Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Róża Wiatrów 2015

Organizer Zbigniew Hornik
Place woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Date 28 mar 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska, 62-028 Koziegłowy
Web page http://pmno.pl/rozawiatrow/
Regualation
Description None
All participants count 100
Results status Official results

Results

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
53
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
-23089Stanek Asia 🥇---88.81
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp94.30
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl90.23
-34991Marcinkowska Magdalena -Poznań-84.37
-42510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka75.49
-467Konieczna Krystyna -Lipka-75.49
4-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info86.12
4-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-86.12
4-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-86.12
-612000Kajdasz Kamila ---66.61
7-12042Marzejon Marcin ---84.47
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO84.47
-712013Gotkowicz Julita ---44.41
9-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure79.08
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-78.74
11-12041Wieczorek Jarek ---78.73
11-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-78.73
13-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka77.09
14-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT76.94
15-3162Jędrusik Rafał ---76.35
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.91
17-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl73.52
18-120Królikowski Roman -Modlniczka-71.40
19-3170Drapella Dariusz --Harpagan69.89
20-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-68.45
21-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team68.33
21-2498Wiśniewski Adam -LesznoAMBIT RACING TEAM68.33
21-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team68.33
24-5054Wąsik Marek --Akademicki Klub Górski Halny66.50
25-772Papis Leszek -SłupskTroll Team66.39
25-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team66.39
27-4093Zieliński Michał -Gdynia-63.52
28-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA60.98
29-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM60.43
30-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-58.73
31-693Smejda Andrzej -Warszawa-55.99
32-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)53.94
33-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek49.38
34-879Wieszczeczyński Krzysztof -Czerwonak-46.16
35-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-43.85
36-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy31.95
37-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy31.83
38-12145Pasieka Grzegorz ---30.15
39-11813Zając Bartosz -LubońSerotonina Team25.13
39-11812Skoracki Tomasz ---25.13
41-12181Dukowski Andrzej ---19.25
42-918Baster Przemysław -Kraków-17.96
43-12198Bujakiewicz Jakub ---14.08
43-12199Majchrzak Maciek ---14.08
45-12206Madej Adam ---12.07
45-12207Werda Michał ---12.07

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
47
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
147Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań40.00
21326Jakubik Piotr -Poznań31BLT40.00
31359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER37.80
4185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-34.38
410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo34.38
67996Gajewski Piotr ---33.64
77428Jaworski Wojciech ---33.33
71325Halamus Robert -Poznań-33.33
96037Skupień Andrzej ---32.35
10668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze31.34
10480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE31.34
127995Górniaczyk Jacek ---30.77
13443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy30.39
13347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-30.39
15401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team28.95
15784Wiatr Wojciech -Poznań:)28.95
17582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła28.72
18502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider27.78
198124Gałązkiewicz Cezary ---27.43
207993Szkudlarek Szymon ---25.58
202507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team25.58
22141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team25.52
237500Fałowski Wojciech ---25.40
23105Fałowski Rafał -Gajków-25.40
258172Kowalski Marcin ---25.35
26463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna24.34
27494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos23.01
277278Pieronek Tomasz ---23.01
27119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos23.01
302713Konczalski Jarosław ---21.74
31635Adamczyk Grzegorz -Raszów-20.60
31634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław20.60
338042Chmielewski Czesław ---20.37
347312Andrzejewski Michał ---20.04
35470Wysocka Barbara -Poznań-17.52
36255Pawłowski Marcin -Szczecin-17.49
377658Piwowarczyk Dariusz ---15.07
385937Krawczyk Krystian ---14.06
38974Kucharczyk Radosław -Warszawa-14.06
408472Deierling Mateusz ---8.95
408474Rezler Piotr ---8.95
408473Rezler Mateusz ---8.95
438477Lewicka Elżbieta ---8.31
438478Marciniak Natalia ---8.31
438479Piwnicka Karolina ---8.31
468497Kalisz Jakub ---3.20
467677Wojnicki Maciej ---3.20