Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 2016

Organizer North Team Szczecin
Place woj. zachodniopomorskie - Tuczno
Date 18 - 19 jun 2016
Headquarter Hala Widowiskowo-Sportowa, 78-640 Tuczno
Web page http://grassor.pl/
Regualation
Description None
All participants count 111
Results status Official results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
29
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team105.00
260Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl93.73
31359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER84.65
314591Noga Witold -Gdańsk-84.65
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki74.83
51459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru74.83
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails74.61
85093Kopacz Piotr -Gdynia-73.14
9206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU72.21
9205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU72.21
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team69.84
12103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight69.12
12279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-69.12
12276Ścioch Leszek -Warszawa-69.12
152123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa67.49
1610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo67.12
17141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team65.87
17105Fałowski Rafał -Gajków-65.87
1999Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy63.39
20316Krasowski Tomasz -Wrocław-59.67
21264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-52.24
2225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą50.52
23320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-32.16
244462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-31.06
25148Jurkowski Dariusz -Szczecin-27.77
26459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo26.67
275587Borowski Szymon ---14.51
281449Mleczek Tadeusz -Świdnica-12.13
29319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo10.34

Route TR300

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
35
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-23089Stanek Asia 🥇---83.64
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-92.14
3-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia92.14
5-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure91.43
6-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info85.71
7-7Zadworny Tomasz -Łódź-82.64
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-82.64
9-120Królikowski Roman -Modlniczka-79.79
10-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-78.00
11-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN76.81
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT76.81
13-3090Piwakowski Wojciech ---72.62
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka69.83
15-1392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-69.13
15-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-69.13
17-3162Jędrusik Rafał ---67.03
18-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM66.34
19-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-64.24
20-301Paszkowski Wojciech -Białystok-62.85
21-3128Świetlik Krzysztof ---53.53
21-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team53.53
23-772Papis Leszek -SłupskTroll Team51.74
24-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla48.18
25-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-44.61
25-11811Rukszto Bartosz ---44.61
27-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek43.77
28-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-39.25
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-38.06
30-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-35.09
31-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan31.52
32-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM30.93
33-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-8.33

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
8
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-11419Sosiński Łukasz ---50.00
-16109Michałowska Julia ---50.00
2-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN43.10
2-11848Klepacki Mariusz ---43.10
-267Konieczna Krystyna -Lipka-34.00
4-11813Zając Bartek ---36.21
4-11812Skoracki Tomasz ---36.21
6-2032Rystał Kajetan -ZdroiskoColcaPeru23.28

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
39
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team45.00
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.00
3336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-39.97
427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń39.13
5278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy35.15
6185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-34.85
7133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team33.25
8582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła32.46
8784Wiatr Wojciech -Poznań:)32.46
107299Kandybowicz Andrzej ---29.25
10167Podsiadły Marcin -Stargard-29.25
10104Pełech Robert -Dobra-29.25
135437Witkowski Andrzej ---29.00
14108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna28.55
157442Czapla Tomasz ---27.77
151143Krzemiński Andrzej -Koszalin-27.77
174476Wilkołek Krzysztof -Kraków-27.58
171415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE27.58
19606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka27.33
207505Bernat Zbigniew ---24.01
20380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji24.01
207345Motała Tomasz ---24.01
2314264Setínková Zuzana -Czech-23.68
246975Mikulska Agnieszka ---21.00
24162Petersburski Krystian -MierzynKOS BnO Szczecin21.00
24161Petersburski Robert -MierzynMIERZYN21.00
246976Mikulska Gabriela ---21.00
287622Prendecka Sylwia ---19.66
29136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód17.69
30286Chmielewski Tomasz -Szczecin-16.98
30285Godlewski Grzegorz -Szczecin-16.98
321388Graczykowski Paweł -Police-16.48
32240Klepacki Bartosz -Police-16.48
347666Wiegand Joanna ---15.64
347667Wiegand Miljan ---15.64
347665Samojło Karolina ---15.64
346772Winkel Arkadiusz ---15.64
387706Pawluk Michał ---8.93
387073Śmieja Piotr ---8.93