Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2021

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Beskid Mały
Date 3 - 5 sep 2021
Headquarter
Web page http://mordownik.pl
Regualation
Description Mordownik to renomowane zawody znane z trudności nawigacyjnych i terenowych. Trasa 50 km. to klasyk PMnO.
All participants count 78
Results status Unofficial results

Results

Route TR130

Start time
Sept. 4, 2021, 8 a.m.
Limit time
13
PK count
-
Runners count
22
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-15139Marek Joanna ---222212:48:00
1-2162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD292911:07:00
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure292912:49:00
3-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-292913:17:00
4-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-292913:46:00
5-14467Pońc Maciej -Cieszyn-262612:49:59
6-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina242414:00:00
6-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club242414:00:00
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass242414:00:00
9-997Walczak Karol -Kraków-232313:40:00
10-5138Marek Zbigniew ---222212:48:00
11-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki212112:49:59
12-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-202012:53:59
13-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-202013:46:59
14-14716Samborowski Adam -GLIWICE-191911:53:00
15-2349Bułka Łukasz -Zabierzów-161607:06:00
16-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże141410:35:00
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl141413:53:00
18-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp131312:52:00
19-14562Zwonek Piotr --eXrowerowanie.pl Kraków111111:52:00
20-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team9907:31:00
21-970Małodobry Wojciech -Miechów-8812:57:59

Route TP50

Start time
Sept. 4, 2021, 7 a.m.
Limit time
13
PK count
-
Runners count
56
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
12025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła191911:00:00
2765Komorowski Mateusz -Warszawa-191911:58:00
3149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl191912:17:00
4155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team191912:30:00
52559Jaworski Jarosław ---191912:55:00
52558Lisowski Andrzej ---191912:55:00
73966Gębala Piotr ---191912:56:00
7942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ191912:56:00
9634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław191912:58:00
914653Dziedzic Wadim -Wroclaw-191912:58:00
1199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy191913:06:00
1214654Bluza Łukasz -Katowice-191913:08:00
13105Fałowski Rafał -Gajków-191913:15:00
14505Wybraniec Wojciech -Bytom-191913:47:00
15279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-191913:54:00
1625Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą171708:48:00
172662Przyłucki Roman ---171713:10:00
172663Przyłucki Piotr ---171713:10:00
192079Ginter Grzegorz -KrakówAZS Collegium Medicum UJ171713:13:00
202801Skupień-Franczyk Barbara ---171713:26:00
202800Franczyk Paweł ---171713:26:00
22550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie171714:16:00
23948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona151513:42:00
2410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo141412:58:00
25678Kaliciński Marek -WarszawaUKA141413:15:00
2563Korzeniewski Łukasz -Warszawa-141413:15:00
277830Myszka Ireneusz ---141413:40:00
277336Olecki Paweł ---141413:40:00
292459Janeczek Piotr -MogilanyJot141413:46:00
30559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie131311:52:00
30514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie131311:52:00
326774Natusiewicz Anna ---131313:42:00
3261Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa131313:42:00
341343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik131313:46:00
354120Rogóż Kamil -WarszawaWydry121211:41:00
354119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry121211:41:00
37353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY121213:22:00
382066Malanowska Anna --Klub InO Stowarzysze121213:33:00
39213Kacprzycki Olaf -Warszawa-121213:48:00
391327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-121213:48:00
41529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów111111:26:00
422387Weiss Piotr -Kolanowice-111113:29:00
421305Weiss Marcin -Kolanowice-111113:29:00
44150Balana Jacek -Stare Babice-111113:59:00
44276Ścioch Leszek -Warszawa-111113:59:00
46664Bargieł Krystyna -Warszawa-9911:26:00
472370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę9913:37:00
471375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę9913:37:00
472360Lis Dominika --Na Skuśkę9913:37:00
504464Vencovska Alena -Česko-8814:09:00
515718Kozielski Mieczysław ---7712:40:00
515785Bochenek Patryk ---7712:40:00
533969Bajer Marcin ---7714:19:00
533958Gabała Michał -Będzin-7714:19:00
55171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad6614:24:00
552368Pręcikowski Ryszard ---6614:24:00