Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2016

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Sławoborze
Date 17 - 18 dec 2016
Headquarter Sławoborze
Web page http://maratony.home.pl/masakra/
Regualation
Description None
All participants count 125
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
15
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team100.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team99.04
36333Baszczak Mirosław 🥈---95.21
4148Jurkowski Dariusz -Szczecin-94.81
51459Lebioda Maria 🥇-ZdroiskoColcaPeru83.80
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki83.80
7103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight82.82
7279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-82.82
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team81.86
101359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER68.22
101392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-68.22
12236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails51.17
1399Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy45.03
14722Kopczewski Michał -Warszawa-32.75
157282Gruchała Robert ---13.30

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
32
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-111778Kusajda Paulina ---100.00
1-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy100.00
-22507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team85.71
2-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-97.75
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl97.75
-38817Gruziel Magdalena 🥇---57.14
4-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM89.60
4-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT89.60
4-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM89.60
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-88.59
7-3118Głomski Aleksander ---88.59
7-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info88.59
10-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek81.34
11-105Fałowski Rafał -Gajków-72.48
12-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet71.14
13-120Królikowski Roman -Modlniczka-64.43
14-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-56.37
15-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-45.92
16-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN45.70
17-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada42.27
18-11853Orłowski Konrad ---42.22
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-36.19
19-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp36.19
19-7Zadworny Tomasz -Łódź-36.19
22-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team35.81
23-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl26.28
24-4093Zieliński Michał -Gdynia-25.57
25-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-21.31
26-208Sobieszczański Bartłomiej -PoznańMTB MEBLOPOL12.78
27-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan8.52
28-795Adkonis Konrad -Slupsk-8.09
28-772Papis Leszek -SłupskTroll Team8.09

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
68
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń50.00
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą50.00
3829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team48.13
41488Galla Jacek -Mochyadventuresport.pl47.96
5224Verde Bartek -Uk-41.89
65301Gostomczyk Krzysztof ---38.01
6185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-38.01
8290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad37.74
97292Wypych Maciej ---37.17
9133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team37.17
11312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-35.94
111436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO35.94
13765Komorowski Mateusz -Warszawa-35.61
13150Balana Jacek -Stare Babice-35.61
15183Ścibisz Jerzy -Szczecin-34.74
167294Putresza Sławomir ---34.54
17278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy33.37
17308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-33.37
191416Majer Dominik -Martew-33.17
197186Apanel Dorian ---33.17
21108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna32.85
21173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna32.85
237361Godlewska Pocierznicka Sylwia ---32.07
23245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ32.07
23260Wojtczak Szymon -SzczecinInit32.07
266899Wilczyński Łukasz ---31.36
267298Pawlikowski Daniel ---31.36
281421Miętek Piotr -BiałogardCFR30.69
281429Purczyński Rafał -SzczecinCFR30.69
307390Kmieć Aleksandra ---30.07
307391Rajch Sebastian ---30.07
32330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA29.47
32331Konarska Aleksandra -Gorzów Wlkp.KSK Klub Skręconej Kostki29.47
347435Hołownia Bartłomiej ---28.06
347436Weinar Wojciech ---28.06
34276Ścioch Leszek -Warszawa-28.06
37264Burak Dariusz -Gorzów Wielkopolski-28.00
377297Szemelak Radosław ---28.00
39489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań26.88
396795Horanin Paweł ---26.88
411153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-19.54
427633Abec Agnieszka ---19.28
427634Baraniecki Michał ---19.28
42156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK19.28
427635Abec Alfred ---19.28
4637Jank Marcin -GdyniaZkompasem.pl17.67
477663Drewniak Marcin ---16.17
477664Drewniak Michał ---16.17
49196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna13.37
49104Pełech Robert -Dobra-13.37
49167Podsiadły Marcin -Stargard-13.37
52136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód12.32
533765Błach Piotr ---12.11
537681Jakubowski Krystian ---12.11
55154Kurasińska Dorota -SzczecinWieczorne bieganie w Szczecinie10.94
55153Kurasiński Robert -Szczecin-10.94
55193Zarobiak Katarzyna -Szczecin-10.94
55192Zarobiak Piotr -Szczecin-10.94
597197Nyzio Monika ---9.96
601449Mleczek Tadeusz -Świdnica-9.94
61162Petersburski Krystian -MierzynKOS BnO Szczecin8.84
61161Petersburski Robert -MierzynMIERZYN8.84
637737Janasik Kacper ---6.08
637738Retajczyk Krzysztof ---6.08
6331Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 20196.08
667741Gnaś Jarosław ---5.52
677742Kazimierczak Sebastian ---5.52
6810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo4.41

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
10
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure50.00
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin50.00
2-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska32.68
-211796Kowal Wiktoria ---34.04
3-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin30.74
4-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL20.78
5-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-19.48
5-11827Szamrej Wojciech ---19.48
5-11923Tomczak Wojciech ---19.48
8-11945Kaczor Piotr ---12.29