Puchar Maratonów na Orientację

 

Nadwiślański LISZKOR 2018

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Tenczynek
Data 7 kwi 2018
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Tenczynku, ul. Szkolna 6 32-067 Tenczynek
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu-nadwislanski-liszkor/
Opis Cykl rajdów na orientację nad Wisłą.

Lista startowa

Trasa: TP Junior 15
Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
4
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 840 Daria Madej Katowice madej&madej K 32 OK 2 marca 2018 09:38
- 843 Oskar Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 35 OK 2 marca 2018 15:09
- 913 Izabela Milik Mikołów - K 219 - 16 marca 2018 20:54
- 952 Zofia Początek Gliwice - K 93 OK 19 marca 2018 21:00

Lista startowa

Trasa: TR Junior 50
Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 907 Oskar Ochal Sosnowiec SGTR M 51 OK 13 marca 2018 20:51
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 84 OK 19 marca 2018 17:41
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 101 OK 20 marca 2018 09:54
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 102 OK 20 marca 2018 10:02
- 965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 105 OK 21 marca 2018 08:49
- 994 Mikołaj Konopiński Kraków - M 147 OK 27 marca 2018 17:49

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K 135 OK 1 marca 2018 14:57
- 841 Marcin Ignacyk Kraków - M 33 OK 2 marca 2018 09:46
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K 41 OK 7 marca 2018 20:29
- 902 Katarzyna Mroczek Siemianowice Śląskie - K 48 OK 12 marca 2018 11:17
- 905 Dawid Mroczek Siemianowice Śląskie - M 50 OK 12 marca 2018 22:43
- 909 Paweł Franczyk Tenczynek - M 54 OK 14 marca 2018 16:38
- 899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 63 OK 17 marca 2018 21:22
- 900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 64 OK 17 marca 2018 21:28
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / sanit-clean.pl M 140 OK 18 marca 2018 11:01
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 67 OK 18 marca 2018 18:12
- 925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M 221 - 18 marca 2018 20:48
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 71 OK 18 marca 2018 21:01
- 930 Shane Spreadbury Krakow - M 74 OK 18 marca 2018 23:39
- 937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 81 OK 19 marca 2018 11:30
- 939 Dawid Żółty Tychy - M 196 OK 19 marca 2018 12:02
- 955 Dominik Talaga Kokotów - M 96 OK 19 marca 2018 22:06
- 957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 98 OK 19 marca 2018 22:26
- 956 Dariusz Pieprzyca Kokotów - M 99 OK 19 marca 2018 22:35
- 959 Mariusz Portka Krapkowice - M 100 OK 19 marca 2018 23:17
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 127 OK 23 marca 2018 21:56
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 5 OK 25 marca 2018 22:00
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 6 OK 25 marca 2018 22:02
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 7 OK 25 marca 2018 22:03
- 995 Grzegorz Ząbkiewicz Częstochowa Zabiegani Częstochowa M 119 OK 27 marca 2018 19:40
- 996 Anna Ząbkiewicz Częstochowa Zabiegani Częstochowa K 120 OK 27 marca 2018 19:50
- 998 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent M 128 OK 27 marca 2018 23:33
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 9 OK 28 marca 2018 11:32
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 10 OK 28 marca 2018 11:40
- 1008 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza - M 148 OK 28 marca 2018 23:22
- 124 Tomasz Kania Krakow - M 16 OK 29 marca 2018 01:37
- 1015 Karolina Kruszewska Southend On Sea - K 17 OK 29 marca 2018 19:17
- 1016 Teresa Kruszewska-Coward Southend On Sea - K 18 OK 29 marca 2018 19:23
- 969 Mariusz Ryniak Tychy SPLA Tychy M 1 OK 29 marca 2018 22:56
- 1023 Andrzej Osyszko Kobyle - M 124 OK 30 marca 2018 13:45
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K 126 OK 30 marca 2018 18:59
- 1024 Dariusz Szafran Tłuczań - M 154 OK 30 marca 2018 20:16
- 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 157 OK 30 marca 2018 22:42
- 1026 Damian Szafran Tłuczań - M 161 OK 31 marca 2018 12:46
- 1021 Dmytro Neporozhnii Krakow MOTOROLA BIKE TEAM M 162 OK 31 marca 2018 22:18
- 1027 Ielyzaveta Pietukhova Kraków - K 163 OK 31 marca 2018 22:26
- 1030 Maciej Witkowski Katowice Klub Królika Stefana M 166 OK 2 kwietnia 2018 17:39
- 1034 Anna Pawlak-Wojtal Dąbrowa Górnicza - K 182 OK 2 kwietnia 2018 22:54
- 1038 Mateusz Kaźmierczak Mikołów Eventyr Team M 173 OK 3 kwietnia 2018 09:42
- 1040 Tomasz Wojtal Dąbrowa Górnicza - M 183 OK 3 kwietnia 2018 11:53
- 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 177 OK 3 kwietnia 2018 13:28
- 1047 Łukasz Turczanik Grodysławice - M 178 OK 3 kwietnia 2018 13:39
- 1051 Tomasz Pięciak Brzeg Dolny - M 186 OK 3 kwietnia 2018 18:56

Lista startowa

Trasa: TP15
Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
15
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 839 Anna Madej Katowice madej&madej K 31 OK 2 marca 2018 09:23
- 485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 34 OK 2 marca 2018 14:22
- 887 Paweł Jary Świętochłowice - M 218 - 8 marca 2018 19:56
- 904 Sergiusz Madej Katowice madej&madej M 49 OK 12 marca 2018 11:27
- 950 Barbara Początek-Wójcik Gliwice KiZK K 91 OK 19 marca 2018 20:43
- 1002 Paweł Przygodziński Będzin - M 11 OK 28 marca 2018 21:54
- 1003 Marta Przygodzińska Będzin - K 12 OK 28 marca 2018 22:30
- 1007 Kinga Przygodzińska Będzin - K 14 OK 28 marca 2018 22:44
- 1011 Krzysztof Piotrowski Libiąż - M 150 OK 29 marca 2018 09:56
- 1014 Michał Warzecha Libiąż LibiążTeam M 153 OK 29 marca 2018 18:02
- 1017 Krzysztof Król Będzin Mouse In House M 21 OK 29 marca 2018 21:37
- 1018 Maciej Król Będzin Mouse In House M 22 OK 29 marca 2018 21:44
- 1019 Ania Król Będzin Mouse In House K 23 OK 29 marca 2018 21:53
- 1020 Alicja Król Będzin Mouse In House K 24 OK 29 marca 2018 22:00
- 1036 Tomasz Kowal Będzin W pogoni za duchem M 199 OK 3 kwietnia 2018 08:42

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
7 kwietnia 2018 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs M 212 - 1 marca 2018 12:30
- 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 134 OK 1 marca 2018 12:43
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 214 - 2 marca 2018 21:21
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 136 OK 4 marca 2018 20:08
- 854 Krzysztof Żak Wrocław - M 36 OK 6 marca 2018 16:28
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 38 OK 7 marca 2018 03:26
- 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M 43 OK 8 marca 2018 18:26
- 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 44 OK 9 marca 2018 08:54
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 2 OK 13 marca 2018 12:00
- 334 Karolina Karpińska Kraków Nowa Huta Team K 53 OK 14 marca 2018 00:01
- 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 55 OK 15 marca 2018 15:36
- 386 Rafał Polański Katowice - M 139 OK 16 marca 2018 12:46
- 481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M 56 OK 16 marca 2018 17:38
- 915 Kuba Stanny Bładnice Dolne InO SCI M 59 OK 17 marca 2018 16:23
- 916 Hanna Marszałek Marklowice Górne InO SCI K 60 OK 17 marca 2018 19:47
- 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners M 220 - 17 marca 2018 20:26
- 919 Łukasz Drewniak Kraków UltraAR Team M 193 OK 18 marca 2018 12:13
- 305 Paweł Gąsiorek Zabrze Złamane wiosło M 123 OK 18 marca 2018 16:47
- 341 Rafał Jabłoński Rydułtowy Złamane Wiosło M 68 OK 18 marca 2018 18:52
- 685 Sławomir Frynas Lublin - M 75 OK 18 marca 2018 23:54
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 76 OK 19 marca 2018 01:00
- 932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K 77 OK 19 marca 2018 01:07
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 79 OK 19 marca 2018 09:38
- 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 82 OK 19 marca 2018 12:45
- 942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K 83 OK 19 marca 2018 15:42
- 516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M 141 OK 19 marca 2018 16:42
- 947 Paweł Tylek Zalas - M 89 OK 19 marca 2018 20:36
- 949 Bartosz Słodowski Łaganów - M 90 OK 19 marca 2018 20:39
- 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 3 OK 19 marca 2018 21:09
- 953 Dominik Kuś Gołcza - M 94 OK 19 marca 2018 21:17
- 35 Tomasz Duda Warszawa - M 97 OK 19 marca 2018 22:12
- 973 Dawid Czekala Zabrze - M 113 OK 22 marca 2018 20:36
- 374 Tadeusz Gąsiorek Rybnik Złamane wiosło M 117 OK 26 marca 2018 22:48
- 554 Piotr Jaśkiewicz Kraków Lunatycy M 226 - 27 marca 2018 09:14
- 999 Radosław Defeciński Tuszyn Lunatycy M 231 - 28 marca 2018 06:40
- 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 122 OK 29 marca 2018 14:50
- 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 19 OK 29 marca 2018 19:29
- 1022 Joanna Patyk Chorzów - K 125 OK 30 marca 2018 21:32
- 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 158 OK 30 marca 2018 23:10
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M 233 - 30 marca 2018 23:23
- 599 Mateusz Bogaczyk Kraków - M 159 OK 31 marca 2018 08:49
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 164 OK 2 kwietnia 2018 14:39
- 1031 Mateusz Hołda Kazimierza Wielka - M 167 OK 2 kwietnia 2018 20:53
- 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków M 169 OK 2 kwietnia 2018 22:31
- 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga M 179 OK 3 kwietnia 2018 21:09
- 578 Zenon Lulek Masłów - M 234 - 4 kwietnia 2018 07:26
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 213 - 5 kwietnia 2018 01:37

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 28 OK 1 marca 2018 13:09
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 39 OK 7 marca 2018 09:40
- 874 Krzysztof Kopel Kraków - M 42 OK 8 marca 2018 09:46
- 897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K 45 OK 10 marca 2018 20:18
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K 46 OK 10 marca 2018 21:26
- 906 Mariusz Ochal Sosnowiec SGTR M 52 OK 13 marca 2018 20:52
- 911 Rafał Sambor Bielsko-Biała Słoneczny Patrol M 57 OK 16 marca 2018 17:51
- 914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 58 OK 17 marca 2018 14:35
- 917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M 61 OK 17 marca 2018 19:55
- 921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek M 65 OK 18 marca 2018 14:16
- 922 Maciej Sakowicz Brzezie - M 66 OK 18 marca 2018 14:55
- 924 Wojciech Leszczorz Katowice - M 69 OK 18 marca 2018 19:16
- 1168 Roman Cedrych Mikołów - M 130 OK 18 marca 2018 21:13
- 927 Joanna Głowik Katowice - K 72 OK 18 marca 2018 21:20
- 929 Łukasz Miczka Gliwice - M 73 OK 18 marca 2018 21:30
- 934 Piotr Sułek Kraków - M 78 OK 19 marca 2018 09:09
- 936 Marek Stańczyk Goszyce Goszczany na Koła M 80 OK 19 marca 2018 11:11
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie mmBike M 85 OK 19 marca 2018 17:45
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 95 OK 19 marca 2018 21:35
- 963 Artur Wieczorek Dąbrowa Górnicza Ghostbikers M 103 OK 20 marca 2018 10:18
- 941 Anna Palińska Bytom kp2B K 104 OK 20 marca 2018 13:14
- 966 Szymon Sujkowski Gliwice - M 106 OK 21 marca 2018 15:31
- 978 Adam Ratuszny Będzin Ghostbikers M 194 OK 24 marca 2018 12:31
- 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 224 - 24 marca 2018 21:50
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 115 OK 26 marca 2018 08:22
- 989 Marek Pytel Katowice - M 118 OK 27 marca 2018 12:59
- 991 Jerzy Szar Targowisko - M 180 OK 27 marca 2018 15:15
- 993 Krystyna Szar Targowisko - K 181 OK 27 marca 2018 15:21
- 997 Karol Walczak Kraków - M 230 - 27 marca 2018 21:15
- 1013 Mirosław Kowal Katowice NoLimits M 151 OK 29 marca 2018 11:03
- 1012 Dariusz Hadziński Myszków NoLimits M 152 OK 29 marca 2018 11:04
- 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K 155 OK 30 marca 2018 21:14
- 687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M 156 OK 30 marca 2018 21:16
- 1025 Daniel Howis Tychy - M 160 OK 31 marca 2018 10:56
- 1037 Wojciech Wiśniewski Sosnowiec - M 172 OK 3 kwietnia 2018 09:06
- 1041 Wojciech Kotkowski Bielsko-Biała - M 200 OK 3 kwietnia 2018 12:21
- 1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 175 OK 3 kwietnia 2018 12:57
- 1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 201 OK 3 kwietnia 2018 13:08
- 1045 Tomasz Bergier Zielonki Zgórmysyny M 176 OK 3 kwietnia 2018 13:20
- 935 Mariusz Sołtysik Ruda Śląska - M 133 OK 3 kwietnia 2018 15:23
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Strachy na Lachy K 185 OK 3 kwietnia 2018 16:27
- 1052 Szymon Knopik Gliwice - M 187 OK 3 kwietnia 2018 19:20
- 1053 Natalia Knopik Gliwice - K 188 OK 3 kwietnia 2018 19:27
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 189 OK 3 kwietnia 2018 21:41
- 1054 Jolanta Pytel Katowice - K 190 OK 3 kwietnia 2018 22:07
- 1056 Krzysztof Krystek Bytom Czarne Płuca M 191 OK 3 kwietnia 2018 22:46
- 1059 Dorota Przybyłka Dąbrowa Górnicza Szprychy Team K 236 - 4 kwietnia 2018 11:33
- 1060 Andrzej Niewiarowski Zabierzów - M 195 OK 4 kwietnia 2018 12:41
- 1055 Marcin Adamczyk Wieluń Rowerowy Wieluń M 237 - 5 kwietnia 2018 23:45
- 1062 Dariusz Wojciechowski Wieluń Rowerowy Wieluń M 238 - 6 kwietnia 2018 00:01

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
7 kwietnia 2018 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
37
Liczba zawodników
56
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 25 OK 28 lutego 2018 01:00
- 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 197 OK 1 marca 2018 10:18
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 26 OK 1 marca 2018 12:03
- 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 27 OK 1 marca 2018 13:07
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 29 OK 1 marca 2018 17:14
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 129 OK 1 marca 2018 17:30
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 30 OK 1 marca 2018 20:47
- 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 215 - 2 marca 2018 22:16
- 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M 216 - 5 marca 2018 02:58
- 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M 217 - 5 marca 2018 10:14
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - M 37 OK 6 marca 2018 16:39
- 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 40 OK 7 marca 2018 20:24
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - M 47 OK 11 marca 2018 23:29
- 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M 137 OK 13 marca 2018 13:36
- 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M 138 OK 14 marca 2018 20:40
- 918 Przemysław Baster Kraków - M 62 OK 17 marca 2018 20:21
- 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 70 OK 18 marca 2018 20:58
- 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 222 - 19 marca 2018 01:06
- 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 86 OK 19 marca 2018 18:40
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 87 OK 19 marca 2018 19:51
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M 88 OK 19 marca 2018 20:25
- 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 92 OK 19 marca 2018 20:48
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M 4 OK 20 marca 2018 14:45
- 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 107 OK 21 marca 2018 17:48
- 967 Paweł Słomka Warszawa Team360 M 108 OK 21 marca 2018 20:16
- 968 Magdalena Gruziel-Słomka Warszawa Team 360 K 109 OK 21 marca 2018 20:21
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - M 110 OK 21 marca 2018 21:30
- 971 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy M 111 OK 21 marca 2018 21:50
- 972 Magdalena Nieduziak Bukowno - K 112 OK 22 marca 2018 06:12
- 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 142 OK 22 marca 2018 15:29
- 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M 223 - 23 marca 2018 15:03
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 143 OK 25 marca 2018 17:49
- 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M 144 OK 25 marca 2018 21:11
- 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 114 OK 26 marca 2018 00:57
- 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 116 OK 26 marca 2018 09:20
- 986 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 225 - 26 marca 2018 11:57
- 987 Urszula Zimny Kraków - K 145 OK 26 marca 2018 18:08
- 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M 227 - 27 marca 2018 15:18
- 988 Maria Labut Kraków - K 146 OK 27 marca 2018 17:33
- 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M 8 OK 27 marca 2018 18:27
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M 228 - 27 marca 2018 18:30
- 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 229 - 27 marca 2018 18:40
- 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 121 OK 28 marca 2018 22:40
- 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 13 OK 28 marca 2018 22:43
- 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 15 OK 28 marca 2018 22:54
- 1009 Iwona Kot Wieliczka - K 232 - 28 marca 2018 23:44
- 1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M 149 OK 29 marca 2018 06:29
- 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 20 OK 29 marca 2018 20:23
- 1028 Piotr Jakubas Kraków Rajd Hawran M 165 OK 2 kwietnia 2018 15:10
- 1033 Mikołaj Książek Kraków - M 168 OK 2 kwietnia 2018 22:29
- 1035 Agnieszka Moskała Ustroń - K 170 OK 2 kwietnia 2018 23:17
- 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M 171 OK 3 kwietnia 2018 08:19
- 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K 174 OK 3 kwietnia 2018 12:23
- 45 Marcin Franke Katowice Silesia Adventure Sport M 184 OK 3 kwietnia 2018 14:43
- 1058 Piotr Pisarek Kraków - M 235 - 4 kwietnia 2018 10:13
- 825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K 206 OK 4 kwietnia 2018 16:28