Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019

Organizer Rajd Liczyrzepy
Place woj. dolnośląskie - Bystrzyca
Date 23 feb 2019
Headquarter ul. Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca
Web page https://rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Description Zapisy dla Trasy Rekreacyjnej dostępne pod adresem: https://www.rajdliczyrzepy.pl/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/

Runners list

Route: TP25
Start time
Feb. 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
81
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - - Jan. 12, 2019, 11:55 p.m.
431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - OK Jan. 15, 2019, 8:13 p.m.
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - OK Jan. 17, 2019, 7:22 p.m.
2006 Jacek Tomaszewski Świdnica - M - OK Jan. 18, 2019, 7:39 p.m.
2007 Jan Kraszewski - M - OK Jan. 18, 2019, 9 p.m.
2008 Agnieszka Kraszewska - - K - OK Jan. 18, 2019, 9:10 p.m.
2009 Barbara Kraszewska - - K - OK Jan. 18, 2019, 9:11 p.m.
2010 Krzysztof Kraszewski - - M - OK Jan. 18, 2019, 9:14 p.m.
2011 Grzegorz Kraszewski - - M - OK Jan. 18, 2019, 9:14 p.m.
2012 Olga Kraszewska - - K - OK Jan. 18, 2019, 9:15 p.m.
2013 Łucja Kraszewska - - K - OK Jan. 18, 2019, 9:15 p.m.
2017 Patryk Prończuk - M - OK Jan. 20, 2019, 11:24 a.m.
2019 Józef Szczurek - M - OK Jan. 20, 2019, 5:10 p.m.
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK Jan. 21, 2019, 9:30 a.m.
2024 Emilia Drozdek - K - OK Jan. 21, 2019, 2:30 p.m.
2027 Adam Matusz - M - OK Jan. 21, 2019, 9:23 p.m.
2034 Karolina Osińska - K - OK Jan. 22, 2019, 1:54 p.m.
380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - OK Jan. 23, 2019, 11:02 a.m.
2015 Andrzej Kęsa - M - OK Jan. 23, 2019, 11:23 a.m.
2042 Tomasz Bielecki - M - OK Jan. 23, 2019, 12:51 p.m.
2043 Jolanta Gąsiorek - K - OK Jan. 23, 2019, 4:22 p.m.
2044 Artur Haratyk Strzelin AVIT M - OK Jan. 23, 2019, 6:50 p.m.
2045 Michał Lorenz Strzelin AVIT M - OK Jan. 23, 2019, 7:06 p.m.
2047 Kamil Sierzant Strzelin AVIT M - OK Jan. 23, 2019, 7:41 p.m.
2048 Piotr Wójcik Stara Łomnica AVIT M - OK Jan. 23, 2019, 7:42 p.m.
2050 Adam Bobik Strzelin AVIT M - OK Jan. 23, 2019, 8:26 p.m.
2053 Anna Szczurek - K - OK Jan. 23, 2019, 11:38 p.m.
2054 Michał Szczepaniak - M - OK Jan. 23, 2019, 11:44 p.m.
1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - OK Jan. 24, 2019, 10:07 a.m.
1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - OK Jan. 24, 2019, 10:17 a.m.
1083 Daniel Rupacz Nowogrodziec Zagubieni w akcji M - OK Jan. 24, 2019, 5:52 p.m.
2057 Paweł Gumny - M - OK Jan. 24, 2019, 8:18 p.m.
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK Jan. 24, 2019, 8:30 p.m.
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK Jan. 24, 2019, 8:31 p.m.
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK Jan. 25, 2019, 11:21 a.m.
2062 Justyna Smektała - K - OK Jan. 25, 2019, 3:18 p.m.
2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - OK Jan. 25, 2019, 7:48 p.m.
2064 Krzysztof Lorenz Strzelin AVIT M - OK Jan. 26, 2019, 9:24 a.m.
1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - OK Jan. 28, 2019, 8:16 a.m.
1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - OK Jan. 28, 2019, 5:10 p.m.
1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - OK Jan. 28, 2019, 6:08 p.m.
349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - OK Jan. 28, 2019, 9:26 p.m.
2093 Sławomir Szczerba Bystrzyca - MW - - Feb. 1, 2019, 4:18 p.m.
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK Feb. 3, 2019, 9:49 p.m.
2121 Jerzy Wójcik - M - OK Feb. 9, 2019, 11:33 a.m.
2122 Agnieszka Wójcik - K - OK Feb. 9, 2019, 11:41 a.m.
834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K - OK Feb. 10, 2019, 10:56 a.m.
2143 Magdalena Ciborowska Świdnica Leśne Dziady K - OK Feb. 12, 2019, 8:50 p.m.
2138 Marta Franckiewicz-Pach Świdnica Leśne Dziady K - OK Feb. 12, 2019, 8:53 p.m.
2144 Wiktor Pach Świdnica Leśne Dziady M - OK Feb. 12, 2019, 8:56 p.m.
2146 Aneta Pytel Świdnica Leśne Dziady K - OK Feb. 12, 2019, 9:23 p.m.
2158 Piotr Zatryb - M - - Feb. 13, 2019, 11:17 p.m.
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - OK Feb. 14, 2019, 5:13 p.m.
2161 Łukasz Gałaszewski - M - OK Feb. 15, 2019, 1:36 a.m.
2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - OK Feb. 15, 2019, 10:32 a.m.
2165 Mariusz Stajer Leszno Ambit Racing Team M - OK Feb. 15, 2019, 10:33 a.m.
2166 Michał Kubiak Leszno Ambit Racing Team M - OK Feb. 15, 2019, 10:44 a.m.
420 Monika Janiak Leszno - K - OK Feb. 16, 2019, 2:53 p.m.
407 Katarzyna Nowicka-Szmyt Leszno - K - OK Feb. 16, 2019, 6:42 p.m.
2169 Łukasz Krzaczkowski - M - OK Feb. 16, 2019, 7:57 p.m.
2170 Iwona Krzaczkowska - K - OK Feb. 16, 2019, 7:59 p.m.
1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK Feb. 17, 2019, 5:51 p.m.
1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK Feb. 17, 2019, 6 p.m.
2174 Joanna Gnoińska - K - OK Feb. 17, 2019, 6:55 p.m.
2178 Kinga Trzeciak Osiek Pjeski K - OK Feb. 17, 2019, 7:48 p.m.
2177 Wiktor Rybczyński Drożki Maka Paka M - OK Feb. 17, 2019, 8:10 p.m.
2176 Karol Przewdzięk Bralin Maka Paka M - OK Feb. 17, 2019, 8:13 p.m.
2181 Dawid Jerzyk Kępno Makapaka M - OK Feb. 17, 2019, 8:17 p.m.
2182 Martyna Rybczyńska Drożki Pjeski K - OK Feb. 17, 2019, 8:31 p.m.
925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M - - Feb. 17, 2019, 8:42 p.m.
2184 Olga Jóźwiak - K - OK Feb. 17, 2019, 9 p.m.
403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - OK Feb. 17, 2019, 9 p.m.
2070 Przemysław Pupa - M - OK Feb. 17, 2019, 9:35 p.m.
2186 Bruno Nowak Kierzno Pjeski M - OK Feb. 18, 2019, 4:17 a.m.
2189 Jacek Wicher Świdnica Leśne Dziady M - - Feb. 18, 2019, 2:09 p.m.
2190 Piotr Kalembkiewicz - M - OK Feb. 18, 2019, 10:42 p.m.
964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK Feb. 19, 2019, 1:41 p.m.
2202 Justyna Dalecka - K - OK Feb. 19, 2019, 9:28 p.m.
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - OK Feb. 19, 2019, 9:41 p.m.
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - Feb. 20, 2019, 11:27 a.m.
2207 Bartosz Sobczyński - M - OK Feb. 20, 2019, 2:38 p.m.

Results

Route: TP8h
Start time
Feb. 23, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
51
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 239 1 1680 - - 8:04:00 -   |   -
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M 218 2 1530 - - 7:59:00 -   |   -
1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K 215 3 1420 - - 7:56:00 -   |   -
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 211 4 1400 - - 7:40:00 -   |   -
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M 212 5 1360 - - 7:44:00 -   |   -
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M 241 6 1330 - - 7:49:00 -   |   -
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 214 7 1320 - - 7:58:00 -   |   -
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 242 8 1290 - - 7:43:00 -   |   -
2003 Krzysztof Biernacki - M 231 9 1230 - - 7:50:00 -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K 223 10 1210 - - 7:37:00 -   |   -
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M 219 11 1200 - - 8:02:00 -   |   -
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K 210 12 1190 - - 7:53:00 -   |   -
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 217 13 1190 - - 8:00:00 -   |   -
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 226 14 1160 - - 7:56:00 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 233 15 1160 - - 7:58:00 -   |   -
105 Rafał Fałowski Gajków - M 236 16 1130 - - 7:55:00 -   |   -
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 237 17 1100 - - 7:55:00 -   |   -
51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M 232 18 1090 - - 7:11:00 -   |   -
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 213 19 1060 - - 7:52:00 -   |   -
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 234 20 1040 - - 7:50:00 -   |   -
1468 Paweł Degórski Poznań - M 222 21 990 - - 7:40:00 -   |   -
2022 Mateusz Taraciński BYSTRZYCA Bystrzyca M 202 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
2023 Arkadiusz Roman Bystrzyca KB Harcownik Jelcz-Laskowice M 201 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
2074 Magdalena Mecan Bystrzyca DR. SCHNEIDER RUNNING TEAM K 207 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 209 25 900 - - 7:17:00 -   |   -
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 240 26 860 - - 7:52:00 -   |   -
311 Krzysztof Spychała Poznań - M 221 27 850 - - 7:51:00 -   |   -
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW 238 28 840 - - 7:57:00 -   |   -
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 228 29 830 - - 7:23:00 -   |   -
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 227 29 830 - - 7:23:00 -   |   -
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 224 31 800 - - 7:37:00 -   |   -
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M 220 32 780 - - 7:56:00 -   |   -
1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K 203 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M 204 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
2004 Paweł Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik M 206 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
2005 Aneta Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik K 205 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 225 37 750 - - 7:57:00 -   |   -
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 216 38 710 - - 7:43:00 -   |   -
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 208 39 700 - - 7:53:00 -   |   -
1990 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA - K 230 40 650 - - 5:09:00 -   |   -
2171 Jacek Steczkiewicz Oława - M 229 40 650 - - 5:09:00 -   |   -
653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M 235 42 560 - - 6:12:00 -   |   -
1769 Maciek Kowalczyk - M - - - - - - -   |   -
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - - - - - -   |   -
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - - - - - -   |   -
470 Barbara Wysocka Poznań - K - - - - - - -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - - - - - -   |   -
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - - - - - -   |   -
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - - - - - - -   |   -
916 Hanna Marszałek Marklowice Górne InO SCI K - - - - - - -   |   -
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - - - - - -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Feb. 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
52
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 322 1 - - - 8:44:00 -   |   3Drerun
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 309 2 - - - 8:50:00 -   |   -
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 337 3 - - - 8:49:00 -   |   -
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 305 4 - - - 9:13:00 -   |   3Drerun
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 312 5 - - - 8:44:00 -   |   -
917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M 325 6 - - - 8:59:00 -   |   -
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 308 7 - - - 8:53:00 -   |   -
2039 Michał Wesołowski - M 328 8 - - - 8:57:00 -   |   -
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 338 9 - - - 8:50:00 -   |   -
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 342 10 - - - 8:58:00 -   |   -
2185 Sławomir Kielak - M 341 11 - - - 8:51:00 -   |   -
2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M 324 12 - - - 9:11:00 -   |   -
1096 Łukasz Senderek Warszawa - M 340 13 - - - 9:02:00 -   |   -
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 318 14 - - - 8:49:00 -   |   -
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 301 15 - - - 8:53:00 -   |   -
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 336 15 - - - 8:53:00 -   |   -
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 335 15 - - - 8:53:00 -   |   -
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 333 18 - - - 8:58:00 -   |   -
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 334 19 - - - 8:45:00 -   |   -
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 303 20 - - - 8:52:00 -   |   -
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 307 21 - - - 8:54:00 -   |   -
1983 Artur Moroń - M 316 22 - - - 8:52:00 -   |   -
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 339 23 - - - 8:54:00 -   |   -
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 304 24 - - - 9:01:00 -   |   -
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 319 25 - - - 8:47:00 -   |   3Drerun
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 306 26 - - - 9:15:00 -   |   -
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 310 27 - - - 8:53:00 -   |   -
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 317 28 - - - 8:43:00 -   |   -
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 311 29 - - - 8:51:00 -   |   -
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 330 30 - - - 9:08:00 -   |   -
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 329 30 - - - 9:08:00 -   |   -
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 313 32 - - - 8:56:00 -   |   -
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 302 33 - - - 9:10:00 -   |   -
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 314 34 - - - 8:30:00 -   |   -
1985 Bogumił Bardzik Opole - M 315 34 - - - 8:30:00 -   |   -
2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M 331 36 - - - 8:06:00 -   |   -
2179 Katarzyna Marczak - K 327 37 - - - 8:57:00 -   |   -
2180 Cezary Marczak - M 326 37 - - - 8:57:00 -   |   -
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 323 39 - - - 8:41:00 -   |   -
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 321 39 - - - 8:41:00 -   |   -
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 320 39 - - - 8:41:00 -   |   -
2204 Grzegorz Kaźmierczuk - M 332 42 - - - 4:52:00 -   |   -
2078 Roman Zychowicz - M 344 43 - - - 9:19:00 -   |   -
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 345 44 - - - 4:19:00 -   |   -
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - - - - - - -   |   -
2021 Anna Pieróg - - KW - - - - - - -   |   -
41 Monika Kosmala Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel K - - - - - - -   |   -
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - - - - - - -   |   -
2076 Tomasz Jeliński - M - - - - - - -   |   -
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - - - - - -   |   -
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - - - - - -   |   -
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - - - - - - -   |   -

Runners list

Route: TR50
Start time
Feb. 23, 2019, 9 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
41
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
1767 Dominik Kowalewski - M - OK Jan. 13, 2019, 6:16 a.m.
835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - OK Jan. 15, 2019, 8:17 a.m.
1985 Bogumił Bardzik Opole - M - OK Jan. 15, 2019, 1:55 p.m.
1995 Marcin Szymański Godzikowice Oławska Grupa Biegowa M - OK Jan. 16, 2019, 10:36 p.m.
2000 Dawid Treściński - M - OK Jan. 18, 2019, 2:58 p.m.
2001 Adrianna Lorens - K - OK Jan. 18, 2019, 3:03 p.m.
2018 Tomasz Sobczak - M - OK Jan. 20, 2019, 12:18 p.m.
2020 Dariusz Becmer - M - OK Jan. 21, 2019, 12:11 a.m.
2026 TOMASZ STECZKOWSKI - M - OK Jan. 21, 2019, 9:05 p.m.
2031 Damian Becmer - M - OK Jan. 22, 2019, 12:41 a.m.
2038 Michał Helbik - M - OK Jan. 23, 2019, 6:49 a.m.
2039 Michał Wesołowski - M - OK Jan. 23, 2019, 10:46 a.m.
2041 Łukasz Szymański Wrocław - M - OK Jan. 23, 2019, 12:37 p.m.
2049 Marek Pochopień - M - OK Jan. 23, 2019, 8:27 p.m.
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK Jan. 24, 2019, 6:33 p.m.
2058 Maciej Guguł - M - OK Jan. 24, 2019, 9:27 p.m.
2059 Piotr Jarzembiński - M - OK Jan. 24, 2019, 11:17 p.m.
2060 Piotr Bedri - M - OK Jan. 24, 2019, 11:31 p.m.
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - OK Jan. 28, 2019, 9:36 p.m.
36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - OK Jan. 28, 2019, 10:51 p.m.
2103 Grzegorz Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK Feb. 4, 2019, 2:38 p.m.
2088 Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK Feb. 4, 2019, 2:39 p.m.
2104 Rafał Myszka Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK Feb. 4, 2019, 2:41 p.m.
2105 Marzena Frąckowiak Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK Feb. 4, 2019, 2:42 p.m.
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK Feb. 5, 2019, 4:56 p.m.
2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK Feb. 12, 2019, 10:42 a.m.
2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK Feb. 12, 2019, 10:48 a.m.
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK Feb. 12, 2019, 9:53 p.m.
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK Feb. 12, 2019, 10:02 p.m.
283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK Feb. 13, 2019, 5:36 p.m.
2163 Szymon Domachowski - M - OK Feb. 15, 2019, 9:39 a.m.
2168 Andrzej Wasylkiewicz - MW - - Feb. 15, 2019, 6:44 p.m.
2173 Artur Paras Oława - M - OK Feb. 17, 2019, 4:40 p.m.
2200 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice M - - Feb. 19, 2019, 11:16 a.m.
2203 Rafał Helbik - M - - Feb. 20, 2019, 9:40 a.m.
2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M - - Feb. 20, 2019, 1:35 p.m.
2208 Wiktor Buczak Bystrzyca HBA Huzar Bike Academy M - OK Feb. 20, 2019, 3:15 p.m.
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK Feb. 20, 2019, 8:45 p.m.
2210 Lidia Hajduk - K - OK Feb. 20, 2019, 8:56 p.m.
2209 Andrzej Buczak Bystrzyca - M - OK Feb. 20, 2019, 8:57 p.m.
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - OK Feb. 21, 2019, 3:11 p.m.