Puchar Maratonów na Orientację

 

Mordownik 2019

Organizator Mordownik
Miejsce woj. małopolskie - Myślenice
Data 13 - 15 wrz 2019
Adres bazy
Strona www http://www.mordownik.pl
Regulamin
Opis Mordownik to zawody o ugruntowanej pozycji wśród pieszych i rowerowych imprez na orientację, tradycyjnie zawody odbywają się w formule scorelauf. Trasa TP 50 jest zazwyczaj trudna nawigacyjnie i terenowo. Trasa TP 25 jest polecana dla mniej zaawanspwanych zawodników. Zawody mają prawie zawsze charakter górski, a punkty często stoją daleko od ścieżek.

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
13 września 2019 09:00
Limit czasu
13
liczba PK
20
Liczba zawodników
63
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 17 17 08:15:00 - 08:15:00 52,50 -   |   -
1 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 17 17 08:15:00 - 08:15:00 52,50 -   |   -
3 35 Tomasz Duda Warszawa - M - 17 17 08:32:00 - 08:32:00 48,84 -   |   -
3 516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz Beskidy Adventure Team M - 17 17 08:32:00 - 08:32:00 48,84 -   |   -
5 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 17 17 09:18:00 - 09:18:00 44,35 -   |   -
5 2437 Piotr Leja Zakopane - M - 17 17 09:18:00 - 09:18:00 44,35 -   |   -
7 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 17 17 09:31:00 - 09:31:00 43,35 -   |   -
8 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 17 17 09:37:00 - 09:37:00 42,89 -   |   -
9 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 17 17 09:57:00 - 09:57:00 41,46 -   |   -
10 695 Łukasz Siejko Lublin - M - 17 17 10:22:00 - 10:22:00 39,79 -   |   -
11 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - 17 17 10:37:00 - 10:37:00 38,85 -   |   -
12 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - 17 17 11:03:00 - 11:03:00 37,33 -   |   -
13 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 17 17 11:05:00 - 11:05:00 37,22 link   |   3Drerun
14 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - 17 17 11:20:00 - 11:20:00 36,40 -   |   -
14 3966 Piotr Gębala - - M - 17 17 11:20:00 - 11:20:00 36,40 -   |   -
16 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 17 17 11:43:00 - 11:43:00 35,21 -   |   -
17 721 Grzegorz Wyciślak Rzeszów navigare necesse est M - 17 17 11:58:00 - 11:58:00 34,47 -   |   -
17 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - 17 17 11:58:00 - 11:58:00 34,47 -   |   -
19 2800 Paweł Franczyk - - M - 17 17 12:22:00 - 12:22:00 33,36 -   |   -
19 3967 Barbara Skupień- Franczyk - - K - 17 17 12:22:00 - 12:22:00 33,36 -   |   -
21 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 16 16 12:49:00 - 12:49:00 31,39 -   |   -
22 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M - 16 16 12:52:00 - 12:52:00 31,27 -   |   -
22 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 16 16 12:52:00 - 12:52:00 31,27 -   |   -
24 2459 Piotr Janeczek Mogilany - M - 15 15 11:25:00 - 11:25:00 29,32 -   |   -
25 942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - 15 15 12:02:00 - 12:02:00 27,81 -   |   -
25 3968 Zdzisław Hoduń - - MW - 15 15 12:02:00 - 12:02:00 27,81 -   |   -
27 2914 Tomasz Lewandowski - - MW - 15 15 12:54:00 - 12:54:00 25,95 -   |   -
27 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - 15 15 12:54:00 - 12:54:00 25,95 -   |   -
29 2806 Łukasz Piwowarczyk - - M - 15 15 13:16:00 - 13:16:00 25,23 -   |   -
29 3052 Rafał Krysa - - M - 15 15 13:16:00 - 13:16:00 25,23 -   |   -
31 223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - 14 14 11:27:00 - 11:27:00 23,55 -   |   -
32 3969 Marcin Bajer - - M - 14 14 12:15:00 - 12:15:00 22,01 -   |   -
33 2370 Tomasz Wasilewski - Na Skuśkę M - 14 14 12:19:00 - 12:19:00 21,89 -   |   -
33 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 14 14 12:19:00 - 12:19:00 21,89 -   |   -
33 2360 Dominika Lis - Na Skuśkę K - 14 14 12:19:00 - 12:19:00 21,89 -   |   -
33 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M - 14 14 12:19:00 - 12:19:00 21,89 -   |   -
37 3970 Wojciech Adamek - - M - 14 14 12:38:00 - 12:38:00 21,34 -   |   -
37 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - 14 14 12:38:00 - 12:38:00 21,34 -   |   -
37 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 14 14 12:38:00 - 12:38:00 21,34 -   |   -
40 1305 Marcin Weiss Kolanowice - M - 14 14 12:39:00 - 12:39:00 21,31 -   |   -
41 150 Jacek Balana Stare Babice - M - 14 14 12:53:00 - 12:53:00 20,93 -   |   -
42 2369 Maria Sobieska - Na Skuśkę K - 13 13 12:21:00 - 12:21:00 19,43 -   |   -
43 2287 Dariusz Glanas - - MW - 13 13 12:40:00 - 12:40:00 18,95 -   |   -
44 664 Krystyna Bargieł Warszawa - K - 13 13 12:53:00 - 12:53:00 18,63 -   |   -
44 3971 Jacek Kuchenbeker - - M - 13 13 12:53:00 - 12:53:00 18,63 -   |   -
44 276 Leszek Ścioch Warszawa - M - 13 13 12:53:00 - 12:53:00 18,63 -   |   -
47 353 Marcin Roszkowski Warszawa - M - 12 12 12:38:00 - 12:38:00 17,20 -   |   -
48 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - 12 12 12:41:00 - 12:41:00 17,13 -   |   -
49 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - 12 12 12:54:00 - 12:54:00 16,84 -   |   -
50 3958 Michał Gabała Będzin - M - 11 11 12:20:00 - 12:20:00 15,44 -   |   -
50 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 11 11 12:20:00 - 12:20:00 15,44 -   |   -
52 174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - 11 11 12:24:00 - 12:24:00 15,35 -   |   -
53 3972 Robert Musik - - M - 11 11 12:50:00 - 12:50:00 14,83 -   |   -
53 3973 Patryk Buchcik - - M - 11 11 12:50:00 - 12:50:00 14,83 -   |   -
55 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 11 11 13:56:00 - 13:56:00 13,66 -   |   -
56 1134 Kamil Sikora Sosnowiec - M - 10 10 12:19:00 - 12:19:00 12,42 -   |   -
57 2843 Grzegorz Mleczko - - M - 9 9 11:03:00 - 11:03:00 11,18 -   |   -
57 2842 Ewa Mleczko - - K - 9 9 11:03:00 - 11:03:00 11,18 -   |   -
59 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M - 7 7 12:11:00 - 12:11:00 8,70 -   |   -
60 3974 Bartek Popiel - - M - 7 7 12:43:00 - 12:43:00 8,33 -   |   -
60 3975 Michał Maj - - M - 7 7 12:43:00 - 12:43:00 8,33 -   |   -
60 3976 Karol Szram - - M - 7 7 12:43:00 - 12:43:00 8,33 -   |   -
60 3977 Rafał Niepokój - - M - 7 7 12:43:00 - 12:43:00 8,33 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR130
Czas startu
13 września 2019 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
20
Liczba zawodników
25
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 23 23 - - 10:03:00 50,00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 23 23 - - 10:07:00 49,67 -   |   -
3 3959 Piotr Pilak - - M - 22 22 - - 12:00:00 47,51 -   |   -
3 3960 Maciej Pońc - - M - 22 22 - - 12:00:00 47,51 -   |   -
5 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 20 20 - - 12:00:00 43,19 -   |   -
6 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 20 20 - - 12:55:00 40,13 -   |   -
7 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 18 18 - - 12:43:00 36,11 -   |   -
7 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 18 18 - - 12:43:00 36,11 -   |   -
7 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 18 18 - - 12:43:00 50,00 -   |   -
10 2509 Marta Płowaś Słupsk - K - 17 17 - - 12:15:00 47,22 -   |   -
10 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 17 17 - - 12:15:00 47,22 -   |   -
12 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - 17 17 - - 12:32:00 34,11 -   |   -
13 2799 Krzysztof Pyta - - M - 15 15 - - 11:24:00 30,09 -   |   -
14 3838 Jacek Nawrocki Bochnia - M - 15 15 - - 12:51:00 26,70 -   |   -
14 3961 Marek Tyka - - M - 15 15 - - 12:51:00 26,70 -   |   -
16 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 14 14 - - 12:50:00 24,92 -   |   -
16 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 14 14 - - 12:50:00 38,89 -   |   -
18 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 12 12 - - 09:53:00 21,36 -   |   -
19 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - 12 12 - - 11:07:00 18,99 -   |   -
20 3747 Tomasz Opaszowski - Opasz M - 11 11 - - 10:32:00 17,41 -   |   -
20 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M - 11 11 - - 10:32:00 17,41 -   |   -
22 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - 11 11 - - 12:02:00 30,56 -   |   -
23 3963 Agnieszka Kopeć - - K - 5 5 - - 05:58:00 13,89 -   |   -
23 3964 Beata Pospiszył - - K - 5 5 - - 05:58:00 13,89 -   |   -
- 3962 Marcel Kołodziejczyk - - M - 0 0 - - 00:00:00 -   |   -