Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

SZAGO 27 2024

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Gdynia
Date 23 mar 2024
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation
Description 27 edycja zawodów SZAGO odbędzie się w okolicach Gdyni na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Organizatorzy przygotowują trasę rowerową - 100 km oraz 50km a także liczne trasy piesze m.in 10,17 oraz 50 km
All participants count 38
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
-
Base time (+Late time)
8 h
PK count
20
Runners count
38
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-16268Białogrodzki Kuba -GdyniaUrazisz się w stopę5006:39:04
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi5007:05:25
3-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto5007:15:38
4-3093Potocki Mirosław ---5007:19:35
4-3097Potocki Robert ---5007:19:35
6-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-5007:27:00
6-4123Pachulski Leszek -Sopot-5007:27:00
6-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF5007:27:00
6-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 3605007:27:00
10-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°5007:27:26
11-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan5007:31:07
12-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO5007:58:20
13-3099Szumański Jakub ---4607:29:46
14-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-4607:53:49
15-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team4507:32:04
16-3105Luks Krzysztof ---4507:47:24
17-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki4507:58:41
18-301Paszkowski Wojciech -Białystok-4207:58:41
19-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy3808:01:10
20-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3507:19:35
21-122Sadowski Marek -CzapleUczeń Kaszubskiego Szamana3507:55:38
22-3643Rekowski Karol ---3508:05:35
23-3195Sosna Paweł ---3308:02:15
23-16671Juszczuk Dymitr ---3308:02:15
25-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-3207:41:50
26-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia3107:35:55
27-14887Borkowski Wojciech ---3107:45:44
27-14888Zieliński Mariusz ---3107:45:44
29-3103Wejher Sławomir ---3108:00:00
30-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK3007:50:39
31-5122Gorzkowski Paweł ---3007:50:41
32-15669Kisiel Krzysztof --Cyklo Kwidzyn3008:05:29
33-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1707:20:18
34-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu1407:27:28
35-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot1208:20:49
36-14663Szawkało Grzegorz ---1108:13:21
37-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-508:35:10
--15988Kucharczyk Sebastian ----08:33:43

Route TP50

Start time
-
Base time (+Late time)
12 h
PK count
17
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date