Orienteering Marathon Cup

 

Siła KoRNOLisa 2020

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Ciężkowice
Date 13 - 15 mar 2020
Headquarter Ciężkowice
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Enrollment Feb. 5, 2020   -   March 9, 2020
Description Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).

Runners list

Route: TP24 24
Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
4
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - - Feb. 7, 2020, 1:31 a.m.
- 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - - Feb. 11, 2020, 7:38 p.m.
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry TKTJ M - - Feb. 18, 2020, 10:34 p.m.
- 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M - - Feb. 20, 2020, 8:51 a.m.

Runners list

Route: TR24 24
Start time
March 14, 2020, midnight
Limit time
24
PK count
-
Runners count
10
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - - Feb. 5, 2020, 10 a.m.
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - - Feb. 5, 2020, 12:07 p.m.
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - Feb. 5, 2020, 1:44 p.m.
- 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - Feb. 10, 2020, 7:18 a.m.
- 1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW - - Feb. 11, 2020, 7:07 p.m.
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - - Feb. 13, 2020, 6:42 p.m.
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - Feb. 19, 2020, 7:50 a.m.
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - - Feb. 19, 2020, 9:03 a.m.
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - - Feb. 20, 2020, 5:43 p.m.
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - - Feb. 21, 2020, 9:56 p.m.

Runners list

Route: TP12 12
Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
14
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M - - Feb. 5, 2020, 6:45 p.m.
- 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków Epic_Team™ M - - Feb. 8, 2020, 7:02 p.m.
- 386 Rafał Polański Katowice - M - - Feb. 10, 2020, 10:05 a.m.
- 4808 Kamila Lachera Katowice - K - - Feb. 11, 2020, 9:20 a.m.
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - Feb. 11, 2020, 10:12 p.m.
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - Feb. 11, 2020, 10:13 p.m.
- 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M - - Feb. 13, 2020, 8:06 p.m.
- 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K - - Feb. 18, 2020, 9:02 a.m.
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K - - Feb. 18, 2020, 6:53 p.m.
- 2305 Kamila Chrząstowska - - K - - Feb. 19, 2020, 3:54 p.m.
- 3958 Michał Gabała Będzin - M - - Feb. 20, 2020, 10:18 p.m.
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - - Feb. 22, 2020, 1:22 a.m.
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - - Feb. 22, 2020, 8:02 a.m.
- 4868 Katarzyna Kotlarczyk Kraków Toeris Racing Team K - - Feb. 24, 2020, 6:29 p.m.

Runners list

Route: TR12 12
Start time
March 14, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
14
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K - - Feb. 6, 2020, 6:55 p.m.
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K - - Feb. 7, 2020, 1:29 p.m.
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - - Feb. 7, 2020, 1:33 p.m.
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW - - Feb. 10, 2020, 7:18 a.m.
- 4812 Łukasz Polonius Katowice - M - - Feb. 12, 2020, 2:37 p.m.
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M - - Feb. 12, 2020, 8:12 p.m.
- 831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M - - Feb. 14, 2020, 8:28 a.m.
- 2295 Maksymilian Szapski - - M - - Feb. 18, 2020, 2:15 p.m.
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - - Feb. 19, 2020, 9:26 a.m.
- 2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - Feb. 20, 2020, 11:56 a.m.
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K - - Feb. 20, 2020, 12:27 p.m.
- 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - Feb. 21, 2020, 11:04 a.m.
- 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - - Feb. 24, 2020, 12:10 p.m.
- 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - - Feb. 24, 2020, 7:19 p.m.

Runners list

Route: TP7 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
22
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - Feb. 5, 2020, 10:32 a.m.
- 485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa MW - - Feb. 5, 2020, 2:50 p.m.
- 2213 Maciek Dwornik Kraków Warczące Szprychy M - - Feb. 6, 2020, 5:09 p.m.
- 2214 Małgorzata Dwornik Kraków Warczące Szprychy K - - Feb. 6, 2020, 5:15 p.m.
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - - Feb. 7, 2020, 9:19 a.m.
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - Feb. 7, 2020, 2:25 p.m.
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K - - Feb. 9, 2020, 7:27 p.m.
- 2332 Krystian Pilch Lipnica Wielka - M - - Feb. 10, 2020, 9:34 p.m.
- 2333 Barbara Pilch Lipnica Wielka - K - - Feb. 10, 2020, 9:35 p.m.
- 2133 Piotr Kwiatkowski - - M - - Feb. 10, 2020, 11:10 p.m.
- 2135 Małgorzata Kwiatkowska - - K - - Feb. 10, 2020, 11:13 p.m.
- 4810 Zbigniew Kruk Gać Wydry Galicja M - - Feb. 12, 2020, 8:07 a.m.
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M - - Feb. 16, 2020, 8:08 p.m.
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - - Feb. 16, 2020, 8:10 p.m.
- 4042 Robert Miernik Rzeszow - M - - Feb. 17, 2020, 11:57 a.m.
- 4094 Oleksandr Darchuk Węgrzce - M - - Feb. 17, 2020, 12:50 p.m.
- 4041 Gabriel Niemirowski Rzeszów - M - - Feb. 18, 2020, 10:42 a.m.
- 2277 Jakub Urbański Kraków - M - - Feb. 23, 2020, 10:16 p.m.
- 2278 Agnieszka Sondej-Urbańska Kraków - K - - Feb. 23, 2020, 10:16 p.m.
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K - - Feb. 24, 2020, 4:14 p.m.
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M - - Feb. 25, 2020, 10:38 p.m.
- 4874 Piotr Czyrka Warszawa - M - - Feb. 26, 2020, 12:37 a.m.

Runners list

Route: TR7 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
4
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2227 Rafał Stanek Karniowice Zabierzów biega MW - - Feb. 15, 2020, 5:56 p.m.
- 3984 Piotr Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM M - - Feb. 18, 2020, 9:55 p.m.
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M - - Feb. 24, 2020, 11:28 a.m.
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K - - Feb. 25, 2020, 9:58 p.m.

Runners list

Route: TPJUNIOR 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
3
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - - Feb. 7, 2020, 9:21 a.m.
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - - Feb. 7, 2020, 9:23 a.m.
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K - - Feb. 24, 2020, 4:15 p.m.

Runners list

Route: TRJUNIOR 7
Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
1
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 3985 Kornelia Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM K - - Feb. 18, 2020, 10:06 p.m.

Runners list

Route: RODZINNA 0
Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: RODZINNADZIECKO 0
Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^