Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

MnO Łapiguz 2020

Organizer PTTK Oddział „Sudety Zachodnie”
Place woj. dolnośląskie - Wleń
Date 22 aug 2020
Headquarter Hala Sportowa we Wleniu, ul. Dworcowa 10
Web page https://www.lapiguz.pl/
Regualation https://www.lapiguz.pl/regulamin
Enrollment July 13, 2020   -   Aug. 18, 2020
Description Niepowtarzalna przygoda z mapą i kompasem w malowniczych okolicach Doliny Bobru.
All participants count 135

Virtual race 3Drerun

TP50    TR120    TP10    TP25    TR70   

 

Results

Route: TP50
Start time
Aug. 22, 2020, 8 a.m.
Limit time
14
PK count
29
Runners count
49
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 143 29 29 08:49:00 - 08:49:00 46.50 -   |   -
2 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 125 29 29 09:28:00 - 09:28:00 42.66 -   |   -
2 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW 123 29 29 09:28:00 - 09:28:00 42.66 -   |   -
4 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 111 29 29 09:32:00 - 09:32:00 41.62 -   |   -
4 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 103 29 29 09:32:00 - 09:32:00 41.62 -   |   -
6 1320 Maciej Kosiński Klaudyn - M 109 29 29 09:42:00 - 09:42:00 40.90 -   |   -
7 5011 Łukasz Safin Jelenia Góra - M 130 29 29 09:53:00 - 09:53:00 40.14 -   |   -
8 5093 Piotr Kopacz Gdynia - M 131 29 29 09:56:00 - 09:56:00 39.94 -   |   -
9 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW 110 29 29 10:01:00 - 10:01:00 39.61 -   |   -
10 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 115 29 29 10:44:00 - 10:44:00 36.96 -   |   3Drerun
11 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M 136 29 29 10:56:00 - 10:56:00 36.29 -   |   3Drerun
12 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS MW 138 29 29 12:22:00 - 12:22:00 32.08 -   |   -
13 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 108 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30.29 -   |   -
13 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 107 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30.29 -   |   -
13 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 116 29 29 13:06:00 - 13:06:00 30.29 -   |   -
16 1135 Anna Rosłaniec Wrocław - K 141 29 29 13:12:00 - 13:12:00 30.06 -   |   -
16 460 Tomasz Stachowiak Wrocław - M 142 29 29 13:12:00 - 13:12:00 30.06 -   |   -
18 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW 120 28 28 13:12:00 - 13:12:00 27.36 -   |   -
19 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW 133 28 28 13:46:00 - 13:46:00 26.24 -   |   -
19 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW 132 28 28 13:46:00 - 13:46:00 26.24 -   |   -
21 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW 118 27 27 13:12:00 - 13:12:00 25.30 -   |   -
22 5023 Michał Wawrzyniak Tczew - M 129 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24.52 -   |   -
22 5024 Slawomir Troc Warszawa - M 126 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24.52 -   |   -
22 5067 Jakub Troc Warszawa - M 127 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24.52 -   |   -
22 5076 Leszek Troc Warszawa - M 128 27 27 13:37:00 - 13:37:00 24.52 -   |   -
26 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 117 26 26 13:12:00 - 13:12:00 23.62 -   |   -
27 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 104 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22.67 -   |   -
27 3958 Michał Gabała Będzin - M 106 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22.67 -   |   -
27 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 105 26 26 13:45:00 - 13:45:00 22.67 -   |   -
30 3788 Przemysław Janiszewski Lubań - M 124 25 25 13:46:00 - 13:46:00 21.80 -   |   -
31 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M 113 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20.93 -   |   -
31 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K 119 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20.93 -   |   -
31 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M 140 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20.93 -   |   -
31 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 112 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20.93 -   |   -
31 5094 Oskar Kapczyński Podgórzyn - M 135 24 24 13:00:00 - 13:00:00 20.93 -   |   -
36 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 114 24 24 13:02:00 - 13:02:00 20.87 -   |   -
37 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 137 23 23 12:15:00 - 12:15:00 20.00 -   |   -
38 3826 Witold Juda Jelenia Góra - M 139 21 21 10:14:00 - 10:14:00 18.26 -   |   -
39 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 102 19 19 06:04:00 - 06:04:00 16.53 -   |   -
40 5039 Olga Kowalczyk Warszawa - K 122 17 17 08:07:00 - 08:07:00 14.79 -   |   -
40 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 121 17 17 08:07:00 - 08:07:00 14.79 -   |   -
42 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW 101 11 11 13:00:00 - 13:00:00 9.57 -   |   -
- 2128 Sylwia Buczek - - K 134 0 0 00:00:00 - 00:00:00 -   |   -

Results

Route: TR120
Start time
Aug. 22, 2020, 9 a.m.
Limit time
13
PK count
32
Runners count
14
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 63 32 32 09:48:00 - 09:48:00 50.00 -   |   -
2 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 70 32 32 09:52:00 - 09:52:00 49.66 -   |   -
2 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 71 32 32 09:52:00 - 09:52:00 49.66 -   |   -
4 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M 66 32 32 10:35:00 - 10:35:00 46.30 -   |   -
5 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 68 32 32 12:21:00 - 12:21:00 39.68 -   |   -
6 105 Rafał Fałowski Gajków - MW 62 27 27 09:56:00 - 09:56:00 33.48 -   |   -
7 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 61 26 26 12:49:00 - 12:49:00 50.00 -   |   -
8 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 67 24 24 11:13:00 - 11:13:00 29.76 -   |   -
9 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 64 21 21 10:28:00 - 10:28:00 26.04 -   |   -
10 5022 Paweł Sadowski Słupsk STOPA SŁUPSK M 65 12 12 10:12:00 - 10:12:00 14.88 -   |   -
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 69 0 0 00:00:00 - 00:00:00 -   |   -

Runners list

Route: TP10
Start time
Aug. 22, 2020, noon
Limit time
5
PK count
11
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP25
Start time
Aug. 22, 2020, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
23
Runners count
36
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 5009 Marcin Dziwak Brzeg - M - OK July 13, 2020, 7:25 a.m.
- 5010 Wojciech Tomczuk Wołów - MW - OK July 13, 2020, 7:48 a.m.
- 2019 Józef Szczurek Rębiszów - M - OK July 13, 2020, 10:36 a.m.
- 2517 Kinga Dul Jelenia Góra - K - OK July 13, 2020, 11:01 a.m.
- 2518 Krzysztof Dul Jelenia Góra - M - OK July 13, 2020, 11:30 a.m.
- 5014 Rafał Śliwiński Proszowa - M - OK July 13, 2020, 12:42 p.m.
- 5016 Zuzanna Grzybulska Poznań - K - OK July 13, 2020, 10:11 p.m.
- 3800 Izabela Makarewicz Jelenia Góra - K - OK July 19, 2020, 1:49 p.m.
- 3664 Jakub Lach Piechowice - M - OK July 19, 2020, 5:11 p.m.
- 2006 Jacek Tomaszewski Świdnica Dolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica M - OK July 19, 2020, 8:35 p.m.
- 5026 Marcin Maciejewski Wrocław - M - OK July 24, 2020, 11:06 a.m.
- 5027 Łukasz Boniarczyk Wroclaw - M - OK July 24, 2020, 3:53 p.m.
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - OK July 26, 2020, 1:20 p.m.
- 4707 Radosław Parda Józefów KSW Bushi M - OK July 27, 2020, 2:06 p.m.
- 3873 Sebastian Dorsz Złotoryja OLAWS Złotoryja M - OK July 27, 2020, 2:35 p.m.
- 4873 MIROSŁAW BACAŃSKI WAŁBRZYCH - MW - OK July 28, 2020, 9:47 a.m.
- 3775 Dariusz Markiewicz Jelenia Góra - MW - OK July 28, 2020, 10:41 a.m.
- 5029 Paweł Starzyński Warszawa - M - OK July 30, 2020, 1:08 a.m.
- 5066 KAMILA KOTOWICZ WARSZAWA - K - OK July 30, 2020, 7:14 p.m.
- 3799 Artur Kierski Wałbrzych - M - OK July 30, 2020, 11:20 p.m.
- 2016 Michał Sadowski - - M - - Aug. 2, 2020, 11:43 p.m.
- 5086 Patrycja Gajek Gryfino - K - OK Aug. 9, 2020, 8:28 p.m.
- 1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M - OK Aug. 10, 2020, 2:21 p.m.
- 1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K - OK Aug. 10, 2020, 2:25 p.m.
- 3791 Bartłomiej Zieliński Kroczyce - M - OK Aug. 11, 2020, 1:50 p.m.
- 3828 Magdalena Czarnecka Warszawa - K - OK Aug. 12, 2020, 11:02 a.m.
- 5087 Joanna Gecow Warszawa - K - OK Aug. 13, 2020, 7:23 p.m.
- 259 Maciej Krzyśko Pełczyce Aktywne Choszczno MW - OK Aug. 13, 2020, 8 p.m.
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - OK Aug. 13, 2020, 8:08 p.m.
- 5088 Tomasz Owczarski Chojnice - MW - OK Aug. 13, 2020, 8:32 p.m.
- 5089 Agnieszka Żak Siewierz - K - OK Aug. 14, 2020, 6:02 p.m.
- 3810 Adrian Szlembarski Wałbrzych - M - OK Aug. 16, 2020, 5:20 p.m.
- 5090 Agnieszka Dering Wrocław - K - OK Aug. 17, 2020, 7:09 p.m.
- 653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M - OK Aug. 17, 2020, 7:10 p.m.
- 5091 KATARZYNA Jarząb-Gałek Siechnice - K - OK Aug. 18, 2020, 11:04 a.m.
- 5092 KRZYSZTOF Gałek Siechnice - M - OK Aug. 18, 2020, 11:10 a.m.

Runners list

Route: TR70
Start time
Aug. 22, 2020, 10 a.m.
Limit time
10
PK count
25
Runners count
36
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 3813 Darek Opacki Ściegny City Opacjusz Team MW 19 OK July 13, 2020, 6:54 a.m.
- 3670 Dawid Kowalczyk Podgórzyn Fat&Furious M 26 OK July 13, 2020, 9:35 a.m.
- 3671 Agnieszka Jaguszewska Karpacz Fat&Furious K 25 OK July 13, 2020, 9:40 a.m.
- 3786 Dariusz Gutowski Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA MW 17 OK July 13, 2020, 11:04 a.m.
- 1162 Michał Kalinowski Tarnowskie Góry - M 32 OK July 13, 2020, 12:16 p.m.
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M 13 OK July 13, 2020, 12:45 p.m.
- 5013 Piotr Olesiński Warszawa - M - - July 13, 2020, 12:52 p.m.
- 3761 jacek fiedot swieradow-zdroj - MW 37 OK July 13, 2020, 1:48 p.m.
- 3831 AREK CZAJA ŚCIEGNY-CITY Opacjusz Team M 20 OK July 13, 2020, 7:57 p.m.
- 5015 Krzysztof Walacik Lubin - M 14 OK July 13, 2020, 7:59 p.m.
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 11 OK July 13, 2020, 9:16 p.m.
- 5018 Wieslaw Gromysz LUBIN - MW 16 OK July 14, 2020, 2:30 a.m.
- 5019 ZBIGNIEW DUL JELENIA GÓRA - MW 18 OK July 14, 2020, 4:25 p.m.
- 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - - July 15, 2020, 12:42 p.m.
- 5020 Daniel Kupeć Legnica - MW 28 OK July 15, 2020, 4:11 p.m.
- 3787 Jacek Sławiński Lubań PTSM Lubań M 36 OK July 16, 2020, 9:19 a.m.
- 5012 Krzysztof Michnowicz Wrocław - M 38 OK July 20, 2020, 5:19 a.m.
- 5025 Krzysztof Skrzyński Karpacz - M 41 OK July 24, 2020, 8:47 a.m.
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - KW 12 OK July 28, 2020, 11:48 a.m.
- 5028 Katarzyna Wawrowska Lubin - K 15 OK July 29, 2020, 11:35 a.m.
- 3844 Mariusz Kuchta Brzezina - MW 35 OK July 29, 2020, 11:13 p.m.
- 3816 Zbigniew Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra MW 40 OK July 30, 2020, 11:43 a.m.
- 3815 Renata Wasiak Jelenia Góra KORBA Jelenia Góra K 39 OK July 30, 2020, 11:44 a.m.
- 5068 Alicja Kuchta Brzezina - K 33 OK July 30, 2020, 10:12 p.m.
- 3840 Magdalena Cieszkowska-Kuchta Brzezina - K 34 OK July 30, 2020, 10:19 p.m.
- 5071 Krzysztof Harężlak Łódź AGB Torfy M 21 OK Aug. 2, 2020, 1:39 p.m.
- 5073 Mariusz SzczerbinskI Chmielów Niedzielna Grupa Rowerowa M 30 OK Aug. 4, 2020, 12:14 p.m.
- 5072 Grzegorz Dominik Bodzechów Niedzielna Grupa Rowerowa M 31 OK Aug. 4, 2020, 2:35 p.m.
- 5074 Krzysztof Hapczyn Ostrowiec Świętokrzyski Niedzielna Grupa Rowerowa MW 29 OK Aug. 4, 2020, 4:08 p.m.
- 5075 dominik murawski luboń - M - OK Aug. 5, 2020, 5:25 p.m.
- 5084 Bartosz Zając Jelenia Góra Opacjusz Team M 27 OK Aug. 7, 2020, 11:36 a.m.
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK Aug. 9, 2020, 6:28 p.m.
- 2210 Lidia Hajduk - - K - OK Aug. 9, 2020, 6:31 p.m.
- 3833 Joanna Wysoczańska Środa Śląska WROMAL MTB TEAM K 22 - Aug. 18, 2020, 11:26 p.m.
- 3834 Michał Wysoczański Środa Śląska WROMAL MTB TEAM M 23 - Aug. 18, 2020, 11:50 p.m.
- 5095 Aleksander Wysoczański Środa Śląska WROMAL MTB TEAM M 24 - Aug. 26, 2020, 11:49 p.m.