Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2021

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Janów
Date 28 aug 2021
Headquarter ul. Szkolna 2, 42-243 Janów
Web page http://roc.org.pl/
Regualation https://roc.org.pl/index.php/regulamin-korno-2021
Enrollment July 27, 2021   -   Aug. 28, 2021
Description Rajd rozgrywać się będzie na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej.
All participants count 170
Results status Unofficial results

Results

Route TR150

Start time
Aug. 28, 2021, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
45
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team243610:53:24
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina158610:43:04
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°214610:33:43
-22330Żero Dagmara -Będzin-147510:14:37
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos209910:30:23
-33845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy126110:18:55
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-209110:48:24
-41099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja92008:29:03
5-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-209110:48:27
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient203610:33:34
7-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-203310:06:56
7-809Rudnicki Mariusz -Wołów-203310:06:56
9-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-192610:53:07
10-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy192610:53:12
11-14467Pońc Maciej -Cieszyn-185010:59:07
12-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto184009:36:49
13-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy183510:04:18
14-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan174110:38:12
15-120Królikowski Roman -Modlniczka-169910:30:18
16-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina158610:43:09
17-3988Pieczara Krzysztof -Jaworzno-154009:37:30
18-14625Skrudlik Leszek -Chorzów-154009:37:35
19-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl152110:48:31
20-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-152110:48:34
21-2187Żero Sebastian ---147510:14:47
22-3884Litwa Szymon -Mysłowice-146110:18:30
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona143009:40:11
24-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-138710:22:57
25-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek133009:41:02
26-813Kowalski Krzysztof -Wołów-107009:50:13
27-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee107009:54:47
28-14599Strzelczyk Ireneusz -Chorzów-107009:54:54
29-1985Bardzik Bogumił -Opole-105009:33:38
30-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-103910:30:45
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-103009:53:00
32-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja92008:28:59
33-918Baster Przemysław -Kraków-85510:44:15
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan84410:55:03
35-970Małodobry Wojciech -Miechów-82009:40:45
36-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2006:44:45

Route TP8h MP PMnO 50km

Start time
Aug. 28, 2021, 8 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
62
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK2OK2021-07-27 18:14:01
4119Kruszek Małgorzata WarszawaWydryK3OK2021-07-28 07:47:58
4120Rogóż Kamil WarszawaWydryM4OK2021-07-28 07:51:08
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM80OK2021-07-28 08:45:42
2475Ginter Katarzyna Kraków-K81OK2021-07-28 08:55:04
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM--2021-07-29 16:14:38
637Cieślak Arkadiusz Opolekran-suwM9OK2021-07-29 21:17:33
121Sontowski Marcin 🥇GdańskMorenka TeamM96OK2021-07-30 21:09:19
1097Suwara Mateusz WrocławSP 66 WrocławM14OK2021-07-31 10:57:15
1252Fidelak Paweł Wrocław-M15OK2021-07-31 11:16:58
14573Marek Asia Cieszyn-K--2021-07-31 11:59:31
131Parzybut Jan 🥇PniewyPostęp teamW113OK2021-07-31 14:11:30
2066Malanowska Anna -Klub InO StowarzyszeK20OK2021-08-04 12:34:11
2229Ścigaj Rafał --M21OK2021-08-05 07:10:14
2219Markiewicz Marcin --M22OK2021-08-05 07:11:07
236Witczak Przemysław 🥇WarszawaDreamtime TrailsW31OK2021-08-05 20:16:02
706Wąsik Jacek LublincbfsSW54OK2021-08-06 18:57:50
512Gąsiorowski Maciej Opole-M55OK2021-08-07 16:54:48
61Szmyt Barbara 🥉WarszawaKlub InO STOWARZYSZE WarszawaK56OK2021-08-08 08:49:31
778Kowalik Marcin Lublin-M57OK2021-08-08 09:18:35
14589Pocięgiel Michał RadziszówSkawina BiegaM58OK2021-08-08 18:05:04
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaW59OK2021-08-08 19:24:32
155Jędroszkowiak Michał 🥇Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik TeamM46OK2021-08-08 19:30:52
1295Szymczak Andrzej Ciechanów-W60OK2021-08-08 20:57:21
14590Romanowski Łukasz GdańskDebestimM61OK2021-08-08 21:02:36
14591Noga Witold Gdańsk-W62OK2021-08-08 21:53:55
10Kaczmarek Stanisław 🥇SękowoSzach SękowoW47OK2021-08-09 06:39:40
14592Kinowska Katarzyna Gdańsk-K63OK2021-08-09 07:44:35
14593Bek Michał ŁódźRodzinna Grupa RowerowaM64OK2021-08-09 08:01:01
14594Poniatowski Krzysztof Warszawa-M65OK2021-08-09 10:05:46
4920Kociuba Katarzyna Poznań-K82OK2021-08-09 17:25:18
556Michalski Adam PiasecznoHałabałaM--2021-08-10 16:50:25
4947Majer Janusz topolów-M83OK2021-08-10 20:23:38
1022Patyk Joanna Chorzów-K84OK2021-08-11 09:07:17
280Początek Maria ŻoryKiZKK91OK2021-08-13 17:14:43
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamW--2021-08-16 09:33:17
4949Zawada Michał ToruńSprytne WiewiórkiM94OK2021-08-16 17:02:45
141Eibl Andrzej ChocianówEiblu TeamM95OK2021-08-17 07:34:12
14621Nowakowska Marta Mielec-K--2021-08-17 08:17:43
5386Łyszczarz Błażej Bydgoszcz-M97OK2021-08-17 12:30:30
1104Falkiewicz Anna Łódź-W98OK2021-08-17 17:16:18
1105Falkiewicz Michał Łódź-W99OK2021-08-17 17:35:16
376Szczepański Sławomir PoznańSSM100OK2021-08-18 14:45:54
955Talaga Dominik Kokotów-M114OK2021-08-19 13:10:30
957Talaga Gabrysia Kokotów-K115OK2021-08-19 13:14:17
14623Raczyński Bogusz Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa Rowerowa z Miasta ŁodziM130OK2021-08-20 17:27:52
14624Dominiak Katarzyna ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa z Miasta ŁodziK131OK2021-08-20 17:32:14
588Szawdzin Anna Wrocław-W--2021-08-21 15:56:26
5024Troc Slawomir WarszawaWicherM117OK2021-08-22 20:17:38
2202Dalecka Justyna --K121OK2021-08-23 17:17:46
5067Troc Jakub WarszawaWicherM122OK2021-08-23 19:01:00
765Komorowski Mateusz Warszawa-M132OK2021-08-23 20:47:49
14627Górska Magdalena Kroczyce-K123OK2021-08-23 22:20:08
14635Świerz Szczepan Kraków-M133OK2021-08-25 15:53:34
107Wolniewicz Paweł Dąbrówka-M134OK2021-08-25 16:16:48
25Jankowiak Paweł 🥇PaproćChyże BnO / Z MapąM135OK2021-08-25 19:49:21
5093Kopacz Piotr Gdynia-M136OK2021-08-26 07:54:01
14638Bąk Sabina Mierzyce-K137OK2021-08-26 12:49:29
14639Przybył Monika Rzeszów-K--2021-08-26 18:56:41
2416Przybył Paweł RzeszówPodmorscy ŚlązacyM--2021-08-26 19:32:42
6735Studencki Dawid --M--2021-08-28 06:55:51
2377Bębenek Marcin Jaworzno-M--2021-08-28 06:57:04

Route TP15

Start time
Aug. 28, 2021, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
19
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM23OK2021-07-29 01:51:46
14570Kula Krzysztof Radzionków-M--2021-07-30 07:49:48
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K11OK2021-07-31 08:41:51
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M10OK2021-07-31 08:52:25
887Jary Paweł Świętochłowice-M12OK2021-07-31 09:19:15
14575Cichy Wacław Radzionków-M13OK2021-07-31 12:38:14
2293Trojok Karina --K24OK2021-08-06 07:41:43
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K67OK2021-08-09 16:21:27
14597Kazoń Monika Pińczyce-K68OK2021-08-09 16:24:06
14600Drewniak Wiesław Bolków-M69OK2021-08-10 18:27:50
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M85OK2021-08-12 10:35:40
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K--2021-08-15 18:24:05
14620Zawada Karolina ToruńSprytne WiewiórkiK93OK2021-08-16 18:05:52
14622Chabrzyk Andrzej Częstochowa-M102OK2021-08-18 20:35:50
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM103OK2021-08-20 20:44:55
4687Kwaśny Leszek katowice-M105OK2021-08-23 12:20:43
2264Wilczek Magdalena KatowiceBebokiK104OK2021-08-24 03:35:09
14636Górska Monika Kroczyce-K--2021-08-25 08:27:59
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM127OK2021-08-25 18:51:44

Route TR50

Start time
Aug. 28, 2021, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
40
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM34OK2021-07-28 07:28:09
2256Górszczak Konrad Kraków-M6OK2021-07-28 14:10:23
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K1OK2021-07-28 14:11:25
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M7OK2021-07-29 10:11:40
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M35OK2021-08-01 16:16:51
922Sakowicz Maciej Brzezie-M25OK2021-08-02 09:48:51
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM--2021-08-02 16:53:24
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM36OK2021-08-03 07:38:32
14346Worpus Sławomir Bełchatów-M37OK2021-08-03 10:43:05
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK38OK2021-08-04 05:29:48
14586Kozielec-Płoskonka Małgorzata Kraków-K17OK2021-08-04 20:35:15
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM88OK2021-08-05 09:04:13
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK29OK2021-08-05 09:05:17
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK19OK2021-08-05 11:46:31
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M39OK2021-08-05 17:20:36
14587Graczyk Paweł Koszęcin-M26OK2021-08-05 17:50:33
14341Adamus Paweł Częstochowa-M71OK2021-08-05 18:06:52
14403Adamus Kornel Częstochowa-M66OK2021-08-05 18:12:26
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M27OK2021-08-06 09:46:56
14588Joszko Krzysztof Koszęcin-M28OK2021-08-06 10:43:28
14501Zieliński Rafał Cynków-M33OK2021-08-07 06:04:19
656Hajduk Jacek OleśnicaBez SkorkaM40OK2021-08-07 09:59:07
2210Hajduk Lidia --K41OK2021-08-07 10:24:53
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M42OK2021-08-07 16:23:23
939Żółty Dawid Tychy-M32OK2021-08-08 18:15:59
14443Migacz Marcin Zabierzów-M43OK2021-08-08 18:34:40
14595Hacia Rafał Kraków-M44OK2021-08-09 11:33:46
14598Jasonek Jerzy Niepołomice-M72OK2021-08-09 17:53:55
14379Fijołek Marcin Piotrków Trybunalski-M73OK2021-08-09 18:15:20
14380Fijołek Dorota Piotrków Trybunalski-K74OK2021-08-09 18:16:41
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plW70OK2021-08-09 21:54:44
5073Szczerbinski Mariusz ChmielówNiedzielna Grupa RowerowaM125OK2021-08-12 06:56:52
5072Dominik Grzegorz BodzechówNiedzielna Grupa RowerowaM118OK2021-08-14 07:23:02
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM106OK2021-08-20 10:51:59
1162Kalinowski Michał Tarnowskie Góry-M--2021-08-21 10:20:35
14480Kluk Beata Kielce-K--2021-08-21 22:00:54
898Lisik Wioleta Chorzów-K108OK2021-08-23 12:33:23
14637Redman Grzegorz Sosnowiec-M--2021-08-25 19:58:02
3887Marasek Dawid Kraków-M126OK2021-08-26 08:13:05
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M--2021-08-28 06:54:23

Route TPJUNIOR15

Start time
Aug. 28, 2021, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
2
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14619Zawada Jerzy ToruńSprytne WiewiórkiM92OK2021-08-16 17:20:40
2311Zieliński Filip KatowiceBebokiM101OK2021-08-24 03:32:18

Route TRJUNIOR50

Start time
Aug. 28, 2021, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
2
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M5OK2021-07-29 10:06:20
3888Marasek Mikołaj Kraków-M124OK2021-08-26 08:17:06