Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

OrientAkcja 2020

Organizer SFSM „BASTION”
Place woj. łódzkie - Łobudzice
Date 18 jul 2020
Headquarter Ośrodek Konferencyjny "Przy Patykach", Kolonia Łobudzice 18c 97-425 Zelów
Web page http://www.orientakcja.pl
Regualation https://orientakcja.blogspot.com/p/reg.html
Description Rowerowy maraton na orientację
All participants count 61

Results

Route: TR120
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
61
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2316 Sebastian Mański Reszta Świata Eventyr Team M - 25 25 - - 07:52:55 50.00 -   |   -
1 1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M - 25 25 - - 07:52:55 50.00 -   |   -
3 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 25 25 - - 07:54:30 49.83 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 25 25 - - 07:54:30 49.83 -   |   -
5 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 25 25 - - 07:54:55 49.79 -   |   -
6 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 25 25 - - 08:10:45 48.18 -   |   -
6 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 25 25 - - 08:10:45 48.18 -   |   -
8 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 25 25 - - 08:11:10 48.14 -   |   -
9 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - 25 25 - - 08:27:50 46.56 -   |   -
10 783 Artur Zawadzki Marki - M - 23 23 - - 07:59:30 42.84 -   |   -
11 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 23 23 - - 08:00:44 42.73 -   |   -
12 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 23 23 - - 08:13:50 41.59 -   |   -
13 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 23 23 - - 08:19:29 41.12 -   |   -
14 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 23 23 - - 08:21:45 40.94 -   |   -
15 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 22 22 - - 08:14:55 39.16 -   |   -
15 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - 22 22 - - 08:14:55 39.16 -   |   -
17 2200 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice M - 22 22 - - 08:23:35 38.48 -   |   -
17 1278 Arkadiusz Śpionek Pabianice PTC Pabianice M - 22 22 - - 08:23:35 38.48 -   |   -
19 2203 Rafał Helbik - - M - 22 22 - - 08:24:15 38.43 -   |   -
20 60 Marcin Krasuski Warszawa - M - 21 21 - - 07:44:25 36.69 -   |   -
21 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 21 21 - - 08:14:24 34.46 -   |   -
22 3687 Tomasz Arkuszewski - DZTZKLSNU M - 20 20 - - 08:10:39 32.82 -   |   -
22 3688 Łukasz Sompoliński - - M - 20 20 - - 08:10:39 32.82 -   |   -
24 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 20 20 - - 08:12:50 32.67 -   |   -
25 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 20 20 - - 08:23:24 31.99 -   |   -
25 1279 Seweryn Kucharczyk Rybnik - M - 20 20 - - 08:23:24 31.99 -   |   -
27 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 20 20 - - 08:29:35 31.60 -   |   -
28 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 19 19 - - 08:21:39 30.02 -   |   -
29 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 19 19 - - 08:22:09 29.99 -   |   -
30 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 18 18 - - 08:03:00 28.41 -   |   -
30 5064 Agata Adamczyk - Zdezorientowani K - 18 18 - - 08:03:00 50.00 -   |   -
32 3693 Rafał Matera - - M - 18 18 - - 08:07:55 28.13 -   |   -
32 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 18 18 - - 08:07:55 28.13 -   |   -
32 3332 Krzysztof Rudnicki - - M - 18 18 - - 08:07:55 28.13 -   |   -
35 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 18 18 - - 08:28:40 26.98 -   |   -
36 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - 17 17 - - 07:56:00 25.48 -   |   -
37 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 17 17 - - 08:03:30 47.22 -   |   -
38 3711 Małgorzata Czeczott - UKA K - 17 17 - - 08:25:09 45.20 -   |   -
39 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - 17 17 - - 08:34:20 23.58 -   |   -
40 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - 16 16 - - 08:05:00 22.19 -   |   -
41 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M - 16 16 - - 08:27:35 21.21 -   |   -
42 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M - 16 16 - - 08:27:45 21.20 -   |   -
43 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - 16 16 - - 08:33:09 20.98 -   |   -
44 5059 Michał Ścibor-Rylski - SPeCe M - 15 15 - - 08:04:00 19.67 -   |   -
45 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 15 15 - - 08:05:49 19.59 -   |   -
46 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 15 15 - - 08:06:00 19.58 -   |   -
46 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 15 15 - - 08:06:00 39.88 -   |   -
48 5060 Mateusz Nycz - Wataha M - 15 15 - - 08:14:50 19.23 -   |   -
49 5061 Paweł Mirowski - Wataha M - 15 15 - - 08:15:10 19.22 -   |   -
49 4019 Piotr Nycz - Wataha M - 15 15 - - 08:15:10 19.22 -   |   -
49 4020 Dawid Wiewiórski - Wataha M - 15 15 - - 08:15:10 19.22 -   |   -
49 4021 Piotr Wiewiórski - Wataha M - 15 15 - - 08:15:10 19.22 -   |   -
53 5062 Bogusz Raczyński - Rodzinna Grupa Rowerowa M - 14 14 - - 08:26:15 17.94 -   |   -
53 5065 Katarzyna Dominiak - Rodzinna Grupa Rowerowa K - 14 14 - - 08:26:15 37.22 -   |   -
55 3708 Bartosz Majtczak - RWD M - 12 12 - - 07:42:15 15.38 -   |   -
55 3718 Karolina Rosińska - RWD K - 12 12 - - 07:42:15 31.90 -   |   -
57 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 12 12 - - 08:10:14 14.50 -   |   -
58 3749 Grzegorz Dominik - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 12 12 - - 08:25:50 14.05 -   |   -
58 3750 Krzysztof Hapczyn - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 12 12 - - 08:25:50 14.05 -   |   -
58 3751 Mariusz Szczerbiński - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 12 12 - - 08:25:50 14.05 -   |   -
61 5063 Szymon Gradka - GFT Racing Team M - 12 12 - - 08:40:39 13.65 -   |   -