Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

VII Wilga Orient 2021

Organizer Wilga Orient
Place woj. wielkopolskie - Nowołoskoniec
Date 27 nov 2021
Headquarter
Web page http://sebawojc.blogspot.com/
Regualation http://sebawojc.blogspot.com/
Description Orientacja sportowa - TP10, 25 i 50 km oraz TR40 i 100 km
All participants count 73
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
Nov. 27, 2021, 7 a.m.
Limit time
12
PK count
26
Runners count
41
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°-2906:02:00
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin-2909:30:00
-21254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki-2911:12:00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp-2906:09:00
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos-2906:46:00
4-813Kowalski Krzysztof -Wołów--2906:48:00
4-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski--2906:48:00
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa--2906:51:00
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO-2906:51:00
8-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team-2906:52:00
9-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań-2907:10:00
9-597Zwolinski Kuba -PoznańSNOW.DOG Adventure-2907:10:00
11-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia-2907:14:00
11-314Rochowski Konrad -PoznańKS Hades/AR Poznań-2907:14:00
11-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław--2907:14:00
14-2650Muszyński Krzysztof ----2907:18:00
15-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure-2907:19:00
16-3241Megger Sławek ----2907:31:00
17-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team-2908:12:00
18-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl-2908:21:00
19-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów--2908:26:00
20-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto-2908:28:00
20-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl-2908:28:00
22-474Szmyt Maciej -Poznań--2908:53:00
22-452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team-2908:53:00
24-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN-2908:58:00
25-260Wojtczak Szymon -SzczecinInit-2909:08:00
26-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin-2909:30:00
27-832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB / BRUBECK Team-2910:07:00
27-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team-2910:07:00
29-14868Bielewicz Jakub --Szczep Harcerski Nomada-2910:28:00
29-14991Bielewicz Radek ----2910:28:00
31-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki-2911:12:00
32-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient-2911:13:00
33-4963Skrzypiński Tomasz -Swarzędz--2911:15:00
33-4420Kijak Przemysław -Swarzędz--2911:15:00
35-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno--2510:21:00
36-14992Najderek Robert --Guto adventure team-1705:06:00
37-4321Grabowski Łukasz -Wrocław--1604:23:00
38-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT-1604:54:00
39-1325Halamus Robert -Poznań--1102:42:00

Route TP50

Start time
Nov. 27, 2021, 7 a.m.
Limit time
12
PK count
28
Runners count
32
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą-2704:54:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-2705:06:00
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-2705:11:00
414590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim-2705:48:00
5447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię-2706:11:00
6110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS-2706:15:00
730Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team-2706:47:00
814993Mirowski Łukasz ----2706:51:00
95386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz--2706:55:00
105129Matysiak Tomasz ----2707:12:00
114707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi-2707:23:00
124120Rogóż Kamil -WarszawaWydry-2707:25:00
124119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry-2707:25:00
14330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA-2707:47:00
155106Kryszak Piotr ----2707:51:00
16279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa--2708:14:00
174411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy--2708:28:00
18784Wiatr Wojciech -Poznań:)-2708:29:00
18401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team-2708:29:00
20347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--2708:33:00
213760Sakowicz Kajetan ----2708:46:00
22637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw-2710:04:00
22800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team-2710:04:00
245366Wujkowski Grzegorz ----2711:30:00
245365Berliński Maciej ----2711:30:00
268Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI-2711:45:00
27213Kacprzycki Olaf -Warszawa--2611:16:00
284869Gradek Monika -CZŁUCHÓW--2511:26:00
281327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy--2511:26:00
284409Michalak Krzysztof -Człuchów--2511:26:00
319249Markiewicz Michał ----2311:42:00
32125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie-2110:35:00