Orienteering Marathon Cup

 

LISZKOR 2019

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Świnna Poręba
Date 6 apr 2019
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Świnna Poręba 216, 34-106 Mucharz
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2019/
Description Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Rajd odbywać się będzie w woj. śląskim i małopolskim.

Runners list

Route: TRJ50 50
Start time
April 6, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
1
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 65 OK March 14, 2019, 9:24 a.m.

Runners list

Route: TP15 15
Start time
April 6, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
29
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
1049 Olga Nawrocka Kraków Strachy na Lachy K 32 OK March 16, 2019, 12:39 p.m.
2342 Marcin Nawrocki Kraków Strachy na Lachy M 33 OK March 16, 2019, 12:43 p.m.
950 Barbara Początek-Wójcik Gliwice KiZK K 55 OK March 18, 2019, 9:53 p.m.
2388 Anna Tylenda Krakow - K 99 OK March 18, 2019, 10:58 p.m.
2389 Paweł Grudzień Kraków - M 56 OK March 18, 2019, 11:11 p.m.
2405 Marcin Maj Kraków - M 71 OK March 19, 2019, 7:39 p.m.
954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 81 OK March 20, 2019, 12:07 a.m.
2408 Agata Śmietańska Skawina - K 76 OK March 20, 2019, 4:19 p.m.
874 Krzysztof Kopel Kraków - M 103 OK March 25, 2019, 10:53 a.m.
2424 Michał Juszczyk Katowice - M 126 OK March 25, 2019, 9:38 p.m.
2425 Ewa Zaremba Katowice - K 127 OK March 25, 2019, 9:41 p.m.
2428 Mariusz Pytka Chorzów - MW 136 OK March 25, 2019, 10:28 p.m.
2431 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza - K 144 OK March 26, 2019, 8:17 a.m.
2432 Wojtek Zobek Dąbrowa Górnicza - M 146 OK March 26, 2019, 9:38 a.m.
2435 Edyta Roman Chorzów - K 236 - March 28, 2019, 9:27 a.m.
2438 Jacek Biś Blachownia - M 191 OK March 29, 2019, 2:24 p.m.
2439 Edyta Biś blachownia - K 193 OK March 29, 2019, 6:39 p.m.
2266 Szymon Bronkowski - M 203 OK March 30, 2019, 11:04 p.m.
2269 Anna Bronkowska - K 204 OK March 30, 2019, 11:05 p.m.
2448 Adam Kusmierski Częstochowa - M 209 OK March 31, 2019, 2:44 p.m.
2254 Michał Bronkowski - M 218 OK March 31, 2019, 9:51 p.m.
2409 Wojciech Trybała - - M 249 OK April 2, 2019, 8:10 a.m.
2446 Agnieszka Trybała Zawoja - K 250 OK April 2, 2019, 8:11 a.m.
2472 Grzegorz Dura Zagłębie - MW 260 OK April 3, 2019, 1:21 p.m.
2410 Marcin Marek - - M 263 OK April 3, 2019, 5:20 p.m.
2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 264 OK April 3, 2019, 11:42 p.m.
2474 Agnieszka Kolera ślaskie - KW 169 OK April 4, 2019, 11:13 p.m.
2477 kasia kolera Zagłębie - K 161 OK April 4, 2019, 11:23 p.m.
2478 Jakub Serwa Zagłębie - M 301 OK April 4, 2019, 11:37 p.m.

Runners list

Route: TP25 25
Start time
April 6, 2019, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
56
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M 162 OK March 6, 2019, 12:47 p.m.
841 Marcin Ignacyk Kraków - M 23 OK March 9, 2019, 6:28 p.m.
899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 9 OK March 11, 2019, 5:05 p.m.
2313 Magdalena Grzyb Sosnowiec - K 228 - March 11, 2019, 5:12 p.m.
900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 11 OK March 14, 2019, 8:33 a.m.
2326 Joanna Bywalec Brzeg Dolny - K 15 OK March 15, 2019, 12:35 p.m.
2328 Marek Cimała Czechowice-Dziedzice - M 16 OK March 15, 2019, 1:50 p.m.
588 Anna Szawdzin Wrocław - K 31 OK March 16, 2019, 9:28 a.m.
124 Tomasz Kania Krakow - M 39 OK March 17, 2019, 11:18 a.m.
2403 Marcin Zdąbłarz Chrzanów - M 69 OK March 19, 2019, 6:15 p.m.
2404 Marta Korczyńska-Zdąbłarz Chrzanów - K 70 OK March 19, 2019, 6:19 p.m.
1024 Dariusz Szafran Tłuczań - M 73 OK March 19, 2019, 9:11 p.m.
1026 Damian Szafran Tłuczań - M 77 OK March 20, 2019, 12:33 a.m.
2380 Grzegorz Flak Bieruń - M 83 OK March 22, 2019, 8:24 a.m.
2220 Małgorzata Mękarska - K 170 OK March 22, 2019, 12:46 p.m.
2412 Bartosz Huzar Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 87 OK March 22, 2019, 6:18 p.m.
28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 171 OK March 22, 2019, 9:54 p.m.
2287 Dariusz Glanas - MW 84 OK March 24, 2019, 6:59 a.m.
2415 Jakub Pietruszka Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 172 OK March 24, 2019, 9:56 a.m.
2416 Paweł Przybył Rzeszów Podmorscy Ślązacy M 89 OK March 24, 2019, 10:02 p.m.
2279 Katarzyna Stanek - K 232 - March 25, 2019, 10:34 a.m.
910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 110 OK March 25, 2019, 5:45 p.m.
2420 Agata Turska Wieliczka - K 114 OK March 25, 2019, 7:49 p.m.
567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 116 OK March 25, 2019, 8:17 p.m.
2225 Elżbieta Ciosek - KW 119 OK March 25, 2019, 8:27 p.m.
2249 Aleksandra Madeja Bytom MGB K 121 OK March 25, 2019, 8:38 p.m.
2341 Paweł Szczepaniak Tychy Aphta Team M 177 OK March 25, 2019, 9:11 p.m.
2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 125 OK March 25, 2019, 9:34 p.m.
939 Dawid Żółty Tychy - M 128 OK March 25, 2019, 9:45 p.m.
2187 Sebastian Żero - M 129 OK March 25, 2019, 9:47 p.m.
2330 Dagmara Żero Będzin - K 130 OK March 25, 2019, 9:49 p.m.
2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 134 OK March 25, 2019, 10:16 p.m.
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 135 OK March 25, 2019, 10:20 p.m.
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 178 OK March 25, 2019, 10:36 p.m.
530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 138 OK March 25, 2019, 10:38 p.m.
2429 Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT M 139 OK March 25, 2019, 10:39 p.m.
1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 140 OK March 25, 2019, 10:41 p.m.
926 Tristan Zajcew Krakow - M 141 OK March 25, 2019, 10:53 p.m.
1285 Marcin Lalewicz Dąbrowa Górnicza - M 142 OK March 25, 2019, 11:35 p.m.
2430 Urszula Kupka Bieruń - K 143 OK March 26, 2019, 7:52 a.m.
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M 145 OK March 26, 2019, 9:23 a.m.
2434 Piotr Kupka Bieruń - M 148 OK March 27, 2019, 7:59 a.m.
1014 Michał Warzecha Libiąż LibiążTeam M 156 OK March 27, 2019, 8:05 a.m.
1011 Krzysztof Piotrowski Libiąż - M 149 OK March 27, 2019, 9:20 a.m.
2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 157 OK March 27, 2019, 8:28 p.m.
2379 Karolina Matyasik Kraków - K 187 OK March 29, 2019, 10:35 a.m.
2436 Agnieszka Lelek Kraków - K 188 OK March 29, 2019, 10:42 a.m.
2451 Jan Byrczek Gliwice - M 211 OK March 31, 2019, 5:40 p.m.
1050 Bożena Latała Kraków - KW 212 OK March 31, 2019, 7:08 p.m.
2452 Michał Stanek Bytom - M 242 - March 31, 2019, 7:38 p.m.
2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry - M 224 OK March 31, 2019, 8:40 p.m.
1117 Weronika Biała Wrocław - K 222 OK April 1, 2019, 11:40 a.m.
2468 Magdalena Dyduch Kraków - K 257 OK April 2, 2019, 5:21 p.m.
638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 163 OK April 4, 2019, 12:18 p.m.
19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 265 OK April 4, 2019, 12:29 p.m.
2449 Janusz Cepcer Andrychów Peleton Wadowice MW 259 OK April 4, 2019, 10:44 p.m.

Runners list

Route: TR50 50
Start time
April 6, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
45
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
2293 Karina Trojok - K 1 OK March 5, 2019, 12:13 p.m.
2292 Tomasz Niemczewski Katowice - M 2 OK March 5, 2019, 12:14 p.m.
922 Maciej Sakowicz Brzezie - M 5 OK March 11, 2019, 8:58 a.m.
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 10 OK March 13, 2019, 2:46 p.m.
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K 13 OK March 13, 2019, 2:48 p.m.
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K 98 OK March 14, 2019, 12:01 p.m.
1025 Daniel Howis Tychy - M 78 OK March 17, 2019, 10:13 p.m.
2402 Krzysztof Niemczewski Jaworzno 43-600 - MW 60 OK March 19, 2019, 11:36 a.m.
683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 62 OK March 19, 2019, 2:15 p.m.
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 72 OK March 19, 2019, 8:44 p.m.
1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 113 OK March 25, 2019, 7:48 p.m.
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 115 OK March 25, 2019, 8:16 p.m.
1293 Ireneusz Towarek Gliwice Kometa Gliwice M 118 OK March 25, 2019, 8:22 p.m.
1294 Michał Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 120 OK March 25, 2019, 8:33 p.m.
2422 Jakub Sidzina Brzeszcze - M 234 - March 25, 2019, 8:37 p.m.
2298 Stanisław Ciereszko - M 131 OK March 25, 2019, 9:51 p.m.
2297 Joanna Ciereszko - K 132 OK March 25, 2019, 9:53 p.m.
1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 133 OK March 25, 2019, 10:11 p.m.
2246 Magdalena Zawadzka - K 179 OK March 26, 2019, 3:41 p.m.
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 181 OK March 26, 2019, 10:35 p.m.
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 182 OK March 26, 2019, 10:39 p.m.
976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 185 OK March 28, 2019, 3:34 p.m.
2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 186 OK March 28, 2019, 3:39 p.m.
2256 Konrad Górszczak - M 238 OK March 29, 2019, 7:35 p.m.
2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 239 OK March 29, 2019, 7:38 p.m.
2281 Marcin Lupa - M 196 OK March 29, 2019, 8:08 p.m.
989 Marek Pytel Katowice - M 197 OK March 29, 2019, 10:19 p.m.
2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M 240 OK March 30, 2019, 10:06 a.m.
2440 Bartłomiej Podlasek Dębica QQ Entertainment M 199 OK March 30, 2019, 10:27 a.m.
2444 Tadeusz Liszka Tychy - MW 200 OK March 30, 2019, 6:36 p.m.
1225 Radek Krzesa Katowice El Toro M 201 OK March 30, 2019, 9:42 p.m.
1226 Sylwia Maksym Katowice El Toro K 202 OK March 30, 2019, 9:59 p.m.
2210 Lidia Hajduk - K 213 OK March 31, 2019, 9:04 p.m.
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M 214 OK March 31, 2019, 9:07 p.m.
2419 Marcin Idzik Kraków - M 220 OK April 1, 2019, 9:51 a.m.
2465 mariusz ptak brzaczowice - M 253 OK April 2, 2019, 10:06 a.m.
2296 Piotr Siemek Krakow - M 254 OK April 2, 2019, 1:40 p.m.
2295 Maksymilian Szapski - M 255 OK April 2, 2019, 3:12 p.m.
1045 Tomasz Bergier Zielonki Zgórmysyny M 164 OK April 3, 2019, 12:18 p.m.
914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 261 OK April 3, 2019, 2:40 p.m.
2473 Grzegorz Blondzik Świętochłowice - M 262 OK April 3, 2019, 2:44 p.m.
560 Iza Osyszko Kobyle - K 235 OK April 3, 2019, 11:35 p.m.
1260 Joanna Jachym Kraków JJfit K 165 OK April 4, 2019, 5:01 p.m.
2329 Piotr Duśko Kraków - M 166 OK April 4, 2019, 7:05 p.m.
2476 Roman Trzmielewski Kraków - MW - - April 5, 2019, 9:21 p.m.

Runners list

Route: TPJ15 15
Start time
April 6, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
18
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
2347 Franciszek Nawrocki - - M 36 OK March 17, 2019, 7:25 a.m.
2348 Albert Nawrocki - - M 37 OK March 17, 2019, 7:26 a.m.
2406 Basia Śmietańska Skawina - K 74 OK March 19, 2019, 10:12 p.m.
961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 79 OK March 19, 2019, 11:59 p.m.
962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 80 OK March 20, 2019, 12:05 a.m.
2407 Małgorzata Śmietańska Skawina - K 75 OK March 20, 2019, 4:07 p.m.
2411 Zosia Początek ul.Zawiszy Czarnego 6/7 - K 64 OK March 22, 2019, 6:54 a.m.
2152 Szymon Kopel Kraków - M 104 OK March 25, 2019, 10:54 a.m.
2441 Piotr Pytka - - M 150 OK March 30, 2019, 2:21 p.m.
2442 Tomasz Pytka - - M 151 OK March 30, 2019, 2:23 p.m.
2443 Zofia Pytka - - K 152 OK March 30, 2019, 2:23 p.m.
2272 Dominika Bronkowska - K 205 OK March 30, 2019, 11:06 p.m.
2255 Alicja Bronkowska - K 219 OK March 31, 2019, 9:52 p.m.
2460 Patryk Kusmierski - - M 246 OK April 1, 2019, 10:18 p.m.
2461 Błażej Biś - - M 247 OK April 2, 2019, 6:45 a.m.
2462 Nadia Biś - - K 248 OK April 2, 2019, 6:46 a.m.
2463 Piotr Trybała - - M 251 OK April 2, 2019, 8:16 a.m.
2464 Bartłomiej Trybała - - M 252 OK April 2, 2019, 8:17 a.m.

Runners list

Route: TP50
Start time
April 6, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
56
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
386 Rafał Polański Katowice - M 21 OK March 6, 2019, 9:29 a.m.
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 94 OK March 6, 2019, 11:07 a.m.
2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 7 OK March 6, 2019, 8:09 p.m.
2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 95 OK March 6, 2019, 8:16 p.m.
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 3 OK March 6, 2019, 10:14 p.m.
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K 46 OK March 7, 2019, 10:14 a.m.
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 12 OK March 8, 2019, 1:02 a.m.
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 48 OK March 10, 2019, 8:11 p.m.
481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M 24 OK March 10, 2019, 10:02 p.m.
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 8 OK March 13, 2019, 12:09 p.m.
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 97 OK March 13, 2019, 9:34 p.m.
2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 51 OK March 14, 2019, 9:07 p.m.
2325 Dariusz Szypulski Opole - M 229 - March 15, 2019, 10:13 a.m.
888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 18 OK March 16, 2019, 3:54 p.m.
2350 Dagmara Rzenno Bytom - K 19 OK March 16, 2019, 8:11 p.m.
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 38 OK March 17, 2019, 11:10 a.m.
35 Tomasz Duda Warszawa - M 66 OK March 17, 2019, 11:29 p.m.
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 167 OK March 18, 2019, 10:28 a.m.
516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M 168 OK March 18, 2019, 12:13 p.m.
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 52 OK March 18, 2019, 2:45 p.m.
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 67 OK March 18, 2019, 10:05 p.m.
2083 Radosław Urbańczyk - - M 44 OK March 19, 2019, 7:15 a.m.
2387 Piotr Weiss Kolanowice - M 68 OK March 19, 2019, 8:14 a.m.
2114 Marek Bojczuk - M 100 OK March 20, 2019, 9:54 p.m.
1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW 82 OK March 21, 2019, 10:34 p.m.
66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 101 OK March 22, 2019, 11:10 a.m.
2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 231 OK March 24, 2019, 1:40 p.m.
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 102 OK March 24, 2019, 5:26 p.m.
2417 Maciej Gawęski Kraków - M 90 OK March 25, 2019, 10:36 a.m.
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 91 OK March 25, 2019, 12:33 p.m.
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 92 OK March 25, 2019, 1:49 p.m.
2141 Mateusz Jabłoński - M 107 OK March 25, 2019, 3:39 p.m.
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 111 OK March 25, 2019, 6:30 p.m.
717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 112 OK March 25, 2019, 7:15 p.m.
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 117 OK March 25, 2019, 8:18 p.m.
2421 Artur Siedlecki Śląskie - M 122 OK March 25, 2019, 8:45 p.m.
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 123 OK March 25, 2019, 9:08 p.m.
2253 Michał Bzowski - M 124 OK March 25, 2019, 9:20 p.m.
529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 137 OK March 25, 2019, 10:36 p.m.
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K 237 OK March 28, 2019, 12:49 p.m.
499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 158 OK March 28, 2019, 8:10 p.m.
2437 Piotr Leja Zakopane - M 189 OK March 29, 2019, 11:31 a.m.
2349 Łukasz Bułka Zabierzów - M 159 OK March 30, 2019, 3:30 p.m.
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 206 OK March 31, 2019, 10 a.m.
955 Dominik Talaga Kokotów - M 207 OK March 31, 2019, 11:31 a.m.
2447 Sebastian Machowski Pagorzyna - M 208 OK March 31, 2019, 12:38 p.m.
2450 Renata Pisarek Kraków - K 210 OK March 31, 2019, 5:10 p.m.
1058 Piotr Pisarek Kraków - MW 215 OK March 31, 2019, 9:19 p.m.
2454 Justyna Frączek-Bogacka Krakow - K 216 OK March 31, 2019, 9:26 p.m.
2455 Maciek Marcjanek - M 217 OK March 31, 2019, 9:31 p.m.
2456 Mateusz Talanda Bielsko-Biała - M 243 OK April 1, 2019, 2:56 p.m.
2459 Piotr Janeczek Mogilany - M 245 OK April 1, 2019, 9:49 p.m.
2467 Mateusz Dzieżok Kraków - M 256 OK April 2, 2019, 3:31 p.m.
2469 Janusz Słopiecki Kielce - MW 258 OK April 3, 2019, 12:13 a.m.
919 Łukasz Drewniak Kraków UltraAR Team M 226 OK April 4, 2019, 10:08 a.m.
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M 308 OK April 4, 2019, 11:18 p.m.

Runners list

Route: TR150
Start time
April 6, 2019, 8 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
53
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 45 OK March 5, 2019, 11:05 a.m.
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 20 OK March 5, 2019, 11:19 a.m.
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 225 - March 5, 2019, 11:23 a.m.
771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 85 OK March 5, 2019, 11:55 a.m.
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 6 OK March 5, 2019, 7:04 p.m.
1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M 22 OK March 6, 2019, 1:19 p.m.
2021 Anna Pieróg - - KW 227 - March 8, 2019, 8:55 a.m.
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 86 OK March 8, 2019, 10:27 p.m.
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 47 OK March 9, 2019, 11:45 p.m.
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 4 OK March 10, 2019, 9:33 a.m.
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 96 OK March 12, 2019, 5:08 p.m.
836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 49 OK March 13, 2019, 8:24 a.m.
837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 50 OK March 13, 2019, 10:47 a.m.
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 25 OK March 13, 2019, 10:44 p.m.
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 160 OK March 14, 2019, 12:30 a.m.
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 14 OK March 15, 2019, 10:35 a.m.
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 17 OK March 15, 2019, 11:27 a.m.
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 26 OK March 15, 2019, 2:35 p.m.
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 27 OK March 15, 2019, 2:36 p.m.
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 28 OK March 15, 2019, 2:36 p.m.
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 29 OK March 15, 2019, 2:37 p.m.
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 30 OK March 16, 2019, 9:25 a.m.
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 34 OK March 16, 2019, 8:39 p.m.
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 35 OK March 16, 2019, 8:42 p.m.
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 40 OK March 17, 2019, 12:35 p.m.
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 41 OK March 17, 2019, 6:50 p.m.
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 42 OK March 17, 2019, 7:23 p.m.
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 43 OK March 17, 2019, 9:27 p.m.
1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 53 OK March 18, 2019, 5:32 p.m.
1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 54 OK March 18, 2019, 9:51 p.m.
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 57 OK March 19, 2019, 8:08 a.m.
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 58 OK March 19, 2019, 10:03 a.m.
822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M 59 OK March 19, 2019, 11:18 a.m.
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 61 OK March 19, 2019, 12:23 p.m.
1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M 63 OK March 19, 2019, 2:47 p.m.
1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 88 OK March 24, 2019, 3:37 p.m.
1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 105 OK March 25, 2019, 1:27 p.m.
2418 Piotr Hrehorowicz Kraków - MW 93 OK March 25, 2019, 2:27 p.m.
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 106 OK March 25, 2019, 2:39 p.m.
992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M 108 OK March 25, 2019, 3:47 p.m.
970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 109 OK March 25, 2019, 4:32 p.m.
2095 Marcin Gołuszka - M 233 - March 25, 2019, 6:38 p.m.
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 153 OK March 25, 2019, 11:07 p.m.
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 154 OK March 25, 2019, 11:08 p.m.
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 155 OK March 26, 2019, 3:44 p.m.
1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 147 OK March 26, 2019, 10:11 p.m.
931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 190 OK March 29, 2019, 12:33 p.m.
918 Przemysław Baster Kraków - M 192 OK March 29, 2019, 5:07 p.m.
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K 241 OK March 31, 2019, 11:22 a.m.
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 221 OK April 1, 2019, 11:20 a.m.
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 223 OK April 1, 2019, 12:43 p.m.
2458 Marek Pander Orzesze - M 244 OK April 1, 2019, 5:18 p.m.
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - April 5, 2019, 2:19 p.m.