Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Bike Orient 2019

Organizator Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Miejsce woj. świętokrzyskie
Data 29 cze 2019
Adres bazy
Strona www https://www.bikeorient.pl/
Regulamin
Opis Trasy rowerowe: Fan - 25 km Mega - 50 km Giga - 100 km
Liczba zapisanych zawodników 81

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
81
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 30 30 - - 06:33:00 100,00 -   |   -
2 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 30 30 - - 06:36:00 99,24 -   |   -
3 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 30 30 - - 06:50:00 95,85 -   |   -
4 3139 Adam Wojciechowski - Piastów M - 30 30 - - 06:57:00 94,24 -   |   -
5 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 30 30 - - 07:19:00 89,52 -   |   -
6 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 30 30 - - 07:28:16 87,67 -   |   -
7 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 30 30 - - 07:40:00 85,43 -   |   -
8 3742 Łukasz Warmuz - 3 razy 1404 M - 30 30 - - 07:48:00 83,97 -   |   -
8 3743 Bartek Gajkowski - WKS Wawel Kraków M - 30 30 - - 07:48:00 83,97 -   |   -
10 3744 Krzysztof Łakomiec - ON-SIGHT M - 30 30 - - 07:48:20 83,91 -   |   -
11 578 Zenon Lulek Masłów Motyla Noga M - 30 30 - - 08:04:00 81,20 -   |   -
12 783 Artur Zawadzki Marki - M - 30 30 - - 08:16:20 79,18 -   |   -
13 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M - 30 30 - - 08:22:21 78,23 -   |   -
14 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 30 30 - - 08:26:17 77,62 -   |   -
15 3685 Rafał Madej - :) M - 30 30 - - 08:28:11 77,33 -   |   -
16 1058 Piotr Pisarek Kraków - M - 30 30 - - 08:35:28 76,24 -   |   -
16 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - 30 30 - - 08:35:28 76,24 -   |   -
18 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - 30 30 - - 08:44:10 74,98 -   |   -
19 2476 Roman Trzmielewski Kraków - M - 30 30 - - 08:48:30 74,36 -   |   -
20 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 29 29 - - 08:44:10 71,88 -   |   -
21 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 29 29 - - 08:53:10 70,67 -   |   -
22 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 28 28 - - 08:43:00 68,23 -   |   -
23 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M - 28 28 - - 08:56:00 66,58 -   |   -
23 1237 Iwona Dziewior Gliwice Dziewiorki K - 28 28 - - 08:56:00 100,00 -   |   -
25 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 27 27 - - 08:46:24 64,20 -   |   -
26 3745 Wojciech Jonas - Wyrwidęby M - 27 27 - - 08:47:50 64,03 -   |   -
27 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 27 27 - - 08:48:30 63,94 -   |   -
27 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 27 27 - - 08:48:30 63,94 -   |   -
27 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 27 27 - - 08:48:30 96,43 -   |   -
30 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M - 27 27 - - 08:52:30 63,46 -   |   -
31 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 27 27 - - 08:58:00 62,82 -   |   -
32 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - 26 26 - - 08:18:18 60,49 -   |   -
33 3756 Marta Kurek - ON-SIGHT K - 26 26 - - 08:44:10 92,86 -   |   -
34 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 26 26 - - 08:47:30 57,14 -   |   -
35 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 26 26 - - 08:56:00 90,81 -   |   -
36 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 26 26 - - 08:57:05 56,12 -   |   -
37 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - 26 26 - - 09:03:20 55,48 -   |   -
38 2799 Krzysztof Pyta - - M - 26 26 - - 09:09:47 54,82 -   |   -
39 3746 Bogumil Bardzik - - M - 25 25 - - 08:41:20 52,72 -   |   -
39 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M - 25 25 - - 08:41:20 52,72 -   |   -
41 3365 Łukasz Świtoń - Pędzący Pędzel M - 25 25 - - 08:49:30 51,90 -   |   -
42 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - 25 25 - - 08:52:35 51,60 -   |   -
43 999 Radosław Defeciński Tuszyn Lunatycy M - 25 25 - - 08:54:20 51,43 -   |   -
44 1162 Michał Kalinowski Tarnowskie Góry - M - 24 24 - - 08:34:05 49,38 -   |   -
45 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 24 24 - - 08:39:50 48,83 -   |   -
46 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 24 24 - - 08:55:39 47,39 -   |   -
47 3747 Tomasz Opaszowski - Opasz M - 24 24 - - 08:59:50 47,02 -   |   -
47 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M - 24 24 - - 08:59:50 47,02 -   |   -
49 3708 Bartosz Majtczak - RWD M - 23 23 - - 08:21:18 45,06 -   |   -
49 3692 Hubert Rogowski - banderolka.pl M - 23 23 - - 08:21:18 45,06 -   |   -
49 3718 Karolina Rosińska - RWD K - 23 23 - - 08:21:18 80,33 -   |   -
52 3689 Tadeusz Szczepaniak - VerOn Team M - 23 23 - - 08:41:40 43,30 -   |   -
52 3710 Weronika Szczepaniak - VerOn Team K - 23 23 - - 08:41:40 77,19 -   |   -
54 3693 Rafał Matera - - M - 23 23 - - 08:48:50 42,72 -   |   -
54 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 23 23 - - 08:48:50 42,72 -   |   -
56 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - 23 23 - - 09:05:30 41,41 -   |   -
57 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - 22 22 - - 08:48:10 73,84 -   |   -
58 3748 Marcin Sobczak - Crossbikers M - 22 22 - - 08:54:10 39,61 -   |   -
59 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 22 22 - - 09:22:10 37,64 -   |   -
60 3749 Grzegorz Dominik - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 21 21 - - 08:52:05 35,93 -   |   -
61 3750 Krzysztof Hapczyn - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 21 21 - - 08:52:25 35,90 -   |   -
62 3751 Mariusz Szczerbiński - Niedzielna Grupa Rowerowa M - 21 21 - - 08:53:20 35,84 -   |   -
63 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 21 21 - - 08:56:11 35,65 -   |   -
64 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - 20 20 - - 06:53:50 33,95 -   |   -
65 971 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy M - 20 20 - - 08:17:30 28,24 -   |   -
66 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 20 20 - - 08:56:10 26,21 -   |   -
66 885 Janusz Urbanik Słowik - M - 20 20 - - 08:56:10 26,21 -   |   -
66 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 20 20 - - 08:56:10 67,12 -   |   -
69 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 20 20 - - 09:03:20 25,86 -   |   -
69 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M - 20 20 - - 09:03:20 25,86 -   |   -
69 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 20 20 - - 09:03:20 25,86 -   |   -
69 932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K - 20 20 - - 09:03:20 66,24 -   |   -
69 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 20 20 - - 09:03:20 66,24 -   |   -
74 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 19 19 - - 08:34:14 24,57 -   |   -
75 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 19 19 - - 08:34:19 24,56 -   |   -
76 3752 Bartłomiej Bajsarowicz - Mikołaj Ski Team M - 18 18 - - 06:57:10 23,27 -   |   -
76 3753 Andrzej Masłej - Mikołaj Ski Team M - 18 18 - - 06:57:10 23,27 -   |   -
78 3754 Jakub Ostaszkiewicz - - M - 18 18 - - 07:45:00 20,88 -   |   -
78 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - 18 18 - - 07:45:00 59,62 -   |   -
80 3755 Maciek Michalski - - M - 18 18 - - 09:35:15 16,88 -   |   -
80 2523 Marcin Górecki - - M - 18 18 - - 09:35:15 16,88 -   |   -