Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2014

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Kalisz Pomorski
Date 20 - 21 dec 2014
Headquarter Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Toruńska 9, 78-540 Kalisz Pomorski
Web page http://maratony.home.pl/masakra/
Regualation
Description None
All participants count 180

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
38
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi105.00
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat103.85
21359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER103.85
41533Pakuła Paweł 🥉---99.89
56332Mikulski Piotr ---77.02
57172Chuderski Łukasz ---77.02
77153Fudro Edward 🥇---72.26
7121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team72.26
71459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru72.26
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo72.26
118024Łopuchin Piotr ---70.00
111504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki70.00
113147Noga Witold 🥇---70.00
11722Kopczewski Michał -Warszawa-70.00
15279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-63.94
162123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa62.47
17103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight55.73
17105Fałowski Rafał -Gajków-55.73
19288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT54.38
202507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team53.24
205437Witkowski Andrzej ---53.24
22148Jurkowski Dariusz -Szczecin-53.12
238676Koseski Marcin ---52.94
247185Goliński Jan ---47.64
247186Apanel Dorian ---47.64
247841Dąbkowski Tomasz ---47.64
278553Stefańczyk Przemysław ---45.93
278552Stefańczyk Małgorzata 🥈---45.93
2949Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas40.83
302310Pruszkowski Paweł ---40.29
30603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga40.29
328075Gracjasz Jan 🥈---39.37
33319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo37.48
347197Nyzio Monika ---36.91
351449Mleczek Tadeusz -Świdnica-31.99
363554Kowalczyk Tomasz ---17.22
378759Sęczkowski Grzegorz ---15.99
388760Bazela Bogusław ---12.30

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
29
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-11365Wesoły Krzysztof ---100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
2-301Paszkowski Wojciech -Białystok-90.95
-211312Lipińska Katarzyna ---63.64
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp90.95
-312290Leczkowska Weronika ---54.55
4-3162Jędrusik Rafał ---85.71
-412307Kaczmarek Małgorzata ---45.45
5-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info84.55
5-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-84.55
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-77.51
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-77.32
9-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-74.19
10-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl67.44
11-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI65.40
12-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl58.86
13-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet57.77
14-12347Stasiewicz Arkadiusz ---57.55
14-12376Wysocki Tomasz ---57.55
16-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN52.32
17-12144Jasek Tomasz ---50.60
17-12158Żołądek Grzegorz ---50.60
19-120Królikowski Roman -Modlniczka-50.43
20-11848Klepacki Mariusz ---44.13
20-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN44.13
22-4093Zieliński Michał -Gdynia-37.82
23-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO31.52
24-439Czerwiński Maciej -SkórzewoKlub Ślimaka Torpedy19.16
24-12485Warguła Waldemar ---19.16

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
100
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17436Weinar Wojciech ---50.00
27283Arseniuk Krzysztof ---49.62
38773Sowa Sebastian ---49.33
4569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi49.24
4336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-49.24
639Żmiejko Łukasz -Koszalin-49.14
61205Ziomek Darek -Koszalin-49.14
88768Kotlarz Paweł ---48.77
9109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra46.49
91106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins46.49
11183Ścibisz Jerzy -Szczecin-43.88
127501Staniszczak Łukasz ---41.55
12497Staniszczak Tomasz -PrzybyszewoWolsztyńska Akademia Biegowa41.55
14236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails41.41
151191Skotnicki Jakub -Koszalin-41.21
16348Krzyśko Bartosz -Wrocław-41.18
16259Krzyśko Maciej -PełczyceAktywne Choszczno41.18
16298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS41.18
198800Podsiadło Mikołaj ---40.63
198799Głowacki Julian ---40.63
21206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU39.09
22205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU38.80
23302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad37.66
23290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad37.66
257405Wroński Krzysztof ---37.34
2627Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń37.02
27196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna36.60
27173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna36.60
295166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą35.49
307993Szkudlarek Szymon ---33.25
30245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ33.25
327287Wilk Paulina ---32.66
32513Smoliński Marcin -Rzeszów-32.66
34264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-32.37
342141Jabłoński Mateusz ---32.37
36133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team31.81
367292Wypych Maciej ---31.81
368017Zabłocki Radosław ---31.81
398034Kusz Grzegorz ---31.39
39753Hołdakowska Anna -Warszawa-31.39
398440Karaś-Gasparska Julita ---31.39
398845Górka Robert ---31.39
43104Pełech Robert -Dobra-28.53
43167Podsiadły Marcin -Stargard-28.53
45295Durkiewicz Bogusław -Załom-25.30
458213Durkiewicz Radosław ---25.30
458920Gradoń Karol ---25.30
48156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK25.27
491411Kukliński Sebastian -Białogard-24.40
508942Kuc Krzysztof ---24.28
51119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos21.86
526037Skupień Andrzej ---20.97
538289Rupar Grzegorz ---17.33
54147Krupowies Jerzy -Szczecin-16.11
551429Purczyński Rafał -SzczecinCFR15.04
558052Szulc Szymon ---15.04
57136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód14.92
58293Janowski Robert -Szczecin-14.68
598211Baraniecka Krystyna ---14.32
598214Baraniecki Adam ---14.32
611153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-13.37
61537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-13.37
63291Taźbierski Paweł -Stargard-12.47
649156Śliwka Wioletta ---12.46
65286Chmielewski Tomasz -Szczecin-12.34
65285Godlewski Grzegorz -Szczecin-12.34
674491Jurkowski Wojciech -Sobieradz-11.42
67583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO11.42
677322Kotrys Bartosz ---11.42
709176Hinc Jan ---10.80
709175Hinc Justyna ---10.80
729181Waleryś Magdalena ---10.24
729182Świniarski Piotr ---10.24
748517Kosiński Leszek ---9.36
758544Fabijański Piotr ---8.06
758543Dobrochowski Robert ---8.06
751334Bochniak Małgorzata -Warszawa-8.06
78682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty6.91
781415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE6.91
809206Mazurkiewicz Magdalena ---6.56
80318Szajniuk Tomasz -Kluczbork-6.56
828412Zawitowski Jakub ---6.26
823573Olesinski Bartosz ---6.26
84310Kierstan Karol -Wieleń-5.97
849220Szwajcer Radosław ---5.97
849219Konarski Ryszard ---5.97
84328Makieła Tomasz -Wieleń-5.97
889226Knitter Michał ---5.55
889227Kruk Piotr ---5.55
889228Miłoszewski Jerzy ---5.55
91246Budzikowski Przemysław -Piaseczno-5.07
91266Borowski Piotr -Piaseczno-5.07
918527Kowalczyk Łukasz ---5.07
949231Sawicka Agnieszka ---4.76
949232Wiśniewski Krzysztof ---4.76
967441Godlewska Sylwia 🥇---3.96
97138Depa Bogusława -SzczecinSnupi i przyjaciele3.17
97126Pijanka Agnieszka -MorzyczynSnupi i Przyjaciele3.17
979244Wojcieszek Dorota ---3.17
979245Grzesiak Piotr ---3.17

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
13
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-50.00
2-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek49.61
3-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska42.99
4-9974Kundzicz Leo ---35.43
4-11524Dutkiewicz Bartosz ---35.43
4-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team35.43
4-12175Kaczyński Jakub ---35.43
8-12443Bielicki Jan ---33.39
8-12442Zięba Mateusz ---33.39
10-8539Galbarczyk Rafał ---26.71
10-8540Poznański Krzysztof ---26.71
12-322Szczęsny Michał -Polska-20.03
12-12063Sampolski Grzegorz ---20.03