Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2022

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Łącko
Date 10 sep 2022
Headquarter Hala Widowiskowo - Sportowa w Łącku (Łącko 867)
Web page http://mordownik.pl
Regualation https://mordownik.pl/index.php/regulamin-zawodow
Description Mordownik - kto był to już wie, kto jeszcze nie był, powinien spróbować.
All participants count 78
Results status Unofficial results

Results

Route TR130

Start time
Sept. 10, 2022, 8 a.m.
Base time (+Late time)
13 h
PK count
20
Runners count
20
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-11201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana222211:17:00
1-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon222208:06:00
2-417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska222208:11:00
-25139Marek Joanna ---191910:45:00
2-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team222208:11:00
4-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-222209:09:00
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi222209:09:00
6-14467Pońc Maciej -CieszynTeam360222209:30:00
6-5135Gibiec Sebastian ---222209:30:00
8-4962Walerowski Benedykt -Kraków-222209:34:00
9-639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy222209:46:00
10-1983Moroń Artur ---222211:05:00
11-15111Wiktorowicz Michał -KrzeszowiceGUBIMY KILOGRAMY222211:11:00
12-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-222211:17:00
13-1262Żelasko Andrzej -Mielec-222212:52:00
13-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient222212:52:00
15-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki222212:56:00
16-5138Marek Zbigniew ---191910:45:00
17-921Wiktorowicz Roman -KrzeszowiceHard Bike Tęcza Tenczynek171709:50:00
18-970Małodobry Wojciech -Miechów-101007:26:00

Route TP50

Start time
Sept. 10, 2022, 7 a.m.
Base time (+Late time)
13 h
PK count
20
Runners count
58
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
12025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła181810:08:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team181810:50:00
3505Wybraniec Wojciech -Bytom-181810:52:00
41993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA181811:40:00
51038Kaźmierczak Mateusz -MikołówEventyr Team181811:41:00
699Zając Wojciech -KałuszynDługouchy181811:42:00
714721Ryskalok Piotr -JaworznoOkiem Wilka181811:45:00
715133Tomkiewicz Tomasz -KROSNO-181811:45:00
92800Franczyk Paweł ---181811:57:00
92801Skupień-Franczyk Barbara ---181811:57:00
11942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ181812:02:00
12634Świerczyński Ryszard -KuropatnikOrientop Wrocław181812:15:00
1214653Dziedzic Wadim -Wroclaw-181812:15:00
123966Gębala Piotr ---181812:15:00
1514849Kaltenberg Norbert -Kraków-181812:45:00
164466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-181813:18:00
17279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-181813:25:00
184411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-181813:29:00
194949Zawada Michał -Zamek BierzgłowskiSprytne Wiewiórki181813:32:00
20160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi181813:49:00
21151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam181813:52:00
2266Rychlicki Dariusz -WołkowyjaRajskie życie171713:40:00
222447Machowski Sebastian -PagorzynaPogromcy kilometrów171713:40:00
2215132Olszewski Mateusz -Rzeszów-171713:40:00
254094Darchuk Oleksandr -WęgrzceBigl i zólwiki161613:09:00
261144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaKInO Stowarzysze151513:35:00
27559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie141411:31:00
27514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie141411:31:00
2961Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa141413:25:00
292066Malanowska Anna -WarszawaKlub InO STOWARZYSZE/Idę, bo mogę141413:25:00
312387Weiss Piotr -Kolanowice-141413:27:00
311305Weiss Marcin -Kolanowice-141413:27:00
331261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-141413:42:00
333958Gabała Michał -Będzin-141413:42:00
33171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad141413:42:00
364464Vencovska Alena 🥇-Česko-141413:47:00
374119Kruszek Małgorzata 🥈-ChorzówWydry131311:28:00
374120Rogóż Kamil -ChorzówWydry131311:28:00
392459Janeczek Piotr -MogilanyJot131312:35:00
403969Bajer Marcin ---131312:52:00
41353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY131313:09:00
42150Balana Jacek -Stare Babice-131313:12:00
4315624Perucki Piotr ---131313:52:00
444796Derkacz Łukasz -Wroclaw-131313:58:00
441327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-131313:58:00
467336Olecki Paweł ---121212:03:00
472126Niemczak Kamil ---121213:34:00
48213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo121214:08:00
4919Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki101010:04:00
50319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo101013:55:00
512068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™9910:25:00
512142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™9910:25:00
53678Kaliciński Marek -WarszawaUKA9911:59:00
541375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę9913:44:00
542360Lis Dominika --Na Skuśkę9913:44:00
561032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków8812:54:00
5714642Sobieska Maria -Warszawa-8813:59:00
584652Ogrodowicz Ewa -Łódź-6608:31:00

Route TP25

Start time
Sept. 10, 2022, 9 a.m.
Base time (+Late time)
10 h
PK count
20
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR50

Start time
Sept. 10, 2022, 11 a.m.
Base time (+Late time)
9 h
PK count
15
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP10

Start time
Sept. 10, 2022, 10:30 a.m.
Base time (+Late time)
9 h
PK count
12
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date