Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szaga 2012

Organizer Klub Sportowy HADES
Place woj. lubuskie - Trzciel
Date 13 - 15 jul 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 104
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
23
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team89.50
39267Giełzak Sabina 🥇---78.29
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki73.20
59812Bednarczyk Paweł ---70.98
59268Orman Kamil Michał ---70.98
76332Mikulski Piotr ---61.86
79263Grzejdziak Rafał ---61.86
79286Filipek Tomasz ---61.86
10722Kopczewski Michał -Warszawa-61.32
11103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight56.19
1114591Noga Witold -Gdańsk-56.19
11603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga56.19
14279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-49.69
147247Trykozko Anna 🥇---49.69
169937Szar Cezary ---45.76
17646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław45.43
185972Duda Marcin ---24.10
199446Marszał Michał ---23.26
20105Fałowski Rafał -Gajków-20.31
212141Jabłoński Mateusz ---16.53
229984Makarewicz Konrad ---10.52
239203Marianowski Marcin ---9.02

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-112806Skompska Barbara 🥉---100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
-39776Mąkolska Sylwia ---92.00
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl92.00
3-3139Wojciechowski Adam --Piastów92.00
5-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka88.00
6-12042Marzejon Marcin ---86.00
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient86.00
6-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos86.00
9-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-80.00
10-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura79.00
11-7Zadworny Tomasz -Łódź-78.00
12-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa77.00
13-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI76.00
14-12583Kostrzewa Mariusz ---75.00
15-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN74.00
16-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT73.00
17-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-72.00
18-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód71.00
19-12644Dreslewski Piotr ---70.00
20-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan69.00
21-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-68.00
22-918Baster Przemysław -Kraków-67.00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
56
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc50.00
214590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim48.78
39489Sielicki Władysław ---47.14
38788Zabel Robert ---47.14
5194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland46.67
68120Karolczak Piotr ---46.20
711Galla Marek -Bydgoszcz-45.75
89140Wanat Wojciech 🥈---43.21
92081Kobos Tomasz ---41.67
107342Grzesiecki Marek ---41.30
10110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS41.30
107344Zięciak Michał ---41.30
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo39.66
1410118Burmistrzak Bartosz ---38.15
1539Żmiejko Łukasz -Koszalin-37.33
151546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team37.33
159463Sawicka Anna ---37.33
18319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo35.35
19461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats35.18
1910080Sójka Wojciech ---35.18
217345Motała Tomasz ---31.11
217505Bernat Zbigniew ---31.11
218674Wrotecki Paweł ---31.11
246037Skupień Andrzej ---30.50
248820Sobczyk Mirosław ---30.50
267993Szkudlarek Szymon ---29.72
271178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-29.23
278304Brudło Beata 🥈---29.23
278305Brudło Marcin ---29.23
309459Horiaczek Michał ---28.57
307996Gajewski Piotr ---28.57
329990Panejko-Wanat Katarzyna 🥈---28.46
328289Rupar Grzegorz ---28.46
348260Bojarowski Jacek ---27.89
348600Domańska Ewelina ---27.89
361412Gałka Roman -Gorzów Wielkopolski-27.50
377615Niezgódka Bartosz ---26.22
3810203Czwojdrak Michał ---25.41
3810204Postek Cezary ---25.41
407408Runowski Jakub ---24.82
4110077Szczepaniak Zbigniew ---23.77
427662Majek Jarosław ---23.65
436942Kwaśniewski Maciej ---23.41
4410106Opala Paweł ---22.73
4410105Lulka Marek ---22.73
465383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-21.77
462571Florek Tomasz ---21.77
48542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań21.34
48541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań21.34
507074Jaworski Piotr ---16.20
508819Banach Tomasz ---16.20
5210320Hadam Michał ---12.96
5310327Zwierzchowski Michał ---11.34
5310267Sobótka Marcin ---11.34
5510338Kaźmierczak Grzegorz ---9.72
5610350Paetz Tomasz ---8.10