Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2018

Organizer KS Artemis
Place woj. dolnośląskie - Krośnice
Date 24 feb 2018
Headquarter Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krośnicach (56-320), ul. Kwiatowa 4
Web page https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/
Regualation https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/regulamin/
Description Zawody rozgrywane w formie rogainingu. Dostępne trasy: a) piesze: - 8h (odpowiadająca TP50) - 5h (odpowiadająca TP25) b) rowerowe: - 9h (odpowiadająca TR100) - 5h (odpowiadająca TR50) c) rekreacyjna. W tej edycji zapisy jeszcze w starym formacie: https://rajdliczyrzepy.wordpress.com/formularz-zgloszeniowy/
All participants count 80
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
Feb. 24, 2018, 9 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
37
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina50.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
2-11365Wesoły Krzysztof ---49.76
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS47.58
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl48.33
-3968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 3606.05
4-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36047.37
5-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-46.41
6-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure44.50
7-120Królikowski Roman -Modlniczka-41.39
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos40.91
9-7Zadworny Tomasz -Łódź-39.71
10-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-39.00
11-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl38.28
12-693Smejda Andrzej -Warszawa-34.69
13-859Białka Marcin -Jelenia Góra-34.21
14-1262Żelasko Andrzej -Mielec-31.82
15-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina29.67
15-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team29.67
15-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-29.67
18-813Kowalski Krzysztof -Wołów-29.19
18-809Rudnicki Mariusz -Wołów-29.19
20-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS28.23
21-3685Madej Rafał --:)27.99
22-105Fałowski Rafał -Gajków-27.75
23-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek27.27
24-11427Piechota Marcin ---26.82
25-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-26.35
26-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja25.65
27-646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław24.70
28-1125Wiśniewski Krzysztof -Leszno-16.00
28-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team16.00
28-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM16.00
31-2078Zychowicz Roman ---15.06
32-11499Mordaka Dawid ---11.53
32-2505Mirowski Michał ---11.53
34-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl11.29

Route TP8h

Start time
Feb. 24, 2018, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
42
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team26.50
2376Szczepański Sławomir -PoznańSS23.22
3427Majcher Paweł -Pędzewo-22.54
4418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team21.85
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team20.56
6459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo20.37
727Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń19.54
82003Biernacki Krzysztof ---18.65
9464Trocha Roman -DzierżoniówOrientop Wrocław18.48
910Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo18.48
11141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team17.94
12279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-17.72
1326Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient17.53
14784Wiatr Wojciech -Poznań:)17.36
15363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów17.18
16512Gąsiorowski Maciej -Opole-17.01
17316Krasowski Tomasz -Wrocław-16.66
181108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-16.56
181106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins16.56
20278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy16.18
212375Janerka Marzka -Chorzów-16.01
22160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi15.26
23653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław14.94
235090Dering Agnieszka -Wrocław-14.94
25151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam14.78
2561Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa14.78
25666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze14.78
28116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze14.14
28591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze14.14
30139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team13.82
311097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław13.65
325438Leżak Stanisław ---12.85
334693Haladyn Łukasz -Ostrzeszów-12.37
34353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY12.21
356098Wiśniewska Dorota ---11.89
356099Olechowski Marcin ---11.89
37637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw10.60
386133Bacińska Katarzyna ---9.80
382181Jerzyk Dawid -KępnoMakapaka9.80
402031Becmer Damian ---7.39
416287Jagodziński Sylwester ---3.40
41470Wysocka Barbara -Poznań-3.40

Route TP25

Start time
Feb. 24, 2018, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
1
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
371Biegała Natalia Poznań, Pow. PoznańZmęczeni na StarcieK--2018-01-15 14:11:26

Route T13

Start time
Feb. 24, 2018, noon
Limit time
5
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR50

Start time
Feb. 24, 2018, 10 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date