Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nadwiślański LISZKOR 2018

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Tenczynek
Data 7 kwi 2018
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Tenczynku, ul. Szkolna 6 32-067 Tenczynek
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu-nadwislanski-liszkor/
Zapis na 1 marca 2018   -   5 kwietnia 2018
Opis Cykl rajdów na orientację nad Wisłą.
Liczba zapisanych zawodników 229
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
7 kwietnia 2018 10:00
Limit czasu
14
liczba PK
37
Liczba zawodników
57
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran100.00
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS91.11
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36090.36
3-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD88.99
-3968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36084.81
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina82.45
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-88.21
-5987Zimny Urszula -Kraków-81.27
5-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure86.47
-6836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team78.33
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl79.80
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-78.90
-7312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-71.85
8-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient78.34
-8825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki67.73
9-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-76.90
-91009Kot Iwona -Wieliczka-55.95
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan72.60
-10972Nieduziak Magdalena -Bukowno-51.24
-111042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja48.88
11-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI68.38
-12988Labut Maria -Kraków-11.19
12-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-64.08
13-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT63.86
14-859Białka Marcin -Jelenia Góra-63.12
15-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran62.68
16-1010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam62.02
17-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy61.39
17-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy61.39
19-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos60.91
20-11356Niedośpiał Krzysztof ---60.54
21-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-60.17
22-1058Pisarek Piotr -Kraków-59.80
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona57.59
24-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS57.11
25-301Paszkowski Wojciech -Białystok-54.23
26-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-54.01
27-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina51.68
28-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek51.20
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-49.84
30-7Zadworny Tomasz -Łódź-49.10
31-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team45.01
32-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos44.33
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja42.98
34-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee40.61
34-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport40.61
36-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia38.58
37-918Baster Przemysław -Kraków-34.18
38-1033Książek Mikołaj -Kraków-32.15
39-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran32.11
40-970Małodobry Wojciech -Miechów-29.41
41-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy28.73
42-120Królikowski Roman -Modlniczka-27.72
43-833Konopiński Maciej -KrakówBikeholicy6.42

Trasa TP50

Czas startu
7 kwietnia 2018 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-826.50
2516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team25.54
2915Stanny Kuba -Bładnice DolneInO SCI25.54
4149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl22.42
5186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin21.29
6999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy21.21
735Duda Tomasz 🥈-Warszawa-21.21
8529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów21.19
9717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty21.19
10554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy21.18
11505Wybraniec Wojciech -Bytom-20.28
12639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy19.04
1328Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team18.04
14386Polański Rafał -Katowice-17.45
152084Adamczyk Paweł ---17.44
16160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi17.41
17578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga17.33
18942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ17.23
19141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team17.22
20452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO16.60
21417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club16.24
22499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys15.90
23666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze15.18
24685Frynas Sławomir -Lublin-14.89
25334Karpińska Karolina -KrakówNowa Huta Team14.85
261022Patyk Joanna -Chorzów-14.85
27151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam14.84
28916Marszałek Hanna -Marklowice GórneInO SCI14.53
29603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga13.65
30888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-13.55
31910Skutela Angelika -ŚwierklaniecStrefa Byków Bytom13.55
32171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad13.55
33374Gąsiorek Tadeusz -RybnikZłamane wiosło13.47
34341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło13.46
35973Czekala Dawid -Zabrze-13.46
361032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków13.45
37932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy12.81
38931Malawski Filip -KrakówVelocilamy12.81
39599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys12.17
40953Kuś Dominik -Gołcza-10.89
41947Tylek Paweł -Zalas-10.87
42949Słodowski Bartosz -Łaganów-9.59
431031Hołda Mateusz -Kazimierza Wielka-8.55
446242Bajak Małgorzata ---5.70
456243Glanas Dariusz ---5.70

Trasa TP15

Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
15
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
839Madej Anna Katowicemadej&madejK31OK2018-03-02 08:23:06
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaM34OK2018-03-02 13:22:52
887Jary Paweł Świętochłowice-M218-2018-03-08 18:56:43
904Madej Sergiusz Katowicemadej&madejM49OK2018-03-12 10:27:50
950Początek-Wójcik Barbara GliwiceKiZKK91OK2018-03-19 19:43:02
1002Przygodziński Paweł Będzin-M11OK2018-03-28 19:54:13
1003Przygodzińska Marta Będzin-K12OK2018-03-28 20:30:25
1007Przygodzińska Kinga Będzin-K14OK2018-03-28 20:44:49
1011Piotrowski Krzysztof Libiąż-M150OK2018-03-29 07:56:41
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM153OK2018-03-29 16:02:02
1017Król Krzysztof BędzinMouse In HouseM21OK2018-03-29 19:37:11
1018Król Maciej BędzinMouse In HouseM22OK2018-03-29 19:44:37
1019Król Ania BędzinMouse In HouseK23OK2018-03-29 19:53:30
1020Król Alicja BędzinMouse In HouseK24OK2018-03-29 20:00:44
1036Kowal Tomasz BędzinW pogoni za duchemM199OK2018-04-03 06:42:48

Trasa TP25

Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
834Massalska Justyna KatowiceNutria Adventure TeamK135OK2018-03-01 13:57:03
841Ignacyk Marcin Kraków-M33OK2018-03-02 08:46:23
588Szawdzin Anna Wrocław-K41OK2018-03-07 19:29:46
902Mroczek Katarzyna Siemianowice Śląskie-K48OK2018-03-12 10:17:58
905Mroczek Dawid Siemianowice Śląskie-M50OK2018-03-12 21:43:32
909Franczyk Paweł Tenczynek-M54OK2018-03-14 15:38:55
899Gamrat Marta Sosnowiec-K63OK2018-03-17 20:22:20
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M64OK2018-03-17 20:28:45
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM140OK2018-03-18 10:01:28
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K67OK2018-03-18 17:12:01
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM221-2018-03-18 19:48:58
926Zajcew Tristan Krakow-M71OK2018-03-18 20:01:28
930Spreadbury Shane Krakow-M74OK2018-03-18 22:39:09
937Wiktorowicz Mateusz KrzeszowiceGórzanka Nawojowa GóraM81OK2018-03-19 10:30:56
939Żółty Dawid Tychy-M196OK2018-03-19 11:02:11
955Talaga Dominik Kokotów-M96OK2018-03-19 21:06:20
957Talaga Gabrysia Kokotów-K98OK2018-03-19 21:26:50
956Pieprzyca Dariusz Kokotów-M99OK2018-03-19 21:35:36
959Portka Mariusz Krapkowice-M100OK2018-03-19 22:17:18
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM127OK2018-03-23 20:56:29
979Brudło Basia WarszawaBa-BiK5OK2018-03-25 20:00:10
980Brudło Zbych WarszawaBa-BiM6OK2018-03-25 20:02:15
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK7OK2018-03-25 20:03:53
995Ząbkiewicz Grzegorz CzęstochowaZabiegani CzęstochowaM119OK2018-03-27 17:40:37
996Ząbkiewicz Anna CzęstochowaZabiegani CzęstochowaK120OK2018-03-27 17:50:57
998Jamrozik Gienia KrakówNożny OrjentK128OK2018-03-27 21:33:51
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK9OK2018-03-28 09:32:36
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK10OK2018-03-28 09:40:24
1008Pałka Sławomir Dąbrowa Górnicza-M148OK2018-03-28 21:22:45
124Kania Tomasz Krakow-M16OK2018-03-28 23:37:42
1015Kruszewska Karolina Southend On Sea-K17OK2018-03-29 17:17:05
1016Kruszewska-Coward Teresa Southend On Sea-K18OK2018-03-29 17:23:15
969Ryniak Mariusz TychySPLA TychyM1OK2018-03-29 20:56:15
1023Osyszko Andrzej Kobyle-M124OK2018-03-30 11:45:39
560Osyszko Iza Kobyle-K126OK2018-03-30 16:59:08
1024Szafran Dariusz Tłuczań-M154OK2018-03-30 18:16:51
533Pyta Krzysiek Bytomciecierzyca wełnowiecM157OK2018-03-30 20:42:04
1026Szafran Damian Tłuczań-M161OK2018-03-31 10:46:44
1021Neporozhnii Dmytro KrakowMOTOROLA BIKE TEAMM162OK2018-03-31 20:18:31
1027Pietukhova Ielyzaveta Kraków-K163OK2018-03-31 20:26:17
1030Witkowski Maciej KatowiceKlub Królika StefanaM166OK2018-04-02 15:39:36
1034Pawlak-Wojtal Anna Dąbrowa Górnicza-K182OK2018-04-02 20:54:23
1038Kaźmierczak Mateusz MikołówEventyr TeamM173OK2018-04-03 07:42:58
1040Wojtal Tomasz Dąbrowa Górnicza-M183OK2018-04-03 09:53:42
1046Majkowski Jacek Kraków-M177OK2018-04-03 11:28:42
1047Turczanik Łukasz Grodysławice-M178OK2018-04-03 11:39:49
1051Pięciak Tomasz Brzeg Dolny-M186OK2018-04-03 16:56:59

Trasa TR50

Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM28OK2018-03-01 12:09:38
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM39OK2018-03-07 08:40:12
874Kopel Krzysztof Kraków-M42OK2018-03-08 08:46:26
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK45OK2018-03-10 19:18:57
898Lisik Wioleta Chorzów-K46OK2018-03-10 20:26:32
906Ochal Mariusz SosnowiecSGTRM52OK2018-03-13 19:52:13
911Sambor Rafał Bielsko-BiałaSłoneczny PatrolM57OK2018-03-16 16:51:50
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M58OK2018-03-17 13:35:46
917Marszałek Piotr Marklowice GórneInO SCIM61OK2018-03-17 18:55:09
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM65OK2018-03-18 13:16:10
922Sakowicz Maciej Brzezie-M66OK2018-03-18 13:55:57
924Leszczorz Wojciech Katowice-M69OK2018-03-18 18:16:04
1168Cedrych Roman Mikołów-M130OK2018-03-18 20:13:22
927Głowik Joanna Katowice-K72OK2018-03-18 20:20:52
929Miczka Łukasz Gliwice-M73OK2018-03-18 20:30:07
934Sułek Piotr Kraków-M78OK2018-03-19 08:09:36
936Stańczyk Marek GoszyceGoszczany na KołaM80OK2018-03-19 10:11:15
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM85OK2018-03-19 16:45:53
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M95OK2018-03-19 20:35:09
963Wieczorek Artur Dąbrowa GórniczaGhostbikersM103OK2018-03-20 09:18:46
941Palińska Anna Bytomkp2BK104OK2018-03-20 12:14:40
966Sujkowski Szymon Gliwice-M106OK2018-03-21 14:31:46
978Ratuszny Adam BędzinGhostbikersM194OK2018-03-24 11:31:52
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M224-2018-03-24 20:50:14
983Puchalski Tomasz Królewskie-M115OK2018-03-26 06:22:03
989Pytel Marek Katowice-M118OK2018-03-27 10:59:43
991Szar Jerzy Targowisko-M180OK2018-03-27 13:15:56
993Szar Krystyna Targowisko-K181OK2018-03-27 13:21:57
997Walczak Karol Kraków-M230-2018-03-27 19:15:40
1013Kowal Mirosław KatowiceNoLimitsM151OK2018-03-29 09:03:46
1012Hadziński Dariusz MyszkówNoLimitsM152OK2018-03-29 09:04:10
689Gordon Diana WarszawaKU AZS WAT WarszawaK155OK2018-03-30 19:14:21
687Gędziorowski Maciej WarszawaKU AZS WAT WarszawaM156OK2018-03-30 19:16:01
1025Howis Daniel Tychy-M160OK2018-03-31 08:56:55
1037Wiśniewski Wojciech Sosnowiec-M172OK2018-04-03 07:06:05
1041Kotkowski Wojciech Bielsko-Biała-M200OK2018-04-03 10:21:47
1043Pytka Zbyszek Chorzów-M175OK2018-04-03 10:57:37
1044Pytka Aleksandra Chorzów-K201OK2018-04-03 11:08:51
1045Bergier Tomasz ZielonkiZgórmysynyM176OK2018-04-03 11:20:25
935Sołtysik Mariusz Ruda Śląska-M133OK2018-04-03 13:23:04
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK185OK2018-04-03 14:27:43
1052Knopik Szymon Gliwice-M187OK2018-04-03 17:20:22
1053Knopik Natalia Gliwice-K188OK2018-04-03 17:27:24
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM189OK2018-04-03 19:41:22
1054Pytel Jolanta Katowice-K190OK2018-04-03 20:07:59
1056Krystek Krzysztof BytomCzarne PłucaM191OK2018-04-03 20:46:01
1059Przybyłka Dorota Dąbrowa GórniczaSzprychy TeamK236-2018-04-04 09:33:20
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M195OK2018-04-04 10:41:46
1055Adamczyk Marcin WieluńRowerowy WieluńM237-2018-04-05 21:45:44
1062Wojciechowski Dariusz WieluńRowerowy WieluńM238-2018-04-05 22:01:59

Trasa TRJ50

Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
907Ochal Oskar SosnowiecSGTRM51OK2018-03-13 19:51:08
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM84OK2018-03-19 16:41:26
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M101OK2018-03-20 08:54:28
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M102OK2018-03-20 09:02:48
965Śmietański Mikołaj SkawinaRecykling Przede WszystkimM105OK2018-03-21 07:49:59
994Konopiński Mikołaj Kraków-M147OK2018-03-27 15:49:33

Trasa TPJ15

Czas startu
7 kwietnia 2018 13:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
4
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
840Madej Daria Katowicemadej&madejK32OK2018-03-02 08:38:11
843Mazur Oskar TarnówEkipa z TarnowaM35OK2018-03-02 14:09:35
913Milik Izabela Mikołów-K219-2018-03-16 19:54:32
952Początek Zofia Gliwice-K93OK2018-03-19 20:00:24