Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Przejście Smoka 2021

Organizator Klub InO STOWARZYSZE
Miejsce woj. mazowieckie - Iłża
Data 2 - 3 paź 2021
Adres bazy ul. Orła Białego 3
Strona www https://przejscie.stowarzysze.org.pl/
Regulamin https://przejscie.stowarzysze.org.pl/home/regulamin-2/
Zapis na 4 września 2021   -   29 września 2021
Opis Zawody rozgrywane w formie 8-godzinnego dziennego rogainingu. Poza Pucharem możliwość udziału w trasach turystycznych, pieszej trasie sportowej na dystansie 25 km (TP25) oraz dwóch trasach rowerowych - Krótkiej i Długiej Trasa TP3h tzw. dożynki odbywa się w niedzielę. Zmiana województwa oznacza przeniesienie bazy o kilkanaście kilometrów - trasa nadal częściowo będzie znajdować się w woj. świętokrzyskim. Fakty o zawodach: * Mapa pełna, w skali podstawowej 1:15000, zgodna z symboliką ISOM2017-2, generowane komputerowo i korygowana pracami terenowymi. Nie należy spodziewać się dokładności typowych map do BnO, ale przykładamy starań by była możliwie dokładna i aktualna. Mapa może być drukowana w pomniejszonej skali (ze względu na wymiary arkusza), na trasie rowerowej mogą być wykorzystane mapy tradycyjne. * Na trasach długodystansowych stosowane lampiony przestrzenne w rozmiarach 30 oraz 15 cm. * Stosowana punktacja - tradycyjna dla rogainingu - PK o różnej wartości punktowej, czas pobytu na trasie w ramach limitu nie ma wpływu na wynik, dopiero spóźnienie powoduje odejmowanie punktów.
Liczba zapisanych zawodników 67
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP8h

Czas startu
2 października 2021 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
37
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą4322107:58:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team3920507:58:00
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła3619807:57:00
335Duda Tomasz 🥈-Warszawa-3619807:57:00
5155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team3718107:50:00
6765Komorowski Mateusz -Warszawa-3317107:59:00
7678Kaliciński Marek -WarszawaUKA2714307:50:00
7711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-2714307:50:00
9556Michalski Adam -PiasecznoHałabała2814007:58:00
10529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów2513707:56:00
11730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki2513708:00:00
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo2413607:46:00
135093Kopacz Piotr -Gdynia-2413108:05:00
14279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2812807:57:00
146Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2812807:57:00
16206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU2512307:50:00
16205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2512307:50:00
18213Kacprzycki Olaf -Warszawa-2412207:58:00
195113Lisicki Piotr -Warszawa-2411407:55:00
195112Lisicki Tomasz -Warszawa-2411407:55:00
2114652Borawski Maciej -Warszawa-1910708:04:00
221375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę2210607:48:00
23974Kucharczyk Radosław -Warszawa-2010608:00:00
241104Falkiewicz Anna -Łódź-2410207:47:00
241105Falkiewicz Michał -Łódź-2410207:47:00
2614709Stawicka Katarzyna -Warszawa-198707:53:00
2614710Stawicki Michał -Warszawa-198707:53:00
2814850Malanowska Zuzanna -Warszawa-188607:25:00
28706Wąsik Jacek -Lublincbfs208607:27:00
3014661Kuśmińska Katarzyna -Radom-227108:43:00
3014659Tyczyński Bartosz -Warszawa-227108:43:00
32485Mazur Krzysztof -TarnówOddział PTTK Ziemi Tarnowskiej155907:48:00
3314656Zakrzewska Katarzyna -Warszawa-164008:22:00
3314657Buga Mariusz -Warszawa-164008:22:00
35530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów113707:46:00
362066Malanowska Anna --Klub InO Stowarzysze31503:00:00
-19Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu--08:00:00

Trasa TP25

Czas startu
2 października 2021 11:30
Limit czasu
6
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
14667Lesisz Kamil -Warszawa-242403:33:00
2870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 360242405:04:00
219Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu242405:04:00

Trasa TR50

Czas startu
2 października 2021 09:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
5
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-14649Małkiewicz Adrian -Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKuźnia Charakteru242407:42:00
-114650Pasik Barbara -Ostrowiec Świętokrzyskirowerowy kRaj242407:42:00
2-5073Szczerbinski Mariusz -ChmielówNiedzielna Grupa Rowerowa191907:53:00

Trasa TR100

Czas startu
2 października 2021 09:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
18
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
-1836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team363607:55:00
1-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient383807:39:00
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS313107:50:00
2-893Gębarowski Piotr -Warszawa-373707:54:00
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina282807:49:00
3-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team363607:55:00
-41099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja282807:57:00
4-1262Żelasko Andrzej -Mielec-313107:50:00
4-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS313107:50:00
-51201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana242406:47:00
6-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club292908:01:00
7-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina282807:49:00
8-14531Złotnicki Maciej -Kielce---
8-5072Dominik Grzegorz -BodzechówNiedzielna Grupa Rowerowa282807:53:00
8-5074Hapczyn Krzysztof -Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiedzielna Grupa Rowerowa282807:53:00
10-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja282807:57:00
11-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient262607:52:00
--14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno---

Trasa TP3

Czas startu
3 października 2021 09:00
Limit czasu
3
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity