Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Waligóry 2019

Organizator Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Miejsce woj. małopolskie
Data 7 wrz 2019
Adres bazy
Strona www https://www.rajdwaligory.pl/
Regulamin
Opis Trasy rowerowe: - Mega 50 km - Giga 100 km Trasy piesze: - trial 25 km - ultra 50 km

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
37
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 91 18 18 06:53:30 - 06:53:30 47,50 -   |   -
1 2437 Piotr Leja Zakopane - M 107 18 18 06:53:30 - 06:53:30 47,50 -   |   -
3 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 118 18 18 07:20:00 - 07:20:00 43,29 -   |   -
4 3967 Barbara Skupień- Franczyk - - K 126 18 18 07:47:55 - 07:47:55 39,77 -   |   -
4 2800 Paweł Franczyk - - M 127 18 18 07:47:55 - 07:47:55 39,77 -   |   -
6 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 72 18 18 07:51:40 - 07:51:40 39,45 -   |   -
7 2450 Renata Pisarek Kraków - K 109 18 18 08:43:00 - 08:43:00 35,58 -   |   -
7 1058 Piotr Pisarek Kraków - MW 108 18 18 08:43:00 - 08:43:00 35,58 -   |   -
9 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 120 18 18 08:47:26 - 08:47:26 35,28 -   |   -
10 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 74 18 18 08:47:28 - 08:47:28 35,28 -   |   -
10 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 89 18 18 08:47:28 - 08:47:28 35,28 -   |   -
12 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 17 18 18 08:57:47 - 08:57:47 34,60 -   |   -
13 2740 Mariusz Nowak - - M 59 18 18 09:49:02 - 09:49:02 31,59 -   |   -
13 2742 Tomasz Tuleja - - M 60 18 18 09:49:02 - 09:49:02 31,59 -   |   -
15 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 75 18 18 10:32:34 - 10:32:34 29,42 -   |   -
16 2806 Łukasz Piwowarczyk - - M 138 17 17 10:13:32 - 10:13:32 27,78 -   |   -
17 3980 Adam Gładki - Klubik Kaukaski M 92 16 16 10:16:58 - 10:16:58 26,15 -   |   -
18 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 14 16 16 10:32:34 - 10:32:34 25,50 -   |   -
18 2447 Sebastian Machowski Pagorzyna - M 16 16 16 10:32:34 - 10:32:34 25,50 -   |   -
20 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 86 15 15 10:35:54 - 10:35:54 23,91 -   |   -
21 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K 52 14 14 10:31:43 - 10:31:43 22,31 -   |   -
21 592 Anna Rosłaniec Wrocław - K 53 14 14 10:31:43 - 10:31:43 22,31 -   |   -
23 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 84 14 14 10:48:32 - 10:48:32 21,74 -   |   -
23 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 85 14 14 10:48:32 - 10:48:32 21,74 -   |   -
25 2914 Tomasz Lewandowski - - MW 116 13 13 08:17:34 - 08:17:34 20,18 -   |   -
26 955 Dominik Talaga Kokotów - M 125 13 13 09:45:55 - 09:45:55 17,14 -   |   -
27 1104 Anna Falkiewicz Łódź - KW 48 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16,64 -   |   -
27 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 51 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16,64 -   |   -
27 1105 Michał Falkiewicz Łódź - MW 49 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16,64 -   |   -
30 3981 Martyna Piszczek - brak K 54 13 13 10:32:15 - 10:32:15 15,88 -   |   -
30 3982 Agata Kukfisz - brak K 55 13 13 10:32:15 - 10:32:15 15,88 -   |   -
32 2857 Krzysztof Hurman - - M 104 13 13 10:55:00 - 10:55:00 15,33 -   |   -
33 3866 Agnieszka Raczyńska - No to s..Run! K 79 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11,79 -   |   -
33 3867 Magdalena Raczyńska - No to s..Run! K 80 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11,79 -   |   -
33 3864 Ewa Biedrzycka - - K 81 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11,79 -   |   -
33 3865 Karolina Jakóbowska - No to s..Run! K 82 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11,79 -   |   -
33 3983 Marcin Pająk - no to s..Run! M 83 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11,79 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
32
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 25 25 - - 08:26:15 50,00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 25 25 - - 10:42:49 39,38 -   |   -
3 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 25 25 - - 10:49:50 38,95 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 25 25 - - 10:49:50 38,95 -   |   -
5 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - 24 24 - - 09:27:49 37,39 -   |   -
6 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 24 24 - - 10:34:32 33,46 -   |   -
7 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M - 24 24 - - 10:54:00 32,47 -   |   -
8 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 23 23 - - 10:21:57 31,11 -   |   -
9 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 22 22 - - 10:28:40 29,76 -   |   -
10 3745 Wojciech Jonas - Wyrwidęby M - 20 20 - - 09:01:44 27,06 -   |   -
11 1033 Mikołaj Książek Kraków - M - 20 20 - - 10:24:38 23,46 -   |   -
11 3931 Michał Melon - brak M - 20 20 - - 10:24:38 23,46 -   |   -
11 1028 Piotr Jakubas Kraków Rajd Hawran M - 20 20 - - 10:24:38 23,46 -   |   -
11 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 20 20 - - 10:24:38 50,00 -   |   -
15 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - 20 20 - - 10:26:00 49,89 -   |   -
16 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 20 20 - - 10:38:56 22,94 -   |   -
16 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 20 20 - - 10:38:56 22,94 -   |   -
16 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 20 20 - - 10:38:56 48,88 -   |   -
19 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 20 20 - - 10:56:01 47,61 -   |   -
20 3689 Tadeusz Szczepaniak - VerOn Team M - 19 19 - - 10:21:34 21,79 -   |   -
20 3710 Weronika Szczepaniak - VerOn Team K - 19 19 - - 10:21:34 45,23 -   |   -
22 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 18 18 - - 10:19:27 20,65 -   |   -
22 3693 Rafał Matera - - M - 18 18 - - 10:19:27 20,65 -   |   -
24 3932 Marcin Sobczak - Crossbikers M - 18 18 - - 10:45:26 19,81 -   |   -
25 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 17 17 - - 09:41:30 18,71 -   |   -
26 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M - 17 17 - - 09:51:02 18,41 -   |   -
26 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M - 17 17 - - 09:51:02 18,41 -   |   -
28 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 17 17 - - 10:08:36 17,88 -   |   -
29 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 17 17 - - 10:41:47 16,96 -   |   -
29 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - 17 17 - - 10:41:47 40,47 -   |   -
31 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 16 16 - - 10:27:00 15,96 -   |   -
31 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 16 16 - - 10:27:00 38,09 -   |   -