Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

VI Wilga Orient 2020

Organizer Wilga Orient
Place woj. wielkopolskie - Stobnica (Dolina Kończaka)
Date 28 - 29 nov 2020
Headquarter
Web page http://sebawojc.blogspot.com/
Regualation http://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Description Trasy piesze - TP10, TP25 i TP50 Trasy rowerowe - TR40 i TR100
All participants count 79

Results

Route: TP50
Start time
Nov. 28, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
35
Runners count
43
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO / Z Mapą M - 28 28 04:45:01 - 04:45:01 53.00 -   |   -
2 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski Bohaterzy Ziemi M - 28 28 05:36:00 - 05:36:00 44.41 -   |   -
3 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - 28 28 06:15:58 - 06:15:58 38.90 -   |   -
4 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - 28 28 06:30:45 - 06:30:45 36.47 -   |   -
5 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 28 28 06:37:05 - 06:37:05 35.89 -   |   -
6 5093 Piotr Kopacz Gdynia - M - 28 28 06:52:11 - 06:52:11 34.57 -   |   -
7 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - 28 28 07:32:23 - 07:32:23 31.50 -   |   -
7 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - 28 28 07:32:23 - 07:32:23 31.50 -   |   -
9 4415 Hubert Augustyniak Osogóra - M - 28 28 07:55:42 - 07:55:42 29.96 -   |   -
10 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW - 28 28 08:00:55 - 08:00:55 29.63 -   |   -
11 4417 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław - M - 28 28 08:03:49 - 08:03:49 29.46 -   |   -
12 784 Wojciech Wiatr Poznań :) MW - 28 28 08:11:51 - 08:11:51 28.97 -   |   -
13 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 28 28 08:32:41 - 08:32:41 27.80 -   |   -
13 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 28 28 08:32:41 - 08:32:41 27.80 -   |   -
15 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - 28 28 08:47:39 - 08:47:39 27.01 -   |   -
16 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 28 28 08:48:08 - 08:48:08 26.98 -   |   -
16 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - 28 28 08:48:08 - 08:48:08 26.98 -   |   -
18 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - 28 28 08:50:54 - 08:50:54 26.84 -   |   -
19 474 Maciej Szmyt Poznań - M - 28 28 08:51:01 - 08:51:01 26.84 -   |   -
20 5364 Sławomir Ostrowski - - M - 28 28 08:51:07 - 08:51:07 26.83 -   |   -
21 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - 28 28 09:17:23 - 09:17:23 25.57 -   |   -
22 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 28 28 09:29:16 - 09:29:16 25.03 -   |   -
23 492 Marek Majewski Warszawa Zaszyci M - 28 28 09:54:01 - 09:54:01 23.99 -   |   -
23 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 28 28 09:54:01 - 09:54:01 23.99 -   |   -
25 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - 28 28 10:44:45 - 10:44:45 22.10 -   |   -
26 330 Tomasz Gąsiorek Grodzisk Speleoklub GAWRA M - 28 28 11:44:12 - 11:44:12 20.24 -   |   -
27 5365 Maciej Berliński - - M - 28 28 13:20:42 - 13:20:42 17.80 -   |   -
27 5366 Grzegorz Wujkowski - - M - 28 28 13:20:42 - 13:20:42 17.80 -   |   -
29 4462 Vera Hajkova Praha - Czech Republic - KW - 28 28 13:57:18 - 13:57:18 17.02 -   |   -
30 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - 26 26 09:33:01 - 09:33:01 15.80 -   |   -
30 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - 26 26 09:33:01 - 09:33:01 15.80 -   |   -
32 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - 26 26 11:43:45 - 11:43:45 12.87 -   |   -
33 4431 Zuzana Setinkova - - KW - 26 26 12:18:49 - 12:18:49 12.26 -   |   -
34 5006 Piotr Andrzejewski Człuchów - M - 23 23 11:29:41 - 11:29:41 10.84 -   |   -
34 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - 23 23 11:29:41 - 11:29:41 10.84 -   |   -
34 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 23 23 11:29:41 - 11:29:41 10.84 -   |   -
34 5007 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - 23 23 11:29:41 - 11:29:41 10.84 -   |   -
38 5367 Grzegorz Duber - - M - 22 22 12:36:00 - 12:36:00 10.37 -   |   -
38 1318 Tomasz Kucharski Santok - MW - 22 22 12:36:00 - 12:36:00 10.37 -   |   -
40 4464 Alena Vencovska Česko - KW - 21 21 15:10:12 - 15:10:12 9.90 -   |   -
41 5368 Piotr Pilecki - - MW - 20 20 13:24:01 - 13:24:01 9.43 -   |   -
42 57 Jacek Wieszaczewski Wrocław Orientop Wrocław M - 19 19 09:07:03 - 09:07:03 8.96 -   |   -
43 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - 12 12 03:08:06 - 03:08:06 5.66 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Nov. 28, 2020, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
30
Runners count
36
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 26 - - 06:21:25 50.00 -   |   -
2 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 26 - - 06:47:04 46.85 -   |   -
3 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 26 - - 06:49:04 46.62 -   |   -
4 117 Piotr Dopierała Dopiewo Poco Loco Adventure Team M - - 26 - - 06:57:34 45.67 -   |   -
5 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - 26 - - 07:06:39 44.70 link   |   -
6 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 26 - - 07:10:58 44.25 -   |   -
7 5352 Tomasz Buczyński - - M - - 26 - - 07:29:09 42.46 -   |   -
7 2651 Marek Muszyński - - M - - 26 - - 07:29:09 42.46 -   |   -
7 2650 Krzysztof Muszyński - - M - - 26 - - 07:29:09 42.46 -   |   -
10 5357 Agnieszka Korpal - - K - - 26 - - 07:29:10 50.00 -   |   -
10 5358 Izabela Gościańska - - K - - 26 - - 07:29:10 50.00 -   |   -
12 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - - 26 - - 07:30:10 42.36 -   |   -
12 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 26 - - 07:30:10 42.36 -   |   -
14 47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - - 26 - - 07:43:41 41.13 -   |   -
15 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 26 - - 08:13:33 38.64 -   |   -
16 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 26 - - 08:27:45 37.56 -   |   -
17 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - - 26 - - 08:43:53 36.40 -   |   -
17 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - - 26 - - 08:43:53 36.40 -   |   -
19 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - - 26 - - 09:53:53 32.11 -   |   -
20 336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M - - 26 - - 09:58:27 31.87 -   |   -
21 5353 Marek Lisiecki - - M - - 26 - - 10:00:53 31.74 -   |   -
22 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 26 - - 10:27:49 30.38 -   |   -
22 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 26 - - 10:27:49 35.77 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - - 26 - - 10:51:53 29.25 -   |   -
25 2180 Cezary Marczak - - M - - 20 - - 10:12:43 22.50 -   |   -
25 2179 Katarzyna Marczak - - K - - 20 - - 10:12:43 27.52 -   |   -
27 5354 Rafał Augustyniak - - M - - 19 - - 08:34:43 21.38 -   |   -
28 3885 Andrzej Nowak WARSZAWA - M - - 19 - - 10:03:45 18.23 -   |   -
28 3870 PIOTR NOWAK LEGIONOWO GERAPPA M - - 19 - - 10:03:45 18.23 -   |   -
30 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M - - 19 - - 10:41:11 17.16 -   |   -
30 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - 19 - - 10:41:11 17.16 -   |   -
30 5056 Lidka Hajduk - Bez Skorka K - - 19 - - 10:41:11 26.14 -   |   -
33 4381 Piotr Rapp - - M - - 16 - - 10:01:42 14.45 -   |   -
33 5355 Daniel Szewczyk - - M - - 16 - - 10:01:42 14.45 -   |   -
35 5356 Łukasz Dobosz - - M - - 14 - - 05:22:40 12.65 -   |   -
35 654 Kornel Jaskuła Wichrów Team 360° M - - 14 - - 05:22:40 12.65 -   |   -