Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Złoto dla Zuchwałych 2015

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Tur
Date 22 mar 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, ul. Bydgoska 28, 89-200 Tur
Web page http://zloto.orientujemy.pl/
Regualation
Description None
All participants count 99

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
60
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
2-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO94.72
-23089Stanek Asia 🥇---86.96
-23421Pacek Karolina 🥉---86.96
3-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto89.74
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl85.46
-467Konieczna Krystyna -Lipka-83.63
-52507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team75.27
5-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet85.25
6-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team85.04
-612001Zientkiewicz Anna ---62.73
-75037Drzeżdżon Marta ---60.46
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos80.61
-83778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team44.34
8-12042Marzejon Marcin ---75.78
9-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka74.13
10-120Królikowski Roman -Modlniczka-73.33
11-12059Barański Przemysław ---73.18
12-296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl72.71
13-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team72.55
13-11830Chojecki Krzysztof ---72.55
15-301Paszkowski Wojciech -Białystok-72.09
16-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT71.94
17-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-70.89
18-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki67.94
19-11350Orzoł Piotr ---65.02
19-12043Fuksiewicz Jacek ---65.02
21-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-64.75
22-11890Doppke Marcin ---64.61
23-772Papis Leszek -SłupskTroll Team63.93
23-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team63.93
25-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA63.79
26-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-63.13
27-11889Gruba Michał ---60.38
28-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-60.25
29-845Kasierski Przemysław -BydgoszczFitserwis MTB Team60.12
29-11836Siewruk Krzysztof ---60.12
31-12077Iwaszko Łukasz ---59.11
31-12076Idzikowski Mariusz ---59.11
33-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere53.74
33-3173Kauss Dawid ---53.74
35-11385Sobek Dawid ---53.62
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN51.45
37-3681Morawski Piotr --brak48.87
37-693Smejda Andrzej -Warszawa-48.87
39-3170Drapella Dariusz --Harpagan47.04
39-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine47.04
41-3992Chmielewski Marcin --Lost46.46
42-4093Zieliński Michał -Gdynia-44.01
43-12085Rosłoń Jakub ---41.57
44-12044Brzezicki Przemysław ---37.06
44-12114Marwicz Mariusz ---37.06
46-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-34.88
47-3939Sirocki Rafał ---34.15
48-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek33.93
49-12128Wojciechowski Grzegorz ---33.86
49-12127Drzewiecki Maciej ---33.86
51-11952Pakulski Daniel ---31.74
52-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan29.63

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
39
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi40.00
211Galla Marek -Bydgoszcz-38.73
31497Bałdyga Daniel -Bydgoszcz/wrocławAWL Wrocław29.98
38106Wesołowski Sebastian ---29.98
5360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-28.85
68134Piłat Tomasz ---26.69
71366Malinowski Marek -Kurcze15-26.26
8102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)24.83
95080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-24.62
103924Wiśniewski Łukasz ---24.41
10785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie24.41
12133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team23.90
13312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-23.51
14784Wiatr Wojciech -Poznań:)22.36
158012Mazur Piotr ---22.02
157810Kosowski Paweł ---22.02
17320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-20.98
17763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers20.98
197827Węsierski Dariusz ---20.86
196176Kociszewski Marek ---20.86
21150Balana Jacek -Stare Babice-20.48
224495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials19.66
236788Parucki Zbigniew ---18.02
248375Grupa Marcin ---17.20
248376Tęcza Artur ---17.20
247977Maćkowiak Marek ---17.20
278105Horyza Tomasz ---16.03
28537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-15.27
291153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-15.25
308395Iwanowski Michał ---14.49
308396Olęncki Patryk ---14.49
326873Worona Jakub ---13.73
338443Gryko Krzysztof ---11.44
347993Szkudlarek Szymon ---10.68
347735Wojtas Kamila ---10.68
368476Dobrosz Daniel ---8.34
365273Zielinski Krzysztof -Zielona Góra-8.34
388496Brzeziński Paweł ---6.55
398019Liwoch Grzegorz ---6.52