Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

MnO Łapiguz 2020

Organizer PTTK Oddział „Sudety Zachodnie”
Place woj. dolnośląskie - Wleń
Date 22 aug 2020
Headquarter Hala Sportowa we Wleniu, ul. Dworcowa 10
Web page https://www.lapiguz.pl/
Regualation https://www.lapiguz.pl/regulamin
Enrollment July 13, 2020   -   Aug. 18, 2020
Description Niepowtarzalna przygoda z mapą i kompasem w malowniczych okolicach Doliny Bobru.
All participants count 135
Results status Official results

Virtual race 3Drerun

TR120    TP50    TP25    TP10    TR70   

 

Results

Route TR120

Start time
Aug. 22, 2020, 9 a.m.
Limit time
13
PK count
32
Runners count
14
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
-11201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana2612:49:0050.00
1-859Białka Marcin -Jelenia Góra-3209:48:0050.00
2-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team3209:52:0049.66
2-809Rudnicki Mariusz -Wołów-3209:52:0049.66
4-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK3210:35:0046.30
5-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team3212:21:0039.68
6-105Fałowski Rafał -Gajków-2709:56:0033.48
7-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura2411:13:0029.76
8-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2110:28:0026.04
9-5022Sadowski Paweł -SłupskSTOPA SŁUPSK1210:12:0014.88
--836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team-00:00:00-

Route TP50

Start time
Aug. 22, 2020, 8 a.m.
Limit time
14
PK count
29
Runners count
49
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team2908:49:0046.50
2347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2909:28:0042.66
2418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2909:28:0042.66
42484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-2909:32:0041.62
4376Szczepański Sławomir -PoznańSS2909:32:0041.62
61320Kosiński Maciej -Klaudyn-2909:42:0040.90
75011Safin Łukasz -Jelenia Góra-2909:53:0040.14
85093Kopacz Piotr -Gdynia-2909:56:0039.94
94411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-2910:01:0039.61
10107Wolniewicz Paweł 3DRerunDąbrówka-2910:44:0036.96
1199Zając Wojciech 3DRerunBystrzyca KłodzkaDługouchy2910:56:0036.29
12298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS2912:22:0032.08
131252Fidelak Paweł -Wrocław-2913:06:0030.29
131097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław2913:06:0030.29
13103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2913:06:0030.29
161135Rosłaniec Anna -Wrocław-2913:12:0030.06
16460Stachowiak Tomasz -Wrocław-2913:12:0030.06
181305Weiss Marcin -Kolanowice-2813:12:0027.36
19158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze2813:46:0026.24
19201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze2813:46:0026.24
211261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-2713:12:0025.30
225076Troc Leszek -Warszawa-2713:37:0024.52
225023Wawrzyniak Michał -Tczew-2713:37:0024.52
225067Troc Jakub -WarszawaWicher2713:37:0024.52
225024Troc Slawomir -WarszawaWicher2713:37:0024.52
26717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty2613:12:0023.62
27888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-2613:45:0022.67
27171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad2613:45:0022.67
273958Gabała Michał -Będzin-2613:45:0022.67
303788Janiszewski Przemysław -Lubań-2513:46:0021.80
315094Kapczyński Oskar -Podgórzyn-2413:00:0020.93
315006Andrzejewski Piotr -Człuchów-2413:00:0020.93
315007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-2413:00:0020.93
311327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-2413:00:0020.93
314470Kapczyński Robert -Podgórzyn-2413:00:0020.93
36125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie2413:02:0020.87
37417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club2312:15:0020.00
383826Juda Witold -Jelenia Góra-2110:14:0018.26
39141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team1906:04:0016.53
405039Kowalczyk Olga -Warszawa-1708:07:0014.79
40139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team1708:07:0014.79
42854Żak Krzysztof -Wrocław-1113:00:009.57
-2128Buczek Sylwia ----00:00:00-

Route TP25

Start time
Aug. 22, 2020, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
23
Runners count
36
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
5009Dziwak Marcin Brzeg-M-OK2020-07-13 05:25:13
5010Tomczuk Wojciech Wołów-M-OK2020-07-13 05:48:15
2019Szczurek Józef Rębiszów-M-OK2020-07-13 08:36:11
2517Dul Kinga Jelenia Góra-K-OK2020-07-13 09:01:35
2518Dul Krzysztof Jelenia Góra-M-OK2020-07-13 09:30:20
5014Śliwiński Rafał Proszowa-M-OK2020-07-13 10:42:53
5016Grzybulska Zuzanna Poznań-K-OK2020-07-13 20:11:03
3800Makarewicz Izabela Jelenia Góra-K-OK2020-07-19 11:49:32
3664Lach Jakub Piechowice-M-OK2020-07-19 15:11:39
2006Tomaszewski Jacek ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" ŚwidnicaM-OK2020-07-19 18:35:56
5026Maciejewski Marcin Wrocław-M-OK2020-07-24 09:06:33
5027Boniarczyk Łukasz Wroclaw-M-OK2020-07-24 13:53:06
469Duda Jakub WleńOrientop WrocławM-OK2020-07-26 11:20:43
4707Parda Radosław JózefówKSW BushiM-OK2020-07-27 12:06:26
3873Dorsz Sebastian ZłotoryjaOLAWS ZłotoryjaM-OK2020-07-27 12:35:11
4873Bacański Mirosław WAŁBRZYCH-M-OK2020-07-28 07:47:48
3775Markiewicz Dariusz Jelenia Góra-M-OK2020-07-28 08:41:12
5029Starzyński Paweł Warszawa-M-OK2020-07-29 23:08:15
5066Kotowicz Kamila WARSZAWA-K-OK2020-07-30 17:14:02
3799Kierski Artur Wałbrzych-M-OK2020-07-30 21:20:05
2016Sadowski Michał --M--2020-08-02 21:43:13
5086Gajek Patrycja GryfinoGryf-InO TeamK-OK2020-08-09 18:28:31
1172Kaminski Jaroslaw Starogard Gdanski-M-OK2020-08-10 12:21:34
1180Kamińska Anna Starogard Gdanski-K-OK2020-08-10 12:25:16
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M-OK2020-08-11 11:50:10
3828Czarnecka Magdalena Warszawa-K-OK2020-08-12 09:02:40
5087Gecow Joanna Warszawa-K-OK2020-08-13 17:23:49
259Krzyśko Maciej PełczyceAktywne ChoszcznoM-OK2020-08-13 18:00:28
10Kaczmarek Stanisław 🥇SękowoSzach SękowoM-OK2020-08-13 18:08:58
5088Owczarski Tomasz Chojnice-M-OK2020-08-13 18:32:30
5089Żak Agnieszka Siewierz-K-OK2020-08-14 16:02:16
3810Szlembarski Adrian Wałbrzych-M-OK2020-08-16 15:20:01
5090Dering Agnieszka Wrocław-K-OK2020-08-17 17:09:25
653Dering Marcin WrocławOrientop WrocławM-OK2020-08-17 17:10:14
5091Jarząb-Gałek Katarzyna Siechnice-K-OK2020-08-18 09:04:42
5092Gałek Krzysztof Siechnice-M-OK2020-08-18 09:10:08

Route TP10

Start time
Aug. 22, 2020, noon
Limit time
5
PK count
11
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR70

Start time
Aug. 22, 2020, 10 a.m.
Limit time
10
PK count
25
Runners count
36
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
3813Opacki Darek Ściegny CityOpacjusz TeamM19OK2020-07-13 04:54:16
3670Kowalczyk Dawid PodgórzynFat&FuriousM26OK2020-07-13 07:35:57
3671Jaguszewska Agnieszka KarpaczFat&FuriousK25OK2020-07-13 07:40:45
3786Gutowski Dariusz Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIAM17OK2020-07-13 09:04:32
1162Kalinowski Michał Tarnowskie Góry-M32OK2020-07-13 10:16:18
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM13OK2020-07-13 10:45:46
5013Olesiński Piotr Warszawa-M--2020-07-13 10:52:44
3761Fiedot Jacek swieradow-zdroj-M37OK2020-07-13 11:48:41
3831Czaja Arek ŚCIEGNY-CITYOpacjusz TeamM20OK2020-07-13 17:57:44
5015Walacik Krzysztof Lubin-M14OK2020-07-13 17:59:04
1098Ciosek Krzysztof Opole-M11OK2020-07-13 19:16:31
5018Gromysz Wieslaw LUBIN-M16OK2020-07-14 00:30:09
5019Dul Zbigniew JELENIA GÓRA-M18OK2020-07-14 14:25:31
835Kleszczyński Dawid Siekierczyn-M--2020-07-15 10:42:12
5020Kupeć Daniel Legnica-M28OK2020-07-15 14:11:01
3787Sławiński Jacek LubańPTSM LubańM36OK2020-07-16 07:19:06
5012Michnowicz Krzysztof Wrocław-M38OK2020-07-20 03:19:05
5025Skrzyński Krzysztof Karpacz-M41OK2020-07-24 06:47:25
901Fałowska Wioletta Gajków-K12OK2020-07-28 09:48:09
5028Wawrowska Katarzyna Lubin-K15OK2020-07-29 09:35:54
3844Kuchta Mariusz Brzezina-M35OK2020-07-29 21:13:02
3816Wasiak Zbigniew Jelenia GóraKORBA Jelenia GóraM40OK2020-07-30 09:43:38
3815Wasiak Renata Jelenia GóraKORBA Jelenia GóraK39OK2020-07-30 09:44:00
5068Kuchta Alicja Brzezina-K33OK2020-07-30 20:12:07
3840Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina-K34OK2020-07-30 20:19:13
5071Harężlak Krzysztof ŁódźAGB TorfyM21OK2020-08-02 11:39:04
5073Szczerbinski Mariusz ChmielówNiedzielna Grupa RowerowaM30OK2020-08-04 10:14:27
5072Dominik Grzegorz BodzechówNiedzielna Grupa RowerowaM31OK2020-08-04 12:35:26
5074Hapczyn Krzysztof Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiedzielna Grupa RowerowaM29OK2020-08-04 14:08:55
5075Murawski Dominik luboń-M-OK2020-08-05 15:25:18
5084Zając Bartosz Jelenia GóraOpacjusz TeamM27OK2020-08-07 09:36:48
656Hajduk Jacek OleśnicaBez SkorkaM-OK2020-08-09 16:28:34
2210Hajduk Lidia --K-OK2020-08-09 16:31:04
3833Wysoczańska Joanna Środa ŚląskaWROMAL MTB TEAMK22-2020-08-18 21:26:22
3834Wysoczański Michał Środa ŚląskaWROMAL MTB TEAMM23-2020-08-18 21:50:26
5095Wysoczański Aleksander Środa ŚląskaWROMAL MTB TEAMM24-2020-08-26 21:49:28