Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Abentojra 2017

Organizer Warmińsko-Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej Abentojra
Place woj. warmińsko-mazurskie - Butryny
Date 2 sep 2017
Headquarter Park Rozrywki Aktywnej BARTBO, Butryny 100, 10-687 Olsztyn
Web page http://abentojra.pl/
Regualation
Description None
All participants count 81

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
-23421Pacek Karolina 🥉---85.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp97.97
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl92.38
4-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl88.53
5-3090Piwakowski Wojciech ---87.81
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-86.79
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos83.01
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan79.24
9-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team71.69
10-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-70.41
11-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI66.70
12-11350Orzoł Piotr ---63.00
13-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---60.04
14-5059Ścibor-Rylski Michał --SPeCe52.97
15-5100Niegowski Arkadiusz -brakSPeCe49.44
16-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-45.91
17-11605Tyszka Filip ---44.72
18-11587Pyjor Adam ---41.28
19-11588Pyjor Grzegorz ---41.03
20-3261Tumiński Maciej --ITS40.35
21-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad40.34
22-11590Urbanowski Dariusz ---30.26
23-11592Witucki Krzysztof ---28.94
24-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej26.36
25-5229Brdys Karol --Szybcy Inaczej26.34
26-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej25.96
27-11664Sadłowski Wojtek ---23.08
28-11445Sadłowski Grzegorz ---23.08
29-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej23.06
30-11711Krom Wojciech ---8.65
31-1076Filipek Piotr -Poznań-5.77
32-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl2.88

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
47
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team26.50
212Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team24.41
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS23.18
4765Komorowski Mateusz -Warszawa-22.44
56810Gromelski Piotr ---22.44
66821Szczupaczyński Michał ---21.26
76822Żukowski Piotr ---21.22
8211Prądzyński Jarosław -Ełk-20.60
93441Kokłowski Daniel ---20.38
10131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team20.11
116834Kamiński- Robert ---19.15
121873Kamiński Michał ---19.15
13734Kamela Robert -Warszawa-19.12
141546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team18.76
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo18.58
161106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins18.19
17332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-17.84
18711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-17.25
19678Kaliciński Marek -WarszawaUKA17.25
203451Veith Piotr ---15.28
2161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa15.10
22158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze15.09
231521Bowszys Maciej ---14.54
24157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise14.46
253442Skórka Robert ---14.41
262071Krochmal Małgorzata ---14.40
272072Krochmal Grzegorz ---14.40
283925Żychliński Mateusz ---13.42
29125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie13.41
303448Spiczak-Brzezińska Justyna ---13.31
315864Piórkowski Piotr ---13.30
323447Bacławska Magdalena ---13.30
331356Hanas Dariusz -OlsztynDrużyna Wilka12.47
34201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze10.80
35116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.80
363785Sadura Kinga ---10.80
37591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.80
381709Bodetko Bogdan ---9.97
396224Mejsner Grzegorz ---9.58
406226Dublaszewski- Marcin ---9.58
411520Milczarek Dorota 🥉---8.78
421282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.73
431281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia8.72
444639Jarzębska Nina -Police-7.93
45240Klepacki Bartosz -Police-7.93
46604Kotynia Maciej -Szczecin-7.92
47801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT7.13