Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2017

Organizator Rowerowa Norka
Miejsce woj. śląskie - Koszęcin
Data 26 sie 2017
Adres bazy
Strona www https://rno.rowerowanorka.pl/korno-2017/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 64

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
64
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-211537Czarny Basia ---95.78
2-3139Wojciechowski Adam --Piastów92.20
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°91.96
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina93.77
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA93.77
4-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-91.82
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos91.82
-52210Hajduk Lidia ---85.89
-611538Stachura Magdalena ---82.87
6-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient89.92
-711546Chmielarz Azja ---66.18
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia87.21
8-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-86.16
-8972Nieduziak Magdalena -Bukowno-57.30
9-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan85.78
-9901Fałowska Wioletta -Gajków-54.79
-101009Kot Iwona -Wieliczka-51.64
10-105Fałowski Rafał -Gajków-85.73
-1111553Klich Sonia ---42.19
11-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient82.31
-1211560Dziedzic-Jabs Justyna ---35.89
12-333Bedyk Michał -ŁódźIT Orient80.88
13-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI80.17
14-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy77.13
15-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy77.12
16-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran75.55
17-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek72.46
18-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS72.37
19-4264Cygan Szymon ---71.42
20-693Smejda Andrzej -Warszawa-71.04
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina70.85
22-646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław67.61
23-809Rudnicki Mariusz -Wołów-65.04
24-813Kowalski Krzysztof -Wołów-65.04
25-656Hajduk Jacek -OleśnicaBez Skorka64.90
26-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee62.62
27-1469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure62.19
28-3419Kwaśnik Grzegorz --Midlifecrisis61.14
29-997Walczak Karol -Kraków-61.13
30-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem57.80
31-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem57.80
32-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny57.75
33-966Sujkowski Szymon -Gliwice-56.56
34-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona54.61
35-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-52.61
36-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos51.33
37-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-51.24
38-976Szajna Abu -ZielonkiBajk eMTeBe50.00
39-970Małodobry Wojciech -Miechów-43.25
40-918Baster Przemysław -Kraków-43.01
41-1033Książek Mikołaj -Kraków-41.83
42-11496Chmielarz Tomasz ---41.81
43-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team35.64
43-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team35.64
45-11636Pluciński Dominik ---31.88
46-1098Ciosek Krzysztof -Opole-31.36
47-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient30.46
48-11654Jabs Sławomir ---27.08
49-939Żółty Dawid -Tychy-22.33
50-1301Jabłoński Janusz -GliwiceUKS KOMETA Gliwice22.15
51-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM6.13
51-11720Kawecki Wiktor ---6.13