Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jesienne Trudy 2014

Organizer Stargardzki Klub Orientacji "15 Południk"
Place woj. zachodniopomorskie - Borne Sulinowo
Date 26 - 28 sep 2014
Headquarter Centrum Kultury i Rekreacji, Al. Niepodległości 21, 78-449 Borne Sulinowo
Web page http://www.trudy.pl/
Regualation
Description None
All participants count 118
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
9
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
11359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER100.00
114591Noga Witold -Gdańsk-100.00
41533Pakuła Paweł 🥉---93.13
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki89.08
6722Kopczewski Michał -Warszawa-82.57
78552Stefańczyk Małgorzata 🥈---67.82
78553Stefańczyk Przemysław ---67.82
92507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team49.63

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
35
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-97.40
-214592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-97.40
2-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO99.61
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl93.15
-46109Michałowska Julia ---82.79
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka85.33
5-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI85.14
-567Konieczna Krystyna -Lipka-73.05
-52510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka73.05
6-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-78.04
7-7342Grzesiecki Marek ---77.81
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-77.81
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-77.81
7-12041Wieczorek Jarek ---77.81
11-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-77.45
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-74.50
13-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT70.95
14-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team69.02
14-772Papis Leszek -SłupskTroll Team69.02
16-7Zadworny Tomasz -Łódź-68.64
17-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan65.20
18-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info51.96
18-11814Nowicki Jakub ---51.96
20-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-49.22
21-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN46.49
21-11848Klepacki Mariusz ---46.49
23-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl45.85
23-14511Procek Tomasz -Chodzież-45.85
25-4093Zieliński Michał -Gdynia-43.16
26-11836Siewruk Krzysztof -BydgoszczBikeBoys CadMario Team40.46
27-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy37.76
28-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan29.53
29-7257Andrzejczak Maciej ---14.77

Route TP50 MP PMnO 50km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
74
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team52.50
2758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock47.25
37288Krasoń Marcin ---45.45
451Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK45.35
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo44.26
66333Baszczak Mirosław 🥈---42.15
7121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team41.63
839Żmiejko Łukasz -Koszalin-41.46
81191Skotnicki Jakub -Koszalin-41.46
1012Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team40.80
117996Gajewski Piotr ---40.15
117995Górniaczyk Jacek ---40.15
117153Fudro Edward 🥇---40.15
14123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy38.70
151546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team38.05
16829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team37.98
17298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS37.69
18278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy37.28
1923Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin37.14
201106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins36.61
211740Marszałek Marcin ---36.48
211154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski36.48
235080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-36.28
24236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails36.02
258075Gracjasz Jan 🥈---35.96
264651Olbrycht Janusz -Warszawa-35.46
27279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-34.61
286037Skupień Andrzej ---32.56
2999Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy32.05
29205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU32.05
29206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU32.05
32131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team31.40
338589Parzybut Artur ---31.35
348080Sztangret Piotr ---30.83
34133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team30.83
366737Leszczyńska Magdalena ---30.42
361153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-30.42
36763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers30.42
39685Frynas Sławomir -Lublin-29.97
398764Chmielewski Czesław ---29.97
41104Pełech Robert -Dobra-29.28
41167Podsiadły Marcin -Stargard-29.28
41196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna29.28
442141Jabłoński Mateusz ---27.99
44119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos27.99
447278Pieronek Tomasz ---27.99
477993Szkudlarek Szymon ---27.16
473128Świetlik Krzysztof ---27.16
47245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ27.16
477441Godlewska Sylwia 🥇---27.16
515088Owczarski Tomasz -Chojnice-27.02
518034Kusz Grzegorz ---27.02
534159Król Jakub --No Excuses Team26.95
534158Król Joanna --No Excuses Team26.95
53173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna26.95
567292Wypych Maciej ---25.95
568017Zabłocki Radosław ---25.95
589003Witkowski Andrzej1 ---23.09
599152Pribulka-Czmyr Agata ---12.51
599153Straburzyńska Justyna ---12.51
599154Wrońska-Burmaster Aneta ---12.51
599155Barański Tomasz ---12.51
63147Krupowies Jerzy -Szczecin-11.54
649187Hoffmann Marcin ---9.62
649186Hoffmann Lidia ---9.62
668762Stefaniak Marcin ---8.66
679042Kaczmarek Szymon ---4.98
678785Dziekarowski Grzegorz ---4.98
69538Kaniak Tomasz -Szczecin-3.73
709246Mańczak Michał ---3.15
719249Markiewicz Michał ---2.80
719250Maslo Robert ---2.80
738770Szołtun Maciej ---2.45
74537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-1.05