Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Róża Wiatrów 2017

Organizer Zbigniew Hornik
Place woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Date 25 mar 2017
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 17, 62-028 Koziegłowy
Web page http://kompas.info-tur.pl/kompas/
Regualation
Description None
All participants count 87

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
53
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-11459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure100.00
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-95.87
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA97.26
3-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań90.31
-33421Pacek Karolina 🥉---92.17
4-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-87.63
-44991Marcinkowska Magdalena -Poznań-77.39
5-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-84.07
-53089Stanek Asia 🥇---77.10
5-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla84.07
-6323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin76.14
-767Konieczna Krystyna -Lipka-69.52
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-81.57
8-879Wieszczeczyński Krzysztof -Czerwonak-77.48
-811544Stefaniak Karolina ---69.29
9-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka76.77
-911549Miedkowska Joanna ---46.20
10-2032Rystał Kajetan -ZdroiskoColcaPeru74.92
-1011558Klonowska Jolanta ---36.30
-10395Trafas Joanna -KicinOVER LIMIT36.30
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT73.45
12-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA72.86
13-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska71.24
13-105Fałowski Rafał -Gajków-71.24
15-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy67.13
15-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy67.13
17-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy67.09
18-693Smejda Andrzej -Warszawa-66.25
19-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-66.17
20-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team62.83
20-11583Woziński Artur ---62.83
20-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team62.83
20-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM62.83
20-1329Toboła Miron -LesznoAMBIT Racing Team62.83
25-11419Sosiński Łukasz ---61.55
26-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek58.62
27-835Kleszczyński Dawid -Siekierczyn-58.26
28-103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight57.85
29-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN57.76
30-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin57.05
31-809Rudnicki Mariusz -Wołów-55.60
31-813Kowalski Krzysztof -Wołów-55.60
31-1111Murawski Dominik -Luboń-55.60
34-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wlkp.-53.18
35-11442Janowski Paweł ---49.05
35-5150Gruda Konrad ---49.05
37-282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team46.82
37-297Wolny Sebastian -SkokiTour De Sklep Skoki Team46.82
37-11600Grajek Andrzej ---46.82
40-1070Olszański Paweł -Szczecin-31.21
41-1331Szynkarek Paweł -Promno-30.75
41-640Czaplicki Paweł -PoznańRycerz na koniu mknie PJP30.75

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
34
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą26.50
2426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze23.71
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi22.66
43744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT20.63
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo18.05
51359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER18.05
7376Szczepański Sławomir -PoznańSS17.10
82713Konczalski Jarosław ---17.06
9443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy16.78
9403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS16.78
116873Worona Jakub ---16.14
12847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)15.72
12784Wiatr Wojciech -Poznań:)15.72
12401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team15.72
15131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team15.55
161326Jakubik Piotr -Poznań31BLT15.40
161325Halamus Robert -Poznań-15.40
182061Cwalina Karol ---14.96
196872Kalinowska Anna ---14.90
196298Ohla Krzysztof ---14.90
2199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy14.82
22141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team14.46
23635Adamczyk Grzegorz -Raszów-13.04
23634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław13.04
25492Majewski Marek -WarszawaZaszyci12.83
258Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI12.83
27139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team12.64
28582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła12.35
291106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins12.15
306923Kociołek Piotr ---11.33
306819Jarzębowicz Mateusz ---11.33
323808Tomaszyk Adam ---10.98
323807Orzechowski Piotr ---10.98
34125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie9.39