Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Silesia Race 2020

Organizer Silesia Adventure Sport
Place woj. śląskie - Pszczyna
Date 8 feb 2020
Headquarter
Web page http://www.silesiarace.pl
Regualation
Description Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat.: rodzinna i dorosła - TP 25 i 50 km - TR 50 km - rajdy przygodowe 50 i 100 km
All participants count 77

Results

Route: TP50
Start time
Feb. 8, 2020, 8:30 a.m.
Limit time
12 godzin
PK count
-
Runners count
77
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 4686 Rafał Bogacki Kraków - M - 43 43 04:41:05 - 04:41:05 46.50 -   |   -
2 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 43 43 04:59:20 - 04:59:20 43.26 -   |   -
3 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 43 43 05:33:34 - 05:33:34 38.17 -   |   -
3 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 43 43 05:33:34 - 05:33:34 38.17 -   |   -
5 4844 Andrzej Wieczorek - - M - 43 43 05:43:30 - 05:43:30 36.82 -   |   -
6 3960 Maciej Pońc - - MW - 43 43 06:12:35 - 06:12:35 33.95 -   |   -
7 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 43 43 06:16:10 - 06:16:10 33.63 -   |   -
8 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 43 43 06:18:10 - 06:18:10 33.45 -   |   -
9 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - 43 43 06:39:40 - 06:39:40 31.65 -   |   -
10 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 43 43 06:40:45 - 06:40:45 31.56 -   |   -
11 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 43 43 06:51:10 - 06:51:10 30.76 -   |   -
12 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 43 43 06:51:15 - 06:51:15 30.76 -   |   -
13 1046 Jacek Majkowski Kraków - M - 43 43 06:51:20 - 06:51:20 30.75 -   |   -
14 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - 43 43 07:02:00 - 07:02:00 29.97 -   |   -
15 4676 Zbigniew Rajtar Kraków - MW - 43 43 07:11:30 - 07:11:30 29.31 -   |   -
16 4495 Daniel Kokłowski Gdynia Terytorials M - 43 43 07:14:10 - 07:14:10 29.13 -   |   -
17 4846 Robak Wojciech - - M - 43 43 07:18:15 - 07:18:15 28.86 -   |   -
18 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - 43 43 07:18:30 - 07:18:30 28.85 -   |   -
19 353 Marcin Roszkowski Warszawa ZABIEGANI PO USZY M - 43 43 07:40:00 - 07:40:00 27.50 -   |   -
20 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 43 43 07:42:00 - 07:42:00 27.38 -   |   -
20 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 43 43 07:42:00 - 07:42:00 27.38 -   |   -
22 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 43 43 07:48:35 - 07:48:35 26.99 -   |   -
23 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - 43 43 07:49:30 - 07:49:30 26.94 -   |   -
24 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 43 43 07:54:30 - 07:54:30 26.66 -   |   -
25 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - 43 43 08:09:15 - 08:09:15 25.85 -   |   -
26 4664 Tomasz Gąsiorek Gorzów Wielkopolski Speleoklub GAWRA M - 43 43 08:09:30 - 08:09:30 25.84 -   |   -
27 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 43 43 08:13:00 - 08:13:00 25.66 -   |   -
28 1047 Łukasz Turczanik Grodysławice - M - 43 43 08:36:50 - 08:36:50 24.47 -   |   -
28 4847 Kamil Tomczyk - - M - 43 43 08:36:50 - 08:36:50 24.47 -   |   -
30 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 43 43 08:40:25 - 08:40:25 24.31 -   |   -
31 4848 Adrian Król - - MW - 43 43 08:46:15 - 08:46:15 24.04 -   |   -
32 4849 Marta Kołakowska - - K - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23.86 -   |   -
32 4850 Adrian Lasłowski - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23.86 -   |   -
32 4829 Marcin Miklasz - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23.86 -   |   -
32 4851 Krzysztof Kołakowski - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23.86 -   |   -
32 4852 Marek Latusek - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23.86 -   |   -
37 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW - 43 43 09:00:15 - 09:00:15 23.41 -   |   -
38 2114 Marek Bojczuk - - M - 43 43 09:03:10 - 09:03:10 23.29 -   |   -
39 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 43 43 09:10:00 - 09:10:00 23.00 -   |   -
40 2707 Janusz Lic - - MW - 43 43 09:14:45 - 09:14:45 22.80 -   |   -
41 4853 Andrzej Andruszkiewicz - - M - 43 43 09:15:15 - 09:15:15 22.78 -   |   -
42 4659 Janusz Karp Rzeszow - MW - 43 43 09:29:50 - 09:29:50 22.20 -   |   -
43 4854 Magdalena Niedźwiedzka - - K - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21.93 -   |   -
43 2202 Justyna Dalecka - - K - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21.93 -   |   -
43 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21.93 -   |   -
43 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21.93 -   |   3Drerun
43 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21.93 -   |   -
48 4855 Łukasz Górowski - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21.14 -   |   -
48 4856 Paweł Szczurek - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21.14 -   |   -
48 4857 Mariusz Szczurek - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21.14 -   |   -
51 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - 43 43 10:05:10 - 10:05:10 20.90 -   |   -
51 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - 43 43 10:05:10 - 10:05:10 20.90 -   |   -
53 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - 43 43 10:16:30 - 10:16:30 20.52 -   |   -
54 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 43 43 10:24:55 - 10:24:55 20.24 -   |   -
55 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - 43 43 10:25:55 - 10:25:55 20.21 -   |   -
56 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19.99 -   |   -
56 3958 Michał Gabała Będzin - M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19.99 -   |   -
56 4858 Mirosław Masłowski - - M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19.99 -   |   -
59 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19.90 -   |   -
59 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19.90 -   |   -
59 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19.90 -   |   -
59 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19.90 -   |   -
59 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19.90 -   |   -
64 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 43 43 10:42:35 - 10:42:35 19.68 -   |   -
65 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 43 43 10:43:15 - 10:43:15 19.66 -   |   -
66 2318 Jakub Szczepka Sosnowiec - M - 43 43 10:49:10 - 10:49:10 19.48 -   |   -
67 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 43 43 11:03:35 - 11:03:35 19.06 -   |   -
68 4827 Andrzej Toman - - MW - 43 43 11:38:30 - 11:38:30 18.11 -   |   -
69 4860 Grzegorz Damaszek - - M - 43 43 11:41:24 - 11:41:24 18.03 -   |   -
69 4861 Kamil Zander - - M - 43 43 11:41:24 - 11:41:24 18.03 -   |   -
71 4862 Dariusz Drankowski - - M - 42 42 09:58:20 - 09:58:20 17.61 -   |   -
72 4863 Joanna Lewandowska - - K - 40 40 09:36:50 - 09:36:50 16.78 -   |   -
73 4864 Krzysztof Rajda - - M - 37 37 10:30:40 - 10:30:40 15.52 -   |   -
73 4865 Robert Raczek - - M - 37 37 10:30:40 - 10:30:40 15.52 -   |   -
75 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M - 25 25 06:39:50 - 06:39:50 10.48 -   |   -
75 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M - 25 25 06:39:50 - 06:39:50 10.48 -   |   -
77 4866 Józef Łyscarz - - M - 14 14 02:15:00 - 02:15:00 5.87 -   |   -