Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Czarna Cobra 2020

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. zachodniopomorskie - Polanów
Date 26 sep 2020
Headquarter Polanów, ul. Korczaka
Web page http://czarnacobra.pl/
Regualation
Description wkrótce
All participants count 48

Results

Route: TP50 MP PMnO 50km
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
41
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 3657 Łukasz Romanowski - - M - - - 07:19:50 - 07:19:50 56.00 -   |   -
2 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - - - 07:29:00 - 07:29:00 53.92 -   |   -
3 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - - 07:41:10 - 07:41:10 51.55 -   |   -
4 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - - - 08:01:50 - 08:01:50 48.38 -   |   -
5 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - - - 08:11:30 - 08:11:30 47.43 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - - 09:15:20 - 09:15:20 41.98 -   |   -
7 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - - 11:00:10 - 11:00:10 35.31 -   |   -
8 355 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy M - - - 11:00:30 - 11:00:30 35.29 -   |   -
9 5093 Piotr Kopacz Gdynia - MW - - - 11:03:20 - 11:03:20 35.14 -   |   -
10 1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M - - - 12:29:43 - 12:29:43 31.09 -   |   -
11 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - - 12:51:55 - 12:51:55 30.20 -   |   -
12 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - - 12:51:56 - 12:51:56 30.20 -   |   -
13 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - - 12:51:57 - 12:51:57 30.20 -   |   -
14 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - - - 12:51:58 - 12:51:58 30.20 -   |   -
15 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - - 12:54:30 - 12:54:30 30.10 -   |   -
16 5086 Patrycja Gajek Gryfino - K - - - 14:30:50 - 14:30:50 26.77 -   |   -
17 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - - - 14:30:51 - 14:30:51 26.77 -   |   -
18 133 Sebastian Rożko Gryfino KB Hermes Gryfino M - - - 14:30:52 - 14:30:52 26.77 -   |   -
19 322 Michał Szczęsny Polska - M - - - 14:30:53 - 14:30:53 26.77 -   |   -
20 4424 Adam Bartosiewicz - - M - - - 14:30:54 - 14:30:54 26.77 -   |   -
21 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - - 16:24:55 - 16:24:55 23.67 -   |   -
22 5122 PAWEŁ GORZKOWSKI - - M - - - 16:24:56 - 16:24:56 23.67 -   |   -
23 5123 ROBERT SKORUPSKI - - M - - - 16:24:57 - 16:24:57 23.67 -   |   -
24 157 Roman Gorczyca Ełk Running tortoise MW - - - 20:47:08 - 20:47:08 18.69 -   |   -
25 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - - - 21:26:20 - 21:26:20 18.12 -   |   -
26 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - - - 21:26:21 - 21:26:21 18.12 -   |   -
27 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M - - - 21:26:22 - 21:26:22 18.12 -   |   -
28 3767 Marek Rawski - - M - - - 21:39:30 - 21:39:30 17.94 -   |   -
29 3768 Krzysztof Ziejewski - - M - - - 21:39:31 - 21:39:31 17.94 -   |   -
30 5124 KONRAD ZIEJEWSKI - - MW - - - 21:39:32 - 21:39:32 17.94 -   |   -
31 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy KW - - - 22:43:45 - 22:43:45 17.09 -   |   -
32 1521 Maciej Bowszys - - M - - - 23:01:20 - 23:01:20 16.88 -   |   -
33 1530 Piotr Kraciuk - - M - - - 23:01:25 - 23:01:25 16.87 -   |   -
34 2096 Karol Macherzyński Kraków - M - - - 23:08:24 - 23:08:24 16.79 -   |   -
35 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - - - 24:15:20 - 24:15:20 16.02 -   |   -
36 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - - - 26:23:28 - 26:23:28 14.72 -   |   -
37 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - - - 29:56:00 - 29:56:00 12.98 -   |   -
38 3764 Stanisław Adam Olbryś - - MW - - - 30:54:30 - 30:54:30 12.57 -   |   -
39 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - - 33:15:20 - 33:15:20 11.68 -   |   -
40 5126 WOJTEK KOSIOROWSKI - - M - - - 42:19:00 - 42:19:00 9.18 -   |   -
40 5127 PAUL EYCHANER - - MW - - - 42:19:00 - 42:19:00 9.18 -   |   -

Results

Route: TR150
Start time
-
Limit time
12
PK count
20
Runners count
7
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 550 - - 13:25:00 50.00 -   |   -
2 1994 Tomasz Lipiński - - M - - 500 - - 12:24:59 45.45 -   |   -
3 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 470 - - 13:29:15 42.73 -   |   -
3 5140 Nowacka Elżbieta - Nietoperze Koszalin / Roweria K - - 470 - - 13:29:15 50.00 -   |   -
5 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - - 365 - - 12:56:10 33.18 -   |   -
5 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - - 365 - - 12:56:10 33.18 -   |   -
7 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 360 - - 09:17:38 32.73 -   |   -