Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

IT Orient 2020

Organizator Cybercom Poland Sp. z o.o.
Miejsce woj. łódzkie - Dzierżązna
Data 1 sie 2020
Adres bazy
Strona www http://itorient.pl/
Regulamin http://itorient.pl/regulamin/
Opis Rowerowy oraz pieszy maraton na orientację na trasach Giga (ok. 100+ km), Mega (50+ km), Rodzinnej (25 km) oraz Pieszej (30 km). Profesjonalna impreza z rodzinną atmosferą. Charytatywne wpisowe, pomagamy dzieciakom z Fundacji Słonie na Balkonie. Zawody zaliczane do Pucharu Bike Orient.
Liczba zapisanych zawodników 49

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
1 sierpnia 2020 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
49
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - - 300 - - 06:29:41 50,00 -   |   -
2 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 300 - - 07:20:25 44,24 -   |   -
3 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 300 - - 07:22:43 44,01 -   |   -
4 60 Marcin Krasuski Warszawa - M - - 300 - - 07:26:17 43,66 -   |   -
5 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 295 - - 07:47:11 42,93 -   |   -
6 5097 Michał Szypliński brak Team 360° M - - 280 - - 07:56:40 40,75 -   |   -
7 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 280 - - 07:59:04 40,54 -   |   -
8 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - - 260 - - 07:32:25 37,65 -   |   -
9 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - - 260 - - 07:52:56 36,01 -   |   -
10 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 255 - - 07:53:18 35,32 -   |   -
11 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - - 250 - - 08:01:44 34,63 -   |   -
12 5098 Łukasz Wrona brak TOWANDA M - - 240 - - 07:46:00 33,24 -   |   -
12 5104 Danuta Blank brak TOWANDA K - - 240 - - 07:46:00 50,00 -   |   -
14 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 240 - - 07:54:49 32,63 -   |   -
15 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 235 - - 07:21:19 31,95 -   |   -
15 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 235 - - 07:21:19 48,96 -   |   -
17 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 230 - - 07:55:44 31,27 -   |   -
18 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - 220 - - 07:37:41 29,91 -   |   -
18 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - 220 - - 07:37:41 45,83 -   |   -
20 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - - 220 - - 07:47:08 29,30 -   |   -
21 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - - 215 - - 07:42:54 28,64 -   |   -
21 3693 Rafał Matera - - M - - 215 - - 07:42:54 28,64 -   |   -
21 3332 Krzysztof Rudnicki - - M - - 215 - - 07:42:54 28,64 -   |   -
24 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 210 - - 07:50:26 27,97 -   |   -
25 5099 Zbigniew Bohdanowicz brak SPeCe M - - 210 - - 07:52:35 27,84 -   |   -
25 5059 Michał Ścibor-Rylski - SPeCe M - - 210 - - 07:52:35 27,84 -   |   -
25 5100 Arkadiusz Niegowski brak SPeCe M - - 210 - - 07:52:35 27,84 -   |   -
25 5101 Aleksander Wojtasik brak - M - - 210 - - 07:52:35 27,84 -   |   -
29 1278 Arkadiusz Śpionek Pabianice PTC Pabianice M - - 205 - - 07:33:31 27,18 -   |   -
29 5102 Przemysław Lesman brak PTC Pabianice M - - 205 - - 07:33:31 27,18 -   |   -
31 885 Janusz Urbanik Słowik - M - - 190 - - 07:46:29 25,19 -   |   -
31 884 Grzegorz Redo Głowno - M - - 190 - - 07:46:29 25,19 -   |   -
31 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - - 190 - - 07:46:29 39,58 -   |   -
34 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - - 190 - - 07:59:19 24,52 -   |   -
34 5103 Piotr Koperski brak tańczący z kompasem M - - 190 - - 07:59:19 24,52 -   |   -
36 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - - 185 - - 07:40:37 23,87 -   |   -
37 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - - 180 - - 08:17:59 37,50 -   |   -
38 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider M - - 180 - - 08:18:15 23,23 -   |   -
39 3736 Krzysztof Kletkiewicz - - M - - 175 - - 07:47:00 22,58 -   |   -
40 4023 Michał Adamczyk - Tytani znad Grabi M - - 170 - - 07:31:32 21,94 -   |   -
40 4024 Wojciech Wodzyński - Tytani znad Grabi M - - 170 - - 07:31:32 21,94 -   |   -
42 369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - 165 - - 06:46:55 21,29 -   |   -
42 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M - - 165 - - 06:46:55 21,29 -   |   -
42 5105 Anna Kowalska brak - K - - 165 - - 06:46:55 34,38 -   |   -
45 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - - 160 - - 08:01:41 20,65 -   |   -
46 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - - 160 - - 08:59:40 18,43 -   |   -
47 3732 Maciej Hadyś - Szalone naleśniki M - - 150 - - 08:09:46 17,28 -   |   -
47 3733 Grzegorz Maruszak - Szalone naleśniki M - - 150 - - 08:09:46 17,28 -   |   -
47 3709 Józef Kotowski - Szalone naleśniki M - - 150 - - 08:09:46 17,28 -   |   -

Lista startowa

Trasa: Rodzinna 25
Czas startu
1 sierpnia 2020 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  

Lista startowa

Trasa: TP30
Czas startu
1 sierpnia 2020 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
1 sierpnia 2020 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^