100:50:131.00
1302627Martoszek Anna ---100:50:141.00
1312628Sopata Mateusz ---101:53:431.00
1322629Okoński Marcin ---101:53:481.00
1332630Wasilewski Tomasz Piotr ---101:53:511.00
1342631Hildebrant Paweł ---101:54:081.00

Route TR200

Start time
April 13, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
107
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-195213:29:10100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure246012:02:54100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°246012:13:4298.53
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team154213:29:1480.77
-33157Dunowska Ilona --MTB4FUN133313:45:0763.46
3-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF246012:13:4698.52
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-246012:13:4698.52
-43158Urban Izabela --Połamańcy133011:04:2257.69
-5323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin112909:57:0755.77
5-3161Grześ Tomasz ---246012:14:0698.47
-63159Niewiadomska Anna ---112513:26:1948.08
6-3162Jędrusik Rafał ---246012:42:3194.80
-73160Stencel Joanna ---82012:19:4638.46
7-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team246012:44:4794.52
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos246012:49:2493.96
9-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl246012:55:2593.23
10-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team246012:59:1092.78
11-3091Różak Marcin ---246012:59:1292.77
12-3093Potocki Mirosław ---246013:21:3890.18
13-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO246013:24:1789.88
14-3094Waliński Mikołaj ---225812:50:1786.89
15-3099Szumański Jakub ---225813:24:2483.20
16-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team205613:41:0780.33
17-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat215513:44:1478.90
18-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team215412:59:3777.46
19-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN215213:28:3574.59
20-1394Łukawski Tomasz -RząśnikRoad-Racing.pl215213:28:3874.59
21-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy205213:51:1873.86
22-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki195212:28:1273.11
23-3102Korsak Dariusz ---195213:32:0967.35
24-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-195213:32:1367.35
25-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM195113:23:3966.05
26-3166Tuszyński Stanisław ---195113:24:0766.01
27-3167Recław Arkadiusz --pasjavspraca.com205013:04:4464.72
28-3168Wtulich Konrad --pasjavspraca.com205013:04:4664.72
29-3100Ballerstadt Łukasz ---185013:24:2163.37
30-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-185013:24:2663.36
31-3101Polewko Waldemar ---185013:24:2863.36
32-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-185013:31:3962.80
33-3169Maciaszczyk Radosław ---174713:38:0159.03
34-3170Drapella Dariusz --Harpagan174613:42:1757.77
35-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl164512:47:1456.52
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN164512:47:2556.50
37-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk164513:59:2451.66
38-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team174212:43:2848.22
39-3173Kauss Dawid ---174212:43:3048.21
40-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści164213:15:3647.63
41-3175Dzich Andrzej --Alive!154213:14:4847.02
42-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team144212:39:0046.38
43-3108Piątkowski Zbigniew ---144212:39:1846.36
44-772Papis Leszek -SłupskTroll Team144212:39:2546.35
45-3176Szultka Szymon ---163913:50:4043.04
46-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace123913:58:4940.63
47-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa153711:09:2238.55
48-3178Nycz Bartłomiej ---153713:30:3231.84
49-3103Wejher Sławomir ---143613:55:2630.98
50-3104Szymanek Dawid ---143613:55:3630.97
51-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-153511:06:5330.11
52-4963Skrzypiński Tomasz -Swarzędz-143512:31:0829.70
53-4420Kijak Przemysław -Swarzędz-143512:31:1429.69
54-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---143513:15:1528.05
55-3181Drozdowski Piotr ---143513:21:5627.82
56-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team133513:29:0727.41
57-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-133513:29:1627.40
58-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże123513:48:5726.97
59-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem143411:49:0426.20
60-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags143309:51:0025.43
61-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN133313:44:5525.05
62-3186Jaś Piotr ---123311:57:1924.65
63-3187Hala Karel ---123311:58:5124.60
64-3188Florek Przemysław ---123311:59:0824.59
65-3189Kryszewski Wojciech --K2123313:00:4022.65
66-3190Wodziński Marek --mamy.to123212:52:5321.97
67-3191Kuczkowski Bartosz ---113112:27:3121.28
68-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie113112:27:3421.28
69-3193Kilian Marek ---113112:27:4421.27
70-3194Urban Mateusz --Połamańcy133011:04:3820.59
71-3195Sosna Paweł ---123008:21:3020.26
72-3196Wanat Rafał --MTB4FUN123008:54:4719.00
73-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine123010:43:5115.78
74-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka123012:01:1714.09
75-1332Szyszlak Marcin -GdańskThe Flaf Team123012:17:5313.77
76-3198Kurzyński Krystian ---123012:19:3313.74
77-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to113013:28:5613.50
78-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl112908:33:1813.05
79-3200Sielski Karol ---112908:50:5812.62
80-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy112910:32:3710.59
81-3201Rutka Radosław ---112910:41:4210.44
82-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo172814:13:1310.08
83-3203Ławecki Darek --TRIPAKA172814:13:1610.08
84-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan92612:39:079.36
85-3204Niewiadomski Daniel ---112513:26:049.00
86-3205Sosna Rafał ---92406:47:218.64
87-3206Koropecki Juliusz ---92409:49:545.97
88-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags92107:20:175.22
89-693Smejda Andrzej -Warszawa-61406:50:023.48
90-3208Jędrzejczak Wiktor --RS Team61306:19:263.23
91-3209Przybyła Rafał --Simply the Best61312:35:051.62
92-3210Gappa Jacek Piotr --Simply the Best61312:35:241.62
93-3211Radoła Błażej ---51106:24:251.37
94-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower51106:24:281.37
95-3213Zieniuk Dominik --Na ch... nam to było51108:20:551.05
96-3214Gryszun Mariusz --Na ch... nam to było51108:21:091.05
97-3215Zieniuk Damian --Na ch... nam to było51108:21:561.05
98-3216Burzawa Rafał --Na ch... nam to było51108:21:581.05
99-3217Łukawski Mirosław --Road-Racing.pl4911:29:450.86
--3218Mucha Bartosz ---10-14:41:37-

Route TP50

Start time
April 13, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
185
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo4007:38:2148.00
21546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team4007:54:0945.50
33774Żak Paweł -GdańskBrowery Team4008:03:4843.63
43483de Rosier Marek ---4008:04:5342.54
53484Łapuć Krzysztof ---4008:05:3342.48
61487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang4008:24:0040.92
73485Rogala Krystian ---4008:52:2838.74
83486Jabłoński Krzysztof ---4008:56:0838.47
93487Ignaczak Piotr ---4008:59:2838.23
103488Smykowski Marcin ---4008:59:3538.23
11307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk4009:00:5138.14
123489Merda Piotr ---4009:01:5638.06
133490Merda Katarzyna ---4009:02:0038.05
143491Wyganowski Konrad ---4009:03:1537.97
153492Bernatowicz Ziemowit ---4009:03:1637.97
163493Borowski Tomasz ---4009:07:2737.68
173494Pela Dariusz ---4009:07:3137.67
183495Jankiewicz Tomasz ---4009:15:5737.10
193496Januszewski Maciej ---4009:18:4336.92
20157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise4009:36:1935.79
21344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy4009:49:0535.01
223497Jaworski Łukasz ---4010:23:3033.08
233498Duda Patryk ---4010:23:4033.07
243499Ciszewski Michał ---4010:51:3631.65
25290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad4010:52:3031.61
26302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad4010:52:3231.61
271652Cychosz Przemysław ---4010:54:4931.50
283501Ścisłowska Kamila ---4011:04:4931.02
293502Ratajczak Krzysztof ---4011:05:0831.01
301653Harackiewicz Marek ---4011:17:3030.44
311588Pituła Jarosław ---4011:29:1529.92
323503Michalczyk Adam ---4011:29:2929.91
333504Adamski Dawid ---4011:30:2729.87
343505Adamski Maciej ---4011:30:5229.85
353506Śleziak Karolina ---4011:33:4329.73
363507Czuryło Mateusz ---4011:33:4529.73
373508Maziec Ewelina ---4011:33:4829.73
383509Chróścicki Wawrzyniec ---4011:33:5129.73
393510Kanak Rajah Elizabethrani ---4011:34:1629.71
403511Czabanowski Łukasz ---4011:34:1829.71
413512Sternicki Piotr ---4011:45:1229.25
422122Wójcik Agnieszka -Ujów-4011:45:4729.22
432121Wójcik Jerzy -Ujów-4011:45:4929.22
443513Zblewski Dawid ---4011:46:5029.18
453514Mikołajczyk Paweł ---4011:46:5629.18
463515Lange Marek ---4011:48:4829.10
473516Langhamer Asia ---4011:48:5029.10
4814592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-4011:49:3029.07
493517Pałys Władysław ---4011:49:3429.07
503518Herzke Aleksandra ---4011:51:3628.99
513519Plutowski Wojciech ---4011:51:3828.98
523520Szaciłło Maciej ---4011:53:0928.92
531633Cherek Maciej ---4011:53:1128.92
543521Zwolińska Natalia ---4011:58:4928.69
553522Osiak Karol ---4011:58:5028.69
563523Janiszewski Przemysław ---4011:59:3228.67
571327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-3911:52:4727.95
58125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie3911:52:5027.95
593524Błażek Maciej ---3711:27:0626.51
603525Krupa Kajetan ---3711:29:3726.42
613526Majewski Michał ---3711:29:4726.41
623527Baranowska Daina ---3711:34:5226.22
633528Sroka Bartłomiej ---3711:41:2725.97
643529Wicher Magdalena ---3711:45:1425.83
653530Chamier Gliszczyński Damian ---3711:45:1725.83
663531Melnicki Tomasz ---3711:45:1925.83
673532Cieściów Artur Piotr ---3711:45:2225.83
683533Filbrandt Jakub ---3711:49:2225.68
69613Roszkowska Sylwia -Łódź-3611:21:0924.99
703536Kosior Anna Małgorzata ---3611:21:1124.99
713535Madej Mariusz ---3611:49:1724.00
723534Szymański Jacek ---3612:04:0023.51
733539Sinkiewicz Justyna ---3311:35:4621.55
743540Kaczmarek Ilona ---3311:35:5421.55
753541Wesołowski Maksymilian ---3311:50:2021.11
763542Stępiński Wojciech ---3311:51:0821.08
773543Stępińska Jagoda ---3311:52:2421.05
783544Wesołowska Julia ---3311:53:5221.00
793548Lichs Jarosław ---3311:59:0620.85
803549Szczęsny Tadeusz ---3311:59:1920.84
813545Cichecki Mateusz ---3312:01:3020.78
823546Janus-Wyglądała Michał ---3312:01:3420.78
833547Pawlikowski Kacper Eustachy ---3312:01:3720.78
843538Pioch Marcin ---3312:03:2920.72
853537Kunt Maksymilian ---3312:07:0020.62
863551Kołakowski Krzysztof ---3211:44:4320.00
873550Wierzbicki Krzysztof ---3212:07:0219.38
881154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski3109:30:2518.78
893552Konopko Igor ---3011:07:0518.17
903553Krzysztoforski Rafał ---3011:07:0718.17
913554Kowalczyk Tomasz ---3011:10:2718.08
92470Wysocka Barbara -Poznań-3011:28:2017.61
933555Dzięgielewski Marcin ---3011:30:3017.56
943556Jasińska Klaudia ---2911:42:3016.97
951907Gołębiewska Małgorzata ---2911:44:1716.93
961906Gołębiewski Radosław ---2911:44:2216.93
973563Kaczmarek Mateusz -Ostrów Wielkopolski-2911:45:2616.90
983564Woźniak Tomasz ---2911:45:2816.90
993557Młynarczyk Robert ---2911:49:3816.80
1003561Pochylski Maciej ---2911:49:3916.80
1013562Sawicz Małgorzata ---2911:49:4116.80
1023558Dunajski Bartłomiej ---2911:49:4716.80
1033559Sarna Agnieszka ---2911:49:5016.80
1043560Lipiec Kacper ---2911:49:5316.80
1051474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun2809:32:4716.22
1063565Markowski Paweł ---2809:32:4916.22
1073566Żbik Krzysztof ---2809:32:5116.21
1083568Szymański Krzysztof ---2810:38:5914.54
1093567Jasiński Sebastian ---2811:49:2713.09
1103569Kuna Katarzyna ---2811:50:1013.08
1113570Juśkiewicz Mikołaj ---2811:50:1313.08
1123571Jasiński Patryk ---2811:55:3512.98
1133572Ozimiński Grzegorz ---2811:55:3712.98
114504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy2812:11:2712.70
1153573Olesinski Bartosz ---2709:20:0712.24
1163574Leśniewski Michał ---2710:05:4611.32
1173575Piechalak Izabela ---2710:05:4911.32
1183576Sułkowski Piotr ---2611:44:4710.90
1193577Borkiewicz Piotr ---2412:15:2010.06
1202530Tarkowski Krzysztof ---2412:15:5610.06
1213578Dawidziak Tomasz ---2211:41:289.22
1223579Fijało Andrzej ---2211:42:009.21
1233580Żołyniak Patrycja ---2211:42:239.21
1243585Główczewski Mateusz ---2008:54:428.37
1253586Główczewska Irena ---2008:54:488.37
1263582Graban Małgorzata ---2011:26:596.51
1273583Bogucka-Kołaczek Joanna ---2011:27:016.51
1283584Witt Bartosz ---2011:27:036.51
1293587Horla Karolina ---2011:28:126.50
1303588Granacka Ewa ---2011:28:156.50
1313589Chodkowska Patrycja ---2011:28:276.50
1323581Rzążewska Klaudia ---2012:17:006.07
1333590Nowak Agnieszka ---1812:13:365.46
1343591Bartoszak Jakub ---1812:13:385.46
1353593Zawada Paweł ---1709:42:085.16
1363594Stróż Olga ---1709:42:125.16
1373592Pawlak Dawid ---1712:14:014.09
1383595Jankowska Agata ---1612:13:133.85
1393596Chyła Bartosz ---1612:13:163.85
1403597Rzepa Anna ---1507:45:593.61
1413598Jarnot Oskar ---1111:10:312.65
1422485Jedynak Sandra -Toruń-1111:10:332.65
1433599Skorowski Piotr ---1012:29:292.41
1441186Pawluch Marek -Kościerzyna-912:27:302.17
1453600Kacprzyk Piotr ---912:27:332.17
1463601Żabiński Krzysztof ---612:32:291.44
1473602Bartkowski Marcin ---612:32:321.44
1483611Kowalewski Piotr ---112:29:111.00
1493612Kowalewski Karol ---112:29:131.00
1503604Zinke Weronika ---112:35:451.00
1513623Tuńska-Półgęsek Beata ---112:35:481.00
1523605Denczyk-Kołodziej Maria ---112:35:541.00
1533603Palach Mateusz ---112:35:581.00
1543613Ilnicka Aleksandra ---112:38:211.00
1553614Górski Przemysław ---112:38:241.00
1563615Jaroszewski Adam ---112:38:331.00
1573608Mućko Filip Zbigniew ---112:43:541.00
1583609Pacek Łukasz ---112:44:011.00
1593610Nadzieja Jakub ---112:44:041.00
1603606Wałdoch Olga Urszula ---112:44:101.00
1613607Wałdoch Andrzej Wiesław ---112:44:141.00
1623620Kubik Sabina ---112:44:191.00
1633616Balcerak Aleksandra ---112:46:531.00
1643617Plenzler Agnieszka ---112:46:561.00
1653618Kozłowski Paweł ---112:47:081.00
1663619Plenzler Joanna ---112:47:111.00
1671161Piechocki Robert -Koszalin-112:47:241.00
1681143Krzemiński Andrzej -Koszalin-112:47:321.00
1693624Kubis Agnieszka ---112:54:221.00
1703621Mielcarek Kamil ---112:55:211.00
1713622Szlachcikowski Dariusz ---112:55:231.00
1723625Miąskowski Daniel ---112:56:381.00
1733626Topa Bartłomiej ---112:56:421.00
1743627Ziemann Grzegorz ---112:56:451.00
1753628Fabisiak Daniel ---112:56:501.00
1763629Maliszewski Artur ---113:13:511.00
1773630Kudzia Paweł ---113:17:061.00
1783631Rzepa Maciej ---113:17:071.00
1793632Szamotuło Jakub ---113:21:221.00
1803633Śliwiński Ernest ---113:21:331.00
1813634Smal Miłosz ---113:21:351.00
1823635Żaba Bartłomiej ---113:21:421.00
1833636Procki Cyprian ---113:21:531.00
1843637Micińska Maja ---113:43:161.00
1853638Miciński Jakub ---113:43:191.00

Route TR100

Start time
April 13, 2019, 10:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
196
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
-13219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga143509:36:5045.00
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań164007:33:5745.00
-23220Jarosiewicz Gosia --BIKE NOW BEER LATER143509:58:3343.37
2-1325Halamus Robert -Poznań-164007:34:0144.99
-32889Zając Anna ---133309:45:1840.89
-33221Klocek Monika --SKPB Warszawa133309:45:1840.89
3-3098Block Daniel ---164007:55:4942.93
4-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl164007:55:5542.92
-53222Mikołajczyk Agata --Ewapotranspiracja133309:49:5540.57
5-3097Potocki Robert ---164007:59:0542.64
6-3109Polasz Jacek ---164008:30:3440.01
-63223Nosarzewska Anna --Ewapotranspiracja133309:50:0140.56
-73224Lewandowicz Aneta ---123309:48:5439.92
7-3239Drabik Jacek ---164008:53:5638.26
-83225Komossa Anna --BIKE NOW BEER LATER123208:51:3438.71
8-3240Burchard Marcin --KALISKA164009:01:1337.74
-93226Nejman Monika ---123008:58:3036.29
9-3241Megger Sławek ---164009:06:5737.35
10-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA164009:35:5935.47
-103227Omieczyńska Anna Maria --Rowerek112809:23:0833.87
-112509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-112809:33:1833.27
11-3243Semsch Artur --KS Pidrina164009:36:1935.45
-123228Fucz Natalia --Nadleśnictwo Miastko112609:50:2230.89
12-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia164009:36:2035.44
-133229Łyczek Ilona --Nadleśnictwo Miastko112609:51:1430.85
13-3245Olbryś Marek ---164009:48:4234.70
-143230Kasprzak Iga ---92609:36:5229.63
14-865Popczyk Tomasz -Rumia-163910:00:2833.83
15-3110Jakubowski Jarosław ---153909:58:0333.40
-153231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!102209:25:4225.08
-163232Więczkowska Monika ---82209:15:4423.98
16-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team153809:20:2332.54
-173233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel101810:06:2919.62
17-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team153809:20:2532.54
-183234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie61709:33:3318.53
18-3248Formela Krzysztof ---153709:50:0331.68
-193235Weiss-Szulc Barbara ---71609:31:5617.44
19-3249Ćwikliński Grzegorz ---153709:50:0831.68
20-1655Ciszkowski Jacek ---153709:55:4731.38
-203236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino111310:16:3814.17
21-3129Redlarski Marek ---143709:15:4630.95
-213237Wypych Malwina ---111310:16:4014.17
22-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun143709:43:4929.46
23-1767Kowalewski Dominik ---143709:49:0229.20
24-14344Ciupa Marcin -Łódź-143709:49:1029.19
25-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:08:4128.41
26-3253Hołod Mateusz ---153609:19:5027.84
27-3254Mejka Michał ---153609:50:1126.41
28-3255Ostrowski Maciej ---153609:50:1726.40
29-3256Mejka Bartłomiej ---153609:50:2026.40
30-3257Wilma Marcin ---153609:50:2826.40
31-3258Nielubszyc Michał --Leśne Dzbany133609:57:5125.65
32-3259Morzy Michał --Leśne Dzbany133609:57:5625.65
33-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-143509:14:5424.93
34-3105Luks Krzysztof ---143509:15:0124.93
35-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad143509:25:4524.46
36-3261Tumiński Maciej --ITS143509:25:5124.45
37-3262Radzki Rafał --ITS143509:26:0624.44
38-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-143509:36:4223.99
39-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga143509:36:5723.98
40-862Zająkała Dariusz -Bydgoszcz-143509:37:0523.98
41-3264Wysocki Adrian ---143509:46:2623.59
42-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW143509:51:4323.38
43-3266Grzonka Tomasz ---143509:51:4523.38
44-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team143509:53:1823.32
45-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team143509:53:2523.32
46-3107Cisoń Mateusz ---143509:57:2323.16
47-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER143509:58:2323.12
48-3270Dadasiewicz Adam ---143409:40:2922.46
49-3271Piotrowski Adam -GdańskRowerami.com143409:53:2321.97
50-3272Rosiek Jędrzej ---143409:53:3021.97
51-3273Marcinkiewicz Mariusz ---133409:25:1721.65
52-3274Strachota Dariusz ---133409:25:2621.64
53-3275Maliszewski Marek --MM`s133409:39:4021.11
54-3117Benasiewicz Marek ---133409:41:3421.04
55-3276Nawrocki Daniel --Pancerne rowery133209:44:1119.80
56-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery133209:44:2519.79
57-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery133209:44:3119.79
58-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery133209:44:3419.79
59-3280Stępień Karol --CharzySquad133209:55:0419.44
60-3281Stanislawski Jakub --Charzyfornia133209:55:1319.44
61-3282Gałczyński Filip ---133209:55:2119.43
62-3283Cygan Tomasz Mateusz --CharzySquad133209:55:2619.43
63-3284Gałczyński Karol --CharzySquad133209:58:0019.34
64-3285Paterek Maciej --CharzySquad133209:58:0719.34
65-3106Bogucki Grzegorz ---123208:51:2919.03
66-3286Miotk Szymon ---123209:41:1617.40
67-1355Beiger Karol -Kolbudy-123209:47:2917.22
68-3287Woss Tomasz ---133109:20:3216.68
69-3288Zajk Michał ---133109:20:3616.68
70-3289Legat Leszek --Pekabex133109:26:0016.52
71-1076Filipek Piotr -Poznań-133109:26:1216.51
72-1354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy133109:26:1916.51
73-3291Kasprzyk Grzegorz ---133109:26:2516.51
74-3292Duda Robert ---133109:40:0916.12
75-3293Świątkiewicz Jerzy ---123109:00:5415.86
76-3294Świątkiewicz Grzegorz ---123109:00:5615.86
77-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka113108:22:1515.59
78-3296Nejman Robert ---123008:58:3115.08
79-3297Karkut Dariusz --MTS HAMER123008:58:3415.08
80-3298Bowar Piotr --Pekabex123009:20:4814.48
81-3299Wójcik Marcin ---122909:15:5214.00
82-3300Kuster Maciej --Może teraz112808:22:5713.52
83-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów112809:20:4612.13
84-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek112809:20:5812.12
85-3303Obertyński Olgierd ---112809:21:2912.11
86-3304Daliga Karol --Rowerek112809:23:1012.07
87-3305Burkiciak Marcin ---112809:32:4611.87
88-3306Karaś Tomasz --Akwaryści112809:33:2011.86
89-3307Frąszczak Grzegorz --T-Mobile Cycling Team112709:35:5511.44
90-3308Drażan Marcin ---112709:36:2811.42
91-3309Górski Bartosz --T-Mobile Sport Team112709:36:3311.42
92-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.102708:22:2711.21
93-3311Manista Paweł ---102709:42:199.67
94-3312Soroka Adam ---102709:42:219.67
95-3313Piotrzkowski Maciej ---102709:42:389.67
96-3314Leśniewski Daniel --STOPA142610:08:599.31
97-3315Przybył Tadeusz Paweł --Nadleśnictwo Miastko112609:51:028.87
98-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino102609:49:458.70
99-3317Westfal Darek ---102609:49:508.70
100-3318Mackiewicz Grzegorz ---92609:36:388.52
101-3319Sawicki Krzysztof ---102509:57:278.19
102-3320Kałka Tadeusz ---102509:57:328.19
103-3321Maciejewski Jacek ---102509:57:488.19
104-3322Skalski Marcin ---112409:43:147.86
105-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew112409:43:217.86
106-3324Stępień Jarosław --Slimaki112409:57:377.67
107-3325Roszman Michał --Ślimaki112409:58:257.66
108-3326Kaźmierczak Tomasz --mItO102409:23:397.51
109-3327Łuszczyk Mirosław --mItO102409:24:017.51
110-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty92407:25:057.35
111-3329Prażyński Tymon --Zielonka92409:29:125.75
112-3330Prażyński Michał --Zielonka92409:29:145.75
113-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL142310:11:525.51
114-3331Gilewski Marcin --iTaxi102308:34:475.15
115-14532Rudnicki Krzysztof -Mirowice-102309:23:154.71
116-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-102309:23:254.71
117-3333Kuczyński Adam --Lipno Team102309:50:124.49
118-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team102309:50:154.49
119-3335Kozłowski Jan ---102309:50:194.49
120-3336Kletkiewicz Krzysztof Jan --Lipno Team102309:50:594.49
121-3337Połczyński Przemysław ---92309:43:324.39
122-3338Owsik Damian Wiesław --zZiajani Team92309:43:384.39
123-3339Pulikowski Paweł --zZiajani Team92309:43:584.39
124-3340Nadolny Lech --ROWEREK82309:54:064.29
125-3341Chrześciański Bartosz --Cycliści72309:43:544.18
126-3342Krankiewicz Jakub ---72309:44:144.17
127-3343Sudolski Wojciech ---102208:23:123.99
128-5200Sprutta Damian ---102208:23:153.99
129-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower102208:23:393.99
130-3346Jaśkiewicz Maciej --DPF Paterek TEAM102209:20:343.58
131-3347Staśkiewicz Olaf --DPF Paterek TEAM102209:20:403.58
132-3130Sitek Tomasz ---102209:23:463.56
133-3348Chylak Paweł --Archeo102209:23:533.56
134-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!102209:25:373.55
135-3350Gizela Michał ---82209:13:143.40
136-861Priebe Jakub -Wierzchucino-92107:11:243.24
137-3351Glaser Jakub --Archeo92109:15:212.52
138-3352Wrześniewski Waldemar ---82007:17:432.40
139-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM82009:03:351.93
140-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM82009:03:441.93
141-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team82009:03:491.93
142-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM82009:04:031.93
143-3357Napierała Wojciech --WLKP82009:04:321.93
144-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje82009:31:271.84
145-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje82009:31:291.84
146-3360Wenta Marek --szweje82009:31:381.84
147-3361Ginter Paweł Bolesław --Stojące Wentyle82009:59:371.75
148-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle81910:00:491.66
149-3363Jankowski Maciej --GR3miasto121810:13:281.58
150-3364Ceier Grzegorz --Rowerek121810:13:291.58
151-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel101810:06:311.52
152-3366Herba Dariusz ---91809:23:281.49
153-3367Nowak Piotr ---91809:23:311.49
154-3368Gorzycki Adam ---91809:25:491.48
155-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle81810:01:251.45
156-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki61809:32:431.37
157-3371Diering Przemysław --Systemtourguide.com141710:17:451.29
158-3372Michalski Grzegorz --Pędzące Żółwie61709:33:291.09
159-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie61709:33:381.09
160-3374Janczyszyn Paweł ---71609:31:461.02
161-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle81510:04:470.96
162-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle81510:04:560.96
163-3377Łapiński Sławomir --BIKE NOW BEER LATER51505:40:280.87
164-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle81410:05:290.82
165-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team141310:21:390.76
166-3380Zdancewicz Krzysztof --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy51306:27:250.62
167-3381Przyłucki Wojciech ---31009:50:520.47
168-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn3904:53:490.43
169-3383Glazik Tomasz --Kolejny Nudny Weekend10510:20:020.24
170-3384Borek Paweł ---2503:27:310.17
--3387Waliszewski Szymon --STN-Tęcza8-10:49:59-
--3388Kwaśniak Ignacy --STN-Tęcza8-10:50:04-
--3385Szwed Mariusz -----08:26:17-
--3386Kwaśniak Adam --STN - Tęcza8-10:49:37-
--3389Skuczyński Robert --Pancerne Rowery8-10:50:40-

Route TP25

Start time
April 13, 2019, 11:30 a.m.
Limit time
8
PK count
12
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP10

Start time
April 13, 2019, 1:30 p.m.
Limit time
5
PK count
10
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date