Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mordownik 2020

Organizator Mordownik
Miejsce woj. małopolskie
Data 11 - 13 wrz 2020
Adres bazy
Strona www http://mordownik.pl
Regulamin http://mordownik.pl/index.php/regulamin-zawodow
Opis Zawody z kilkuletnią tradycją znane zarówno wyjadaczom z trudnej trasy pieszej 50 km, jak i lubiane przez amatorów, wybierających na ogół łatwiejszą trasę krótszą.
Liczba zapisanych zawodników 93

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
12 września 2020 07:00
Limit czasu
13
liczba PK
20
Liczba zawodników
60
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - 19 19 11:13:00 - 11:13:00 46,50 -   |   -
2 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 19 19 11:14:00 - 11:14:00 45,93 -   |   -
3 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 19 19 11:46:00 - 11:46:00 43,15 -   |   -
3 3657 Łukasz Romanowski - - M - 19 19 11:46:00 - 11:46:00 43,15 -   |   -
5 758 Krzysztof Lisak Otwock Otwock M - 19 19 12:08:00 - 12:08:00 41,60 -   |   -
6 942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - 19 19 12:58:00 - 12:58:00 38,93 -   |   -
6 3966 Piotr Gębala - - M - 19 19 12:58:00 - 12:58:00 38,93 -   |   -
6 634 Ryszard Świerczyński Polska Orientop Wrocław M - 19 19 12:58:00 - 12:58:00 38,93 -   |   -
9 2559 Jarosław Jaworski - - M - 19 19 13:22:00 - 13:22:00 37,76 -   |   -
9 2558 Andrzej Lisowski - - M - 19 19 13:22:00 - 13:22:00 37,76 -   |   -
11 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - 19 19 13:24:00 - 13:24:00 37,67 -   |   -
12 721 Grzegorz Wyciślak Rzeszów navigare necesse est M - 19 19 13:27:00 - 13:27:00 37,53 -   |   -
13 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - 19 19 13:38:00 - 13:38:00 37,02 -   |   -
14 2653 Jakub Fajfer - - M - 19 19 13:42:00 - 13:42:00 36,84 -   |   -
15 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 18 18 13:10:00 - 13:10:00 34,90 -   |   -
16 5048 Justyna Frączek - brak K - 18 18 13:32:00 - 13:32:00 33,96 -   |   -
17 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - 18 18 13:57:00 - 13:57:00 32,94 -   |   -
17 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 18 18 13:57:00 - 13:57:00 32,94 -   |   -
19 5141 Maciej Mierzwa - - M - 17 17 11:52:00 - 11:52:00 31,11 -   |   -
20 3744 Krzysztof Łakomiec - ON-SIGHT M - 17 17 13:44:00 - 13:44:00 26,88 -   |   -
21 829 Michał Bałchanowski Gdańsk Morenka Team M - 17 17 13:45:00 - 13:45:00 26,85 -   |   -
22 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - 17 17 13:46:00 - 13:46:00 26,82 -   |   -
23 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - 17 17 13:57:00 - 13:57:00 26,47 -   |   -
24 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - 17 17 13:59:00 - 13:59:00 26,40 -   |   -
25 2437 Piotr Leja Zakopane - MW - 16 16 10:36:00 - 10:36:00 24,85 -   |   -
26 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - 16 16 13:20:00 - 13:20:00 19,76 -   |   -
26 5143 Wojciech Holdakowski - - MW - 16 16 13:20:00 - 13:20:00 19,76 -   |   -
28 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 15 15 13:45:00 - 13:45:00 18,52 -   |   -
29 550 Tomasz Talaga Dąbrowa 21 MKS Wyzwolenie M - 15 15 13:46:00 - 13:46:00 18,50 -   |   -
30 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 15 15 13:55:00 - 13:55:00 18,30 -   |   -
30 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - 15 15 13:55:00 - 13:55:00 18,30 -   |   -
30 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW - 15 15 13:55:00 - 13:55:00 18,30 -   |   -
33 2663 Piotr Przyłucki - - M - 14 14 13:34:00 - 13:34:00 17,08 -   |   -
33 2662 Roman Przyłucki - - MW - 14 14 13:34:00 - 13:34:00 17,08 -   |   -
35 2801 Barbara Skupień-Franczyk - - K - 14 14 13:56:00 - 13:56:00 16,63 -   |   -
35 2800 Paweł Franczyk - - M - 14 14 13:56:00 - 13:56:00 16,63 -   |   -
37 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 13 13 13:25:00 - 13:25:00 15,44 -   |   -
38 5144 Renata Dyduła - - K - 13 13 13:56:00 - 13:56:00 14,87 -   |   -
38 5145 Łukasz Dyduła - - M - 13 13 13:56:00 - 13:56:00 14,87 -   |   -
40 2459 Piotr Janeczek Mogilany Jot M - 13 13 14:08:00 - 14:08:00 14,66 -   |   -
41 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 12 12 13:42:00 - 13:42:00 13,53 -   |   -
42 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 12 12 14:22:00 - 14:22:00 12,90 -   |   -
43 514 Sławomir Adamczuk Kraków MKS Wyzwolenie M - 11 11 10:16:00 - 10:16:00 11,83 -   |   -
43 5146 Ryszard Jachimczak - - M - 11 11 10:16:00 - 10:16:00 11,83 -   |   -
45 4707 Radosław Parda Józefów KSW Bushi M - 11 11 12:17:00 - 12:17:00 9,89 -   |   -
46 4462 Vera Hajkova Praha - Czech Republic - KW - 11 11 13:34:00 - 13:34:00 8,95 -   |   -
47 2806 Łukasz Piwowarczyk - - M - 11 11 13:38:00 - 13:38:00 8,91 -   |   -
48 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 11 11 13:43:00 - 13:43:00 8,85 -   |   -
48 3958 Michał Gabała Będzin - M - 11 11 13:43:00 - 13:43:00 8,85 -   |   -
48 174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - 11 11 13:43:00 - 13:43:00 8,85 -   |   -
51 2220 Małgorzata Mękarska - - K - 10 10 12:38:00 - 12:38:00 8,05 -   |   -
51 2287 Dariusz Glanas - - MW - 10 10 12:38:00 - 12:38:00 8,05 -   |   -
53 2360 Dominika Lis - Na Skuśkę K - 10 10 12:50:00 - 12:50:00 7,92 -   |   -
53 2370 Tomasz Wasilewski - Na Skuśkę M - 10 10 12:50:00 - 12:50:00 7,92 -   |   -
53 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M - 10 10 12:50:00 - 12:50:00 7,92 -   |   -
56 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 10 10 13:11:00 - 13:11:00 7,71 -   |   -
56 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 10 10 13:11:00 - 13:11:00 7,71 -   |   -
58 150 Jacek Balana Stare Babice - M - 10 10 13:31:00 - 13:31:00 7,52 -   |   -
59 3052 Rafał Krysa - - M - 10 10 13:38:00 - 13:38:00 7,46 -   |   -
60 3969 Marcin Bajer - - M - 10 10 13:42:00 - 13:42:00 7,42 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR130
Czas startu
12 września 2020 08:00
Limit czasu
13
liczba PK
22
Liczba zawodników
33
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M - 19 19 - - 09:29:00 50,00 -   |   -
2 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 19 19 - - 12:29:00 37,98 -   |   -
3 971 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy M - 17 17 - - 13:34:00 33,99 -   |   -
3 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 17 17 - - 13:34:00 33,99 -   |   -
5 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M - 17 17 - - 13:55:00 33,13 -   |   -
6 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 16 16 - - 11:45:00 31,18 -   |   -
7 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 16 16 - - 13:04:59 28,00 -   |   -
7 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - 16 16 - - 13:04:59 28,00 -   |   -
9 5135 Sebastian Gibiec - - M - 16 16 - - 13:32:00 27,07 -   |   -
9 3960 Maciej Pońc - - M - 16 16 - - 13:32:00 27,07 -   |   -
11 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 16 16 - - 13:43:00 26,71 -   |   -
12 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - 15 15 - - 13:18:00 25,04 -   |   -
13 783 Artur Zawadzki Marki - M - 14 14 - - 13:35:00 23,37 -   |   -
14 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - 14 14 - - 14:03:59 22,57 -   |   -
15 5136 Krzysztof Kopacz - - M - 13 13 - - 13:18:59 20,96 -   |   -
16 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - 13 13 - - 13:20:00 20,93 -   |   -
16 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 13 13 - - 13:20:00 50,00 -   |   -
18 3988 Krzysztof Pieczara Jaworzno - M - 13 13 - - 13:26:00 20,78 -   |   -
18 5137 Leszek Skrudlik - - M - 13 13 - - 13:26:00 20,78 -   |   -
20 2799 Krzysztof Pyta - - M - 13 13 - - 13:32:00 20,62 -   |   -
21 1309 Artur Flis Lisia Góra Rajd Hawran M - 12 12 - - 13:18:59 19,04 -   |   -
21 997 Karol Walczak Kraków - M - 12 12 - - 13:18:59 19,04 -   |   -
23 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 11 11 - - 13:32:00 17,45 -   |   -
24 2489 Dobromir Korzewski Poznań Włóczymordy M - 10 10 - - 13:55:00 15,86 -   |   -
24 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - 10 10 - - 13:55:00 38,46 -   |   -
26 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 10 10 - - 14:07:59 15,62 -   |   -
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - 9 0 - - 11:20:59 -   |   -
- 5138 Zbigniew Marek - - M - 9 0 - - 11:47:59 -   |   -
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 8 0 - - 10:09:00 -   |   -
- 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 8 0 - - 12:25:00 -   |   -
- 5139 Joanna Marek - - K - 9 0 - - 11:47:59 -   |   -
- 3963 Agnieszka Kopeć - - K - 7 0 - - 08:30:00 -   |   -
- 3964 Beata Pospiszył - - K - 7 0 - - 08:30:00 -   |   -