Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 50 2015

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Sierakowice
Data 16 - 17 paź 2015
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Floriana Ceynowy, ul. Kubusia Puchatka 7, 83-340 Sierakowice
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 643
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
100
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
233Fankidejski Artur -OsiekUczniowski Klub Sportowy Włóczykij99.07
314591Noga Witold -Gdańsk-83.16
45093Kopacz Piotr -Gdynia-78.15
56333Baszczak Mirosław 🥈---77.46
67170Świeca Adam ---76.06
71459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru72.62
85855Bolanowski Jan ---72.61
9550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie71.25
10559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie71.25
113491Wyganowski Konrad ---71.25
124137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!71.02
137161Wronkowski Igor ---71.01
145413Burzyński Tomasz ---70.90
15141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team70.23
16105Fałowski Rafał -Gajków-70.22
172098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki70.00
184899Smolarz Marek -Linz, AustriaBobry & Borsuki67.27
19347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-62.99
207167Wiliński Kamil ---62.98
216215Bołbot Piotr ---61.13
2210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo61.12
232539Głód Michał ---61.10
247839Zarucki Tomasz ---61.07
257840Wojtaszek Bartłomiej ---61.06
267842Jakubiniec Mariusz ---61.01
272123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa60.82
28316Krasowski Tomasz -Wrocław-60.61
29278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy60.61
307847Faber Marcin ---59.48
312542Kłaczkowski Kamil ---59.11
323483de Rosier Marek ---58.92
335431Tokarski Jacek ---57.75
347855Gandor Krzysztof ---57.75
35796Wiechecki Maciej -Smardzew-57.75
367857Juszczak Jakub ---57.26
377858Kiełtyka Łukasz ---57.25
384138Boguta Mateusz --Rita57.15
397859Łukiański Tomasz ---57.15
407793Winczewski Krzysztof ---57.15
417152Siondalski Mateusz ---57.15
424466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-56.94
437186Apanel Dorian ---56.51
447865Koszczka Andrzej ---55.75
447866Kuriata Bartłomiej Grzegorz ---55.75
467869Rybski Andrzej ---55.71
477870Chojecki Mateusz ---55.70
487389Łepek Marcin ---55.69
494146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki55.69
507873Kabuła Ziemowit Michał ---55.56
517875Szydłowska Gosia ---55.28
527876Sawicz Michał ---55.28
534257Dąbrowski Zbigniew ---55.15
535544Jagielski Aleksander ---55.15
557883Sawicz Monika ---55.13
564151Wyrwał Krzysztof --"""Krzysztof WYRWAŁ DailyVlog"""55.04
574159Król Jakub --No Excuses Team55.03
584158Król Joanna --No Excuses Team55.03
595646Chwasta Paweł ---54.99
607792Kurzak Mikołaj ---54.99
612560Wróbel Marcin ---54.94
624168Angielski Artur --I`ll be back54.92
634141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat54.67
645257Masiulaniec Agata -Gdańsk-54.66
654140Szwed Paweł --Biegowy Świat54.66
667760Gawlik Jarosław ---54.65
675457Głowala Marek ---54.64
687592Kamiński Tomasz ---54.56
696713Strusiński Marcin ---48.50
705269Daniluk Natalia -Mosty-48.40
7158Sochoń Andrzej -Warszawa-48.39
727794Niemiałkowski Aleksander ---48.39
737761Pietrowski Sławomir ---48.39
745475Władziński Adam Juliusz ---48.02
752541Pallach Piotr ---48.02
767958Ratajczyk Rafał ---48.02
773451Veith Piotr ---45.02
787967Lipski Darek ---45.01
796417Roman Krzysztof ---45.01
802546Rosińska Patrycja 🥈---45.01
811138Sołczykiewicz Tomasz -Kozy-44.82
827968Bieniek Grzegorz ---44.82
837969Wawryków Kuba ---44.59
847970Włodarczyk Paweł ---44.51
857971Kaczmarek Agnieszka ---44.06
867155Szterner Bartosz ---44.06
875405Basek Maciej ---43.97
885404Lizakowski Dariusz ---43.96
891524Nankiewicz Krzysztof ---42.70
907972Dogoński Marcin ---42.69
917973Jałoszyńska Agata ---42.69
927974Boguszewski Sławomir ---41.65
931153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-41.65
945465Kowalczyk Adam ---40.97
955432Kubiczak Jan ---38.24
967976Krzyżanowski Adrian ---35.50
974155Wiśniewski Szymon --Crex33.95
987977Maćkowiak Marek ---33.94
992556Kozłowski Jan ---30.81
100829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team28.44

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
194
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-3094Waliński Mikołaj ---100.00
-14999Nieścioruk Barbara -Lublin-100.00
-28817Gruziel Magdalena 🥇---93.88
2-3093Potocki Mirosław ---100.00
-33089Stanek Asia 🥇---91.84
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp98.67
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl98.67
-45104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA83.67
5-3090Piwakowski Wojciech ---95.77
-514592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-82.34
-67355Kluczek-Kollar Anna ---82.32
6-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°94.85
7-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF94.04
-711994Krauze Wioleta ---72.28
8-11341Warda Jarosław ---94.02
-81818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?64.25
-912002Socha Anna ---61.72
9-4123Pachulski Leszek -Sopot-94.02
10-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO93.31
-1011809Block Barbara ---61.70
11-11365Wesoły Krzysztof ---90.81
-1111777Kołodziej Ewa ---59.77
-123136Kowalska Agnieszka ---57.84
12-11845Ciarkowski Szymon ---88.74
-13945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina55.91
13-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl88.63
14-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass88.46
-1412005Sobota Agata ---53.98
-1512006Maciejkiewicz Sylwia ---49.72
15-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos86.99
16-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet86.10
-1611559Szeliga Joanna ---49.35
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl84.64
-173157Dunowska Ilona --MTB4FUN49.33
-1812007Budny Kinga ---49.28
18-783Zawadzki Artur -Marki-83.18
19-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto80.26
-1911992Cyra Monika ---44.00
20-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI73.70
-2011990Liber-Grabowska Dominika ---35.20
21-3161Grześ Tomasz ---72.81
-2112020Rafalska Sabina ---33.44
22-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT70.83
-2212021Sawicka Iwona ---33.44
-2311807Korzeniewska Monika ---19.36
23-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team69.54
-24858Baran Magdalena -ToruńJestem z miasta17.60
24-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-69.10
25-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM67.73
-2512031Gacka Krystyna ---17.60
-2612032Lepa-Roman Magdalena ---15.84
26-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM67.72
27-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage65.22
-2712034Kowalska Anita ---12.32
28-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-63.96
29-12041Wieczorek Jarek ---63.91
30-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure63.14
31-12071Irasiak Mariusz ---61.90
32-11811Rukszto Bartosz ---59.54
33-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-59.53
34-3099Szumański Jakub ---58.34
35-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-57.49
36-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-56.31
37-11819Witt Tomek ---55.14
38-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża53.04
39-2611Zalewski Marcin ---52.77
40-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36051.65
41-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team49.55
42-772Papis Leszek -SłupskTroll Team49.52
43-3273Marcinkiewicz Mariusz ---48.44
44-11645Wierciński Bartosz ---48.43
45-12050Barchanowicz Marek ---47.07
46-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN46.32
47-11633Brzeziński Maciej ---45.29
48-11606Skowronek Grzegorz ---45.28
49-12053Jarzembiński Tomasz ---44.25
50-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun44.25
51-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos43.60
52-11380Derk Jan ---42.58
53-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-41.71
54-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga40.71
55-4305Wawrzyniak Tomek ---40.07
56-10915Rybakowski Darek ---40.06
57-11581Chomicki Adrian ---39.08
58-11817Karwatowski Robert ---38.05
59-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-38.05
60-11909Krupka Tomasz ---37.49
61-3175Dzich Andrzej --Alive!36.93
62-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA36.92
63-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl36.33
64-11419Sosiński Łukasz ---35.70
65-12120Bednarek Paweł ---34.81
66-3198Kurzyński Krystian ---33.39
67-5170Smola Marcin --MTB 4 FUN32.39
67-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN32.39
69-3566Żbik Krzysztof ---32.39
70-2483Zieliński Daniel -Luboń-32.00
71-301Paszkowski Wojciech -Białystok-31.18
72-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek30.69
73-12060Wiśniewski Dariusz ---30.27
74-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska29.74
74-12147Binkowski Andrzej ---29.74
76-11433Rybiński Łukasz ---28.96
77-3725Ciskowski Waldemar --Ciski25.32
78-3206Koropecki Juliusz ---25.23
79-3186Jaś Piotr ---24.77
80-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-23.89
81-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace23.07
82-4314Grundkowski Jacek ---22.45
83-4360Grundkowski Lesław ---22.44
84-4388Woźniak Jacek --struchole21.19
85-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to21.09
86-11505Flisikowski Zdzisław ---20.72
87-3173Kauss Dawid ---20.33
88-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team20.33
89-4093Zieliński Michał -Gdynia-19.77
90-3201Rutka Radosław ---19.39
91-12180Koldryk Piotr ---19.25
92-3261Tumiński Maciej --ITS19.25
93-3187Hala Karel ---18.95
94-11466Reszka Witek ---18.59
95-5254Brechelke Sławomir -Kosakowo-17.90
96-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie17.67
97-11887Reszka Tomasz ---17.47
98-3190Wodziński Marek --mamy.to16.97
99-14686Kowalski Paweł -Otwock-16.32
100-6773Rogoża Piotr ---15.84
101-11522Witt Paweł ---15.03
102-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan14.72
103-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?14.27
104-11976Bałdowski Przemysław ---13.71
105-12201Milewski Tomasz ---13.61
106-12203Sidz Michał ---13.19
107-3108Piątkowski Zbigniew ---12.12
108-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team11.90
109-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-11.88
110-12208Perzanowski Artur ---11.86
111-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura11.48
112-12052Janura Rafał ---10.89
113-11453Prałat Dawid ---9.65
114-14667Szczepaniak Adam -Gdańsk-6.36
115-12182Sirocki Jarosław ---6.36
116-11666Stępień Wojciech ---6.15
117-14440Kotowski Marcin -GdańskWhatTheFrog5.64
118-12231Kucharski Sławomir ---5.63
119-12232Mojsa Mateusz ---5.63
120-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów5.50
121-11929Serkowski Paweł ---5.38
122-3189Kryszewski Wojciech --K25.36
123-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina5.18
124-3298Bowar Piotr --Pekabex5.00
125-12243Wygachiewicz Marcin ---3.70
126-11721Łuczak Waldemar ---3.01
127-11735Bossy Paweł ---2.94
128-11941Bernatowicz Adam ---2.92
129-12245Janowski Krzysztof ---2.92
130-11865Dudak Roman ---2.92
131-11732Lenckowski Rafał ---2.91
131-11922Dunowski Maciej ---2.91
133-12246Szklarz Mariusz ---2.91
134-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN2.91
135-12247Budny Marek ---2.90
136-11983Dolaniecki Jakub ---2.81
137-11984Dolaniecki Marek ---2.81
138-12248Mościcki Mariusz ---2.71
139-12252Grzesiak Marcin ---2.59
140-11657Bramowicz Rafał ---2.59
141-3724Ciskowski Piotr ---2.49
142-5328Prabucki Rafał ---2.35
143-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine2.26
144-12255Cyra Krzysztof ---2.26
145-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-1.97
146-12260Dragan Łukasz ---1.74
147-8108Filipowicz Bartosz ---1.74
148-3200Sielski Karol ---1.53
149-11595Januszewski Maciej -GdańskDwóch Takich1.53
150-11936Krawczak Rafał ---1.46
151-3196Wanat Rafał --MTB4FUN1.39
152-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-1.32
153-12116Wrona Andrzej ---1.28
154-11856Jurak Kacper ---1.22
155-11385Sobek Dawid ---1.14
156-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów0.90
157-6687Kaniewski Maciej ---0.90
158-12263Kopicki Maciej ---0.78
159-12264Maszota Jarosław ---0.78
160-11590Urbanowski Dariusz ---0.76
161-11592Witucki Krzysztof ---0.76
162-11987Olejnik Krzysztof ---0.71
163-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka0.56
164-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.0.51
165-12269Stręk Wojciech ---0.39
166-11975Orlean Tomasz ---0.35
167-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---0.31

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
126
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team50.00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team41.04
31199Wąsicki Jacek -SłupskStopa Słupsk37.03
47363Wilkowski Wojtek ---37.01
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team36.47
6205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU36.26
7206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU36.26
87153Fudro Edward 🥇---36.25
96695Słoma Paweł ---35.23
10519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team35.22
116734Choiński Paweł ---34.76
12185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-34.52
131191Skotnicki Jakub -Koszalin-34.52
147639Zaglaniczny Dominik ---34.44
155256Pawelec Michał -Gdańsk-33.90
168076Górtowski Maciej ---33.89
177158Rewers Dariusz ---33.66
188082Krauze Marcin ---32.67
19332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-29.41
201326Jakubik Piotr -Poznań31BLT29.41
211325Halamus Robert -Poznań-29.40
221546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team28.68
233240Burchard Marcin --KALISKA28.00
24847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)27.79
254045Kuchciński Sławomir -Mława-27.78
265260Rzechowski Filip -Gdynia-27.77
273924Wiśniewski Łukasz ---27.76
287465Gackowski Bogdan ---27.19
295900Stankiewicz Piotr ---27.12
306355Tanan Adam ---26.61
316441Grabowski Wiktor ---26.61
326415Wicher Lesław ---26.12
33157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise25.88
34290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad25.85
35302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad25.85
367456Bilewski Wojciech ---25.76
378151Szymkowiak Kajetan ---25.76
386080Reducha Wojciech ---25.73
39307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk25.61
408018Benasiewicz Paweł ---25.57
417472Bilewski Grzegorz ---25.55
428166Konarzewska Aleksandra ---25.39
438188Tołczyk Tomasz ---24.70
448190Łukasiewicz Łukasz ---24.70
455301Gostomczyk Krzysztof ---24.67
468021Słupek Janusz ---24.52
475929Teleżyński Grzegorz ---24.12
48133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team23.02
498225Konkolewska Barbara ---22.97
505204Konkolewski Mariusz ---22.96
517418Tartanus Andrzej ---22.96
527922Małek Mirosław ---22.86
537921Dudek Marcin ---22.86
542554Popek Marcin -Borkowo-22.66
558235Zwirbulis Paweł ---22.65
566013Kołnierzak Maciej ---22.63
578236Mojsiejenko Sebastian ---22.63
588237Skonka Aleksander ---22.62
594220Dębiński Robert --DRobi Toruń22.61
608238Kopp-Ostrowski Mariusz ---22.54
618239Ebertowski Krzysztof ---22.53
628247Bartczak Maciej ---22.38
638251Kowalska-Badziąg Barbara ---22.36
645905Olechnowicz Emilia ---22.36
655967Gajcy Tomasz ---22.36
668252Kowalski-Badziąg Rafał ---22.36
675195Milka Łukasz ---22.36
684402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo22.35
698253Kowalewski Jarosław ---22.35
706874Paracki Paweł ---22.33
718255Richter Tomasz ---22.32
726875Kowalkowski Mateusz ---22.31
738028Warmbier Piotr ---22.21
748029Pozarzycka Małgorzata ---22.21
755441Manthey Krzysztof -GdańskR3NO22.07
766192Dulski Rafał ---22.03
768261Korpysz Adam ---22.03
788262Banaczyk Sabina ---22.02
796113Szudziński Piotr ---22.02
805315Tomaszewski Marek ---22.01
811474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun21.95
821498Siebert Mariusz -KłodawaMumiaki MTB4FUN21.95
83380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji21.89
845768Droździk Przemysław ---21.83
853565Markowski Paweł ---21.78
86542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań21.72
87541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań21.72
88565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań21.71
898277Renachowski Marek ---21.58
905616Świrydczuk Jerzy ---21.39
917772Świrydczuk Wojciech ---21.39
927257Andrzejczak Maciej ---21.38
938008Spisak Piotr ---21.25
947625Sapała Arkadiusz ---21.24
958290Okoń Mariusz ---21.20
968291Kot Mateusz ---21.20
978293Rolbiecki Paweł ---21.18
988294Raasz Paweł ---21.18
993509Chróścicki Wawrzyniec ---21.17
1007303Chróścicka Renata ---21.17
1017533Gursztyn Tomasz ---21.13
1028030Kutzmann Jacek ---21.13
1035707Wierzbicki Krzysztof ---21.13
1047627Funk Waldemar ---21.13
1058037Wilejkis-Wierzbicka Magdalena ---21.12
1068296Majchrzak Renata ---21.12
1078033Szypen Olaf ---21.12
108384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team21.12
1098298Makurat Adam ---21.06
1108044Matuszewski Dariusz ---21.06
1118299Andrzejewski Rafał ---21.06
1128045Czerwionka Karol ---21.05
113564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-21.05
1147115Cherek Maciej Tomasz ---20.92
1153517Pałys Władysław ---20.92
1167467Smulczak Joanna ---20.85
1177468Chudziński Paweł ---20.85
1188038Kuliński Aleksander ---20.80
1197313Orlikowski Piotr ---20.80
1208307Klimowicz-Nejman Agata ---20.77
1218041Kozłowska Barbara ---20.77
1228309Gołąb Anna ---20.77
1238040Nowak Jerzy ---20.77
1248310Tecław Łukasz ---20.74
1253516Langhamer Asia ---20.66
1268039Kulińska Zofia ---20.66

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
223
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-111789Lewińska Agnieszka 🥉---50.00
1-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl50.00
-212010Wylężek Natasza ---47.98
2-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań46.21
3-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla45.88
-34290Ślósarczyk Dominika --TrolInO47.15
-42510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka46.03
4-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-43.20
5-11834Leśniowski Mariusz ---43.16
-567Konieczna Krystyna -Lipka-46.02
6-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka42.54
-611991Wirkus Anna ---44.90
7-5034Tomaszewski Marcin -Gdańskmtbikeshop.pl41.91
-712012Siedlecka Monika ---44.87
-810664Młyńska Alicja ---41.51
8-4272Piotrowicz Przemysław ---41.90
-911793Harasimowicz-Pelichowska Alina ---40.72
9-11886Sulikowski Mariusz ---41.89
10-11932Caspari Sebastian ---41.83
-1011786Wysocka Agata ---37.42
11-12104Galiński Patryk ---41.70
-1112004Dylewska Agnieszka ---35.79
-1211322Babich Anna ---34.74
12-12105Ptaszek Maciej ---41.47
-131099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja33.68
13-11604Groth Ryszard ---41.05
14-3109Polasz Jacek ---39.67
-1411808Mamczak Edyta ---32.98
-1511320Klucznik Kasia ---27.83
15-3239Drabik Jacek ---39.33
16-12055Szymański Waldemar ---39.33
-1611575Czyż Judyta ---25.19
-1711576Czyż Renata ---25.19
17-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka39.24
-1811784Kunstetter Beata ---24.02
18-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka39.23
19-4321Grabowski Łukasz -Wrocław-38.73
-1912025Sawik Aleksandra ---23.13
20-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa38.69
-2012027Chmielewska Magdalena ---19.58
21-11620Wylężek Zdzisław ---37.42
-2112029Żyhatyńska Elżbieta ---19.33
-2212017Baranowska Ewa ---15.81
22-1364Ciesielski Witold -GdanskMR37.35
23-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW37.30
-2311997Najmeg-Sokołowska Anna ---14.06
-2412035Jeżewska Jola ---12.30
24-11890Doppke Marcin ---37.18
-252617Hys Jolanta ---10.05
25-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty37.17
26-11352Szubert Jan ---37.14
27-11469Maciejewski Łukasz ---37.14
28-11814Nowicki Jakub ---36.98
29-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info36.98
30-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja36.85
31-3939Sirocki Rafał ---36.45
32-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-35.71
33-3102Korsak Dariusz ---35.24
34-11425Pachulski Jarosław ---35.23
35-12118Szulc Łukasz Marcin ---35.14
36-12054Rękawik Piotr ---35.02
37-9508Jasik Jakub ---34.95
38-11628Kotkowski Kamil ---34.46
39-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu34.45
40-12121Grodecki Filip Kordian ---34.44
41-12078Dreszer Radosław ---34.42
42-865Popczyk Tomasz -Rumia-34.24
43-861Priebe Jakub -Wierzchucino-34.22
44-12048Załuski Jan ---34.09
45-11827Szamrej Wojciech ---34.08
46-12049Krawczyk Bohdan ---34.08
47-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-34.07
48-3098Block Daniel ---33.85
49-12132Redlarski Andrzej ---33.65
50-12133Bobkowski Dawid ---33.50
51-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags33.46
52-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags33.46
53-12135Sulima Grzegorz ---33.44
54-11840Zawisza Dariusz ---33.21
55-3363Jankowski Maciej --GR3miasto33.20
56-3991Jankowski Tomasz ---32.93
57-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO32.88
58-11920Teległów Tomasz ---32.55
59-3681Morawski Piotr --brak32.16
60-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team31.98
61-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team31.97
62-11446Tafelski Przemysław ---31.51
63-12143Wrona Tomasz ---31.50
64-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka31.43
65-3117Benasiewicz Marek ---30.69
66-3351Glaser Jakub --Archeo30.16
67-9861Plichta Łukasz ---29.80
68-12096Widziński Dawid ---27.23
69-12097Misiewicz Mikołaj ---27.23
70-12153Kaczynski Jakub ---26.57
71-12154Kaczyński Tomasz Piotr ---26.56
72-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team26.55
73-3129Redlarski Marek ---26.54
74-11524Dutkiewicz Bartosz ---26.53
75-9974Kundzicz Leo ---26.53
76-11897Tessar Michał ---26.03
77-11896Tessar Romuald ---26.02
78-12159Ziemba Dominik ---24.84
79-12160Galuba Sebastian ---24.83
80-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn24.21
81-3275Maliszewski Marek --MM`s23.59
82-11398Stencel Krystian ---23.19
83-12170Rzeppa Tomasz ---21.22
84-12171Rzeppa Maksym ---21.22
85-12173Łepek Jan ---20.82
86-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy20.31
87-12178Popek Daniel ---19.87
88-11869Marcinkiewicz Grzegorz Henryk ---19.35
89-12183Przybysz Paweł ---18.25
90-11756Gostomski Borys ---17.91
91-11739Lisowski Adam ---16.57
92-11716Galek Gustaw ---16.52
93-11715Galek Tomasz ---16.52
94-11926Knitter Jakub ---16.40
95-12189Stojek Andrzej Seweryn ---16.40
96-11928Pelichowski Damian ---16.02
97-3294Świątkiewicz Grzegorz ---15.68
98-11507Dąbrowski Jacek ---15.26
99-4331Jarecki Mariusz --GRBS14.97
100-4329Ustianowski Przemko --GRBS14.97
101-4326Olczak Marcin --GRBS14.95
102-4330Kummer Adam --GRBS14.95
103-12196Pesz Paweł ---14.54
104-5880Kowalkowski Krzysztof ---14.43
105-3144Telepski Michał ---14.43
106-3774Żak Paweł -GdańskBrowery Team14.37
107-12197Kołodziej Krzysztof ---14.37
108-3241Megger Sławek ---13.95
109-11968Lipiński Michał ---13.66
110-11969Wernik Michał ---13.64
111-12200Lipiński Paweł ---13.62
112-4651Olbrycht Janusz -Warszawa-13.49
113-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa13.49
114-3119Morawski Mikołaj ---13.17
115-11957Janczak Łukasz ---12.79
116-11368Krzemiński Michał ---11.74
117-12099Jasiński Krzysztof ---11.74
118-12210Kotowski Marcin -GdańskKocur11.46
119-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM11.46
120-11966Salamon Paweł ---11.46
121-11965Szymkowicz Grzegorz ---11.46
122-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM11.40
123-11702Mikołajczyk Mikołaj ---11.12
124-12192Trociewicz Mariusz ---11.07
125-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team11.06
126-11457Skórski Wojciech ---10.73
127-11456Szuca Zbigniew ---10.73
128-12217Szmuda Sławomir ---10.61
129-12218Turek Witold ---10.60
130-12174Kempa Sebastian ---10.38
131-12219Sosnowski Marcin ---10.14
132-12220Gronowski Krzysztof ---9.82
133-3312Soroka Adam ---9.28
134-11973Kapica Przemysław ---8.98
135-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem8.58
136-12149Ratkowski Tomasz ---8.44
137-12222Subocz Kamil ---8.44
138-11950Grygo Piotr ---8.26
139-11951Konieczny Robert Witold ---8.26
140-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team7.99
141-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad7.83
142-3292Duda Robert ---7.67
143-11399Pejas Maciej ---7.49
144-12224Czapiewski Marcin ---7.44
145-9102Sopoliński Karol ---7.18
146-11980Filipczyk Jakub ---6.74
147-3343Sudolski Wojciech ---6.56
148-11742Czajka Jarosław ---6.36
149-11743Maliszewski Karol ---6.36
150-12229Szynwelski Marek ---6.13
151-5188Klucznik Jarek ---5.99
152-11750Ogryczak Tomasz ---5.99
153-11737Czyż Janusz ---5.42
154-12233Korbal Jędrzej ---5.28
155-14679Szynkarek Paweł -PoznańKrótkie pompki5.20
156-11406Kunstetter Andrzej ---5.18
157-12234Pulkowski Maciej ---5.18
158-12235Kociszewski Marcin ---4.98
159-640Czaplicki Paweł -PoznańRycerz na koniu mknie PJP4.79
160-12236Dobrzanski Piotr ---4.65
161-12179Wrona Marek ---4.46
162-3293Świątkiewicz Jerzy ---4.21
163-12241Cisowski Rafał ---3.86
164-12242Masiulanis Michał ---3.86
165-11723Maciak Krzysztof ---3.72
166-3350Gizela Michał ---3.71
167-12244Chmielewski Robert ---3.42
168-5201Szkudlarz Maciej ---3.31
169-5200Sprutta Damian ---3.31
170-3305Burkiciak Marcin ---3.16
171-14688Sokołowski Krzysztof -Elbląg-2.92
172-11946Pawłusiów Leszek ---2.84
173-12230Graczyk Michał ---2.83
174-12249Świątek Artur Grzegorz ---2.70
175-12250Tomanek Jan ---2.62
176-12251Tomanek Szymon ---2.62
177-11934Sokolski Jerzy ---2.49
178-11388Oglęcki Michał ---2.35
179-11981Filipczyk Jurand ---2.35
180-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje2.14
181-12237Baranowski Mariusz ---2.05
182-12238Szymczak Sławomir ---2.04
183-12259Gajewski Eugeniusz ---1.81
184-12138Will Tomasz ---1.70
185-11889Gruba Michał ---1.39
186-12136Jeżewski Tomek ---1.29
187-12176Czerniak Roman ---1.27
188-2616Boguta Dariusz ---1.06
189-12261Bobkowski Kamil ---0.98
190-12262Kamecki Andrzej ---0.83
191-12265Puchalski Marek Janusz ---0.77
192-11755Koszewski Łukasz ---0.70
193-12266Pemczyk Jacek ---0.70
194-12268Barszczewski Dariusz ---0.51
195-11751Konopka Łukasz ---0.32
196-3130Sitek Tomasz ---0.24
197-4145Stefanek Łukasz ---0.19
198-10977Stefanek Jan ---0.19