Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mordownik 2018

Organizator Mordownik
Miejsce woj. małopolskie - Kraków
Data 8 wrz 2018
Adres bazy adres niebawem
Strona www http://mordownik.pl
Regulamin
Opis opis wkrótce
Liczba zapisanych zawodników 104
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50 MP PMnO 50km

Czas startu
8 września 2018 09:00
Limit czasu
14
liczba PK
20
Liczba zawodników
68
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą56.00
2765Komorowski Mateusz -Warszawa-43.67
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team43.67
44074Bluza Łukasz ---41.88
52653Fajfer Jakub ---40.21
635Duda Tomasz 🥈-Warszawa-36.86
6155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team36.86
82025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła35.15
82437Leja Piotr -Zakopane-35.15
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl34.97
11721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est34.78
12131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team34.65
135877Skupien-Franczyk Barbara ---33.00
132800Franczyk Paweł ---33.00
15529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów32.80
165878Gibiec Sebastian ---32.08
165879Kuraj Robert ---32.08
1614467Pońc Maciej -Cieszyn-32.08
163959Pilak Piotr ---32.08
208Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI30.07
21279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-30.04
2299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy29.86
232467Dzieżok Mateusz -Kraków-27.87
24519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team25.41
255856Lipczynski Hubert ---23.52
253964Pospiszył Beata ---23.52
275444Sądel Grzegorz ---22.83
28505Wybraniec Wojciech -Bytom-22.56
29151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam22.50
29160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi22.50
312081Kobos Tomasz ---20.90
323968Hoduń Zdzisław ---16.39
32942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ16.39
32133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team16.39
35695Siejko Łukasz -Lublin4S15.12
361106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins15.07
361108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-15.07
38332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-13.91
395723Śliwa Marcin ---13.63
401375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę13.28
402360Lis Dominika --Na Skuśkę13.28
402370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę13.28
433966Gębala Piotr ---12.17
442667Opoka Marcin ---11.23
452327Pyrek Joanna -Kraków-10.85
452334Konwerski Jędrzej -Sidzina-10.85
475473Oleś Marcin ---10.77
481261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-10.71
49666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze9.83
495854Klepczyńska Sylwia ---9.83
512353Czeluśniak Andrzej --KP PSP Gorlice9.51
525516Bąk Mateusz ---9.47
522351Apola Albert ---9.47
541032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków9.19
552369Sobieska Maria --Na Skuśkę9.15
56841Ignacyk Marcin -Kraków-8.32
573969Bajer Marcin ---5.25
58350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi4.83
58908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-4.83
60485Mazur Krzysztof -TarnówOddział PTTK Ziemi Tarnowskiej4.35
614879Lewandowski Tomasz -Tarnów-3.97
622843Mleczko Grzegorz ---3.53
622842Mleczko Ewa ---3.53
643052Krysa Rafał ---3.26
646294Grzela Grzegorz ---3.26
6414712Piwowarczyk Łukasz -Krakow-3.26
671425Sierżęga Andrzej -RzeszówELMAK3.04

Trasa TR130

Czas startu
8 września 2018 10:00
Limit czasu
13
liczba PK
20
Liczba zawodników
36
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD50.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy48.95
2-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów44.87
3-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl44.51
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS44.87
4-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-41.30
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina39.26
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos37.35
-53963Kopeć Agnieszka ---28.04
6-120Królikowski Roman -Modlniczka-37.17
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia37.17
-61035Moskała Agnieszka -Ustroń-25.24
-71009Kot Iwona -Wieliczka-25.16
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-34.95
9-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp34.57
10-14523Mierzwa Maciej -Kraków-34.47
11-1309Flis Artur -Lisia GóraRajd Hawran31.23
12-7Zadworny Tomasz -Łódź-30.14
13-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl29.65
14-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS28.63
14-1262Żelasko Andrzej -Mielec-28.63
16-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-27.46
17-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina24.03
18-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team22.31
19-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team22.28
20-693Smejda Andrzej -Warszawa-20.57
21-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport17.14
21-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee17.14
23-11482Kopczewski Robert ---14.10
24-11496Chmielarz Tomasz ---12.46
24-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran12.46
24-1033Książek Mikołaj -Kraków-12.46
27-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran9.97