Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 56 2018

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Kwidzyn
Date 19 - 20 oct 2018
Headquarter
Web page http://www.harpagan.pl
Regualation
Description HARPAGAN to impreza z prawie 30-letnią tradycją. Po raz pierwszy zorganizowany został w 1989 roku
All participants count 530

Results

Route TR200

Start time
Oct. 20, 2018, 8:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
113
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin92.98
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure99.51
3-3094Waliński Mikołaj ---98.81
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina92.97
4-3093Potocki Mirosław ---98.81
-41818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?87.71
-53157Dunowska Ilona --MTB4FUN73.67
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.24
-611305Zielińska Jadwiga ---73.67
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl94.94
7-783Zawadzki Artur -Marki-93.50
-72507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team71.92
-84991Marcinkowska Magdalena -Poznań-63.15
8-11342Banasik Sławomir ---89.91
-911314Niziołek Anna ---50.87
9-11343Gruszecki Damian ---89.88
10-4091Kaseja Janek --Niezła Korba89.88
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF88.50
12-3092Pachulski Leszek ---88.49
13-3163Bagiński Olgierd --NORDA Active Team88.18
14-4262Przybysz Piotr --MajBike Team88.16
15-11345Skowroński Jacek ---88.14
16-3090Piwakowski Wojciech ---86.72
17-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team84.07
18-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań83.98
19-1325Halamus Robert -Poznań-83.95
20-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT83.94
21-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage79.63
22-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---79.63
23-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL77.33
24-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK77.33
25-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-74.99
26-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.98
27-3099Szumański Jakub ---74.59
28-4264Cygan Szymon ---72.72
29-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-72.21
30-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-72.21
31-2548Żywno Jacek ---71.45
32-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team70.26
33-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team69.07
34-11351Marciniuk Rafał ---69.07
35-5254Brechelke Sławomir -Kosakowo-67.69
36-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags67.09
37-3195Sosna Paweł ---65.94
38-3175Dzich Andrzej --Alive!65.93
39-3102Korsak Dariusz ---65.92
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-64.76
41-11354Daszczyński Bartosz ---63.61
42-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy62.26
43-3201Rutka Radosław ---60.38
44-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM59.29
45-3200Sielski Karol ---58.74
46-693Smejda Andrzej -Warszawa-57.65
47-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin57.06
48-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina57.06
49-11360Romanowski Artur ---55.98
50-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat55.14
51-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-54.08
52-3254Mejka Michał ---53.55
53-3256Mejka Bartłomiej ---53.55
54-3257Wilma Marcin ---53.53
55-3255Ostrowski Maciej ---53.53
56-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team52.48
57-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?51.94
58-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl50.90
59-772Papis Leszek -SłupskTroll Team49.87
60-3108Piątkowski Zbigniew ---49.85
61-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team49.80
62-3104Szymanek Dawid ---48.76
63-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.12
64-3173Kauss Dawid ---46.11
65-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team46.11
66-5201Szkudlarz Maciej ---41.78
67-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower41.77
68-3206Koropecki Juliusz ---41.32
69-3189Kryszewski Wojciech --K241.32
70-4871Świderski Bartosz -wrocław-39.56
71-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team38.70
72-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl38.29
73-3289Legat Leszek --Pekabex37.44
74-3298Bowar Piotr --Pekabex37.40
75-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy35.08
76-4388Woźniak Jacek --struchole33.49
77-3196Wanat Rafał --MTB4FUN29.52
78-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN29.51
79-3186Jaś Piotr ---28.81
80-11420Kalar Karel ---28.79
81-3188Florek Przemysław ---28.78
82-3190Wodziński Marek --mamy.to28.08
83-3198Kurzyński Krystian ---27.86
84-4279Plecke Piotr ---27.16
85-11441Niedbalski Daniel ---25.07
86-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan23.68
87-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski22.98
88-3191Kuczkowski Bartosz ---22.29
89-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie22.29
90-3193Kilian Marek ---22.28
91-11449Glaas Bartłomiej ---20.89
92-11450Szulin Paweł ---20.19
93-11451Winek Tomasz ---20.19
94-3344Sprutta Damian ---18.79
95-3343Sudolski Wojciech ---18.79
96-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower18.79
97-795Adkonis Konrad -Slupsk-17.83
98-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace15.85
99-3991Jankowski Tomasz ---13.21
100-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski7.89
101-4287Celejewski Filip ---6.71
102-4288Celejewski Sebastian ---6.70
103-3424Wąchnicki Marcin ---6.31
104-3423Furman Tomasz ---5.91

Route TR100

Start time
Oct. 20, 2018, 10:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
243
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka50.00
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos50.00
2-3162Jędrusik Rafał ---47.17
-267Konieczna Krystyna -Lipka-49.99
-311304Jarosiewicz Małgorzata ---48.39
3-11357Niebielski Bartosz ---45.97
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO47.84
4-3097Potocki Robert ---44.29
-511315Miller Joanna ---45.91
5-3239Drabik Jacek ---43.52
6-3098Block Daniel ---43.31
-611317Pogorzelska Aleksandra ---43.61
-711319Kacprzyk Agnieszka ---42.63
7-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl42.98
8-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki42.52
-811321Kolka Katarzyna , Dorota ---41.51
9-11372Mydlarski Jarosław ---41.68
-911322Babich Anna ---40.53
10-11373Gheorghiu Nicu ---41.68
-1011323Omieczyńska Anna ---38.34
11-11374Szymborski Tomek ---41.67
-1111324Dansk Bogusia ---37.77
12-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu41.58
-123236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino35.61
-1311325Wypych Malwina Katarzyna ---35.61
13-3241Megger Sławek ---41.58
-1411326Kowalak Katarzyna ---34.53
14-3240Burchard Marcin --KALISKA41.41
15-11350Orzoł Piotr ---41.18
-153233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel32.37
-1611311Olszewska Barbara ---31.86
16-3100Ballerstadt Łukasz ---39.91
17-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-39.91
-1711328Roziewska Ewelina ---28.67
18-4301Mańka Adam --Bikenow Beer Later39.89
-184293Skowyra Monika --PEKABEX28.67
-1911329Kubiś Aleksandra ---27.61
19-11377Kuliga Mariusz ---39.88
20-4269Bojdecki Filip ---37.59
-201373Beiger Karolina -Kolbudy-25.48
-2111313Synakowska Monika ---23.82
21-11386Gabryś Bartłomiej ---37.49
-225001Barnik Edyta -Grzybowo-23.33
22-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka36.50
-2311333Kraska-Lewandowska Agata ---22.36
23-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka36.50
-243234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie22.31
24-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad36.49
25-3261Tumiński Maciej --ITS36.49
-2511334Koczwara Katarzyna ---22.28
-264297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam20.34
26-3262Radzki Rafał --ITS36.49
27-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka36.12
-2711318Marcinkiewicz Alicja ---13.56
28-3096Dargacz Waldemar ---36.00
29-4404Dobrzański Piotr ---35.94
30-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team35.93
31-4314Grundkowski Jacek ---35.66
32-4360Grundkowski Lesław ---35.63
33-3105Luks Krzysztof ---35.56
34-11390Dalasinski Andrzej ---35.26
35-861Priebe Jakub -Wierzchucino-35.25
36-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś35.22
37-865Popczyk Tomasz -Rumia-35.20
38-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA34.93
39-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia34.93
40-3243Semsch Artur --KS Pidrina34.92
41-3322Skalski Marcin ---34.83
42-1655Ciszkowski Jacek ---34.70
43-6209Lipiński Marcin ---34.70
44-11394Prazanowski Mariusz ---34.08
45-1784Budnik Sławomir --Jw 4808 Gołdap34.01
46-4371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY34.01
47-3306Karaś Tomasz --Akwaryści33.76
48-11395Krauze Maciej ---33.75
49-3129Redlarski Marek ---33.43
50-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---33.41
51-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun33.40
52-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga33.37
53-3993Florkiewicz Marcin ---33.35
54-5191Chrościcki Michał ---33.05
55-5190Maziarz Michał ---33.05
56-11398Stencel Krystian ---32.72
57-3114Mechliński Mateusz ---32.56
58-3103Wejher Sławomir ---32.55
59-3113Kuprian Szymon ---32.55
60-3681Morawski Piotr --brak32.34
61-4330Kummer Adam --GRBS32.30
62-4325Musielski Kamil --GRBS32.30
63-4326Olczak Marcin --GRBS32.30
64-4331Jarecki Mariusz --GRBS32.29
65-5208Golofit Maciej --GRBS32.29
66-2554Popek Marcin ---32.29
67-11399Pejas Maciej ---32.27
68-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team32.12
69-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team32.12
70-3115Roszkowski Michał ---32.08
71-8880Pszczoliński Michał ---32.02
72-3116Ferdek Przemek ---32.02
73-11400Wodtke Michał ---32.01
74-4208Suszek Marcin ---31.98
75-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka31.93
76-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team31.82
77-5232Springer Robert ---31.82
78-11339Wołodźko Dominik ---31.82
79-2556Kozłowski Jan ---31.82
80-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę31.80
81-11401Stawowski Piotr ---31.72
82-11355Rusztecki Łukasz ---31.72
83-11363Ławecki Jakub ---31.66
84-11402Nowiński Andrzej ---31.66
85-3267Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team31.66
86-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę31.63
87-11404Szurała Robert ---31.62
88-3107Cisoń Mateusz ---31.58
89-3324Stępień Jarosław --Slimaki31.58
90-3325Roszman Michał --Ślimaki31.58
91-11405Wojciuk Kamil ---31.58
92-11338Jarosiewicz Radosław ---31.54
93-11406Kunstetter Andrzej ---31.52
94-5150Gruda Konrad ---31.49
95-3101Polewko Waldemar ---31.45
96-3935Kulwikowski Michał ---31.27
97-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO31.23
98-3110Jakubowski Jarosław ---31.22
99-11366Kwarciany Rafał ---31.19
100-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team30.35
101-5239Durajewski Michał --BMI 28 :)30.34
102-3272Rosiek Jędrzej ---30.34
103-1332Szyszlak Marcin -GdańskThe Flaf Team30.33
104-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem30.29
105-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem30.28
106-5169Miller Jan --NaOliwiony30.03
107-3333Kuczyński Adam --Lipno Team29.99
108-11415Binkowski Tomasz ---29.90
109-3992Chmielewski Marcin --Lost29.74
110-11416Lewandowski Dawid ---29.74
111-11417Ciszak Dominik ---29.72
112-11418Pogorzelski Tomek ---29.71
113-3270Dadasiewicz Adam ---28.23
114-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana27.86
115-11423Ropel Sebastian Jakub ---27.86
116-4351Frymark Marcin --Norda Active Team27.85
117-4350Ropel Patryk ---27.85
118-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-27.71
119-11428Rokicki Jacek ---26.82
120-11429Owsik Damian ---26.82
121-11430Pogorzelski Wojciech ---26.79
122-5451Konopski Piotr ---26.77
123-5454Rogowski Patryk ---26.77
124-11431Sobieniak Wojciech ---26.76
125-11432Pączkowski Paweł ---26.54
126-11434Grzesik Karol ---26.16
127-11435Skoneczny Kamil ---26.15
128-11436Marczewski Zbigniew ---26.15
129-11437Rutkowski Jakub ---26.14
130-3249Ćwikliński Grzegorz ---25.94
131-11438Bieniek Krzysztof ---25.94
132-3248Formela Krzysztof ---25.93
133-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod25.93
134-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy25.90
135-5211Klain Jan --Klan Klainów25.22
136-3350Gizela Michał ---22.97
137-11443Kolka Łukasz, Michał ---22.92
138-11403Janulewicz Karol ---22.38
139-11370Rynkiewicz Aleksander ---22.37
140-11368Krzemiński Michał ---22.37
141-11448Liszka Tomasz ---21.16
142-5215Kurek Wojciech --ETT20.89
143-8881Wasilczuk Michał ---20.60
144-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.19.92
145-11455Skórski Michał ---18.54
146-11456Szuca Zbigniew ---18.54
147-11457Skórski Wojciech ---18.53
148-11458Szuca Wiktor ---18.53
149-4369Szymkun Dariusz ---18.35
150-11379Szymkun Marcin ---18.35
151-3364Ceier Grzegorz --Rowerek18.11
152-3301Klain Zbigniew --Klan Klainów18.10
153-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek18.10
154-3303Obertyński Olgierd ---18.09
155-11421Młyński Mariusz ---18.01
156-3363Jankowski Maciej --GR3miasto17.74
157-11461Puchalski Marek ---17.34
158-3130Sitek Tomasz ---17.10
159-4390Chylak Paweł --Archeo17.10
160-5205Reszka Witold --IronTeam3City17.09
161-3351Glaser Jakub --Archeo17.09
162-11462Jeliński Arkadiusz ---17.09
163-11463Tymiński Piotr ---16.92
164-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew16.91
165-11465Ciesielski Kamil ---16.79
166-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property16.31
167-3119Morawski Mikołaj ---16.31
168-1222Matuszczyk Maciej -KatowiceCZPTychy.pl15.83
169-11472Westfal Dariusz ---15.19
170-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino15.18
171-11478Kowalak Paweł ---14.72
172-3329Prażyński Tymon --Zielonka14.27
173-3330Prażyński Michał --Zielonka14.26
174-11483Pawlak Sebastian ---14.02
175-3311Manista Paweł ---13.58
176-3312Soroka Adam ---13.58
177-11491Górski Andrzej ---13.10
178-11495Winnicki Konrad ---12.53
179-11497Zdobylak Krzysztof ---12.39
180-11498Kasprzycki Piotr ---12.38
181-3319Sawicki Krzysztof ---11.99
182-3320Kałka Tadeusz ---11.98
183-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel11.97
184-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje11.78
185-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje11.78
186-3360Wenta Marek --szweje11.76
187-11501Duras Włodzimierz ---10.97
188-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM10.58
189-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM10.57
190-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team10.56
191-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM10.55
192-3299Wójcik Marcin ---10.16
193-3384Borek Paweł ---10.15
194-11504Piekaraki Grzegorz ---9.76
195-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle9.76
196-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle9.76
197-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle9.75
198-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle9.74
199-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle9.74
200-1355Beiger Karol -Kolbudy-9.35
201-3352Wrześniewski Waldemar ---8.36
202-11388Oglęcki Michał ---8.01
203-11519Kraska Łukasz ---4.84
204-11520Michalski Grzegorz Jakub ---4.84
205-11521Włodarczyk Piotr Jacek ---4.84
206-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie4.84
207-3528Sroka Bartłomiej ---4.63
208-3533Filbrandt Jakub ---4.62
209-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam4.41
210-893Gębarowski Piotr -Warszawa-3.15
211-11525Nurzyński Leszek ---2.39
212-11526Wenta Maciej ---2.27
213-4334Kowalewski Tomasz --Vector1.51
214-4337Sieńko Jarosław --Vector1.51
215-4230Bukowski Bartosz --Vector1.51
216-3140Marcinkiewicz Grzegorz --Nasz BIKE Team1.19

Route TP50

Start time
Oct. 20, 2018, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
174
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13491Wyganowski Konrad ---26.50
25934Szlaszyński Przemek ---25.33
33789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-23.17
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS21.98
55976Korabiewski Mikołaj Romuald ---21.67
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo21.65
7668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze21.49
8564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-21.27
91485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN20.66
101393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN20.66
111545Ciarkowska Magdalena ---20.65
12194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland20.65
131498Siebert Mariusz -KłodawaMumiaki MTB4FUN20.06
141474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun19.95
155993Wielbiński Grzegorz ---19.46
161546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team18.36
174780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy18.34
186009Ewa Sieczkowska ---18.34
19344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy18.27
203925Żychliński Mateusz ---17.87
212559Jaworski Jarosław ---16.99
222558Lisowski Andrzej ---16.99
234165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!16.98
246017Piwowarski Paweł ---16.93
25206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU16.13
26205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU16.13
276035Droń Grzegorz ---15.97
28164Sawicki Jerzy -Ełk-15.51
2931Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201915.42
306039Dziemidowicz Witold ---15.33
31335Zawadka Sebastian -Gdynia-15.16
323924Wiśniewski Łukasz ---14.80
33290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad14.56
34302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad14.56
356051Kochaniak Agnieszka ---14.47
363501Ścisłowska Kamila ---14.46
373502Ratajczak Krzysztof ---14.42
38504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.16
39157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise13.74
405861Długosz Tomasz ---13.73
414146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki13.35
426058Kubkowski Bartosz ---13.35
431635Dzika Natalia ---13.28
446065Jaszewski Łukasz ---13.05
456066Dworakowski Tomasz ---13.03
465764Stefanowski Paweł ---12.87
475763Osiński Piotr ---12.83
486069Becker Krzysztof ---12.78
496070Rosa Stanisław ---12.76
503548Lichs Jarosław ---12.75
515871Ciara Bartosz ---12.75
523517Pałys Władysław ---12.74
531633Cherek Maciej ---12.74
543610Nadzieja Jakub ---12.67
55689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
56687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
573602Bartkowski Marcin ---12.61
583601Żabiński Krzysztof ---12.61
596073Gajewski Marek ---12.60
603631Rzepa Maciej ---12.57
616074Michnowicz Piotr ---12.53
626075Szufarski Przemysław ---12.48
633515Lange Marek ---12.48
643516Langhamer Asia ---12.47
656078Oczkowski Maciej ---12.46
664190Majkowski Robert ---12.45
674189Milka Dawid ---12.45
686079Krajewski Dariusz ---12.45
696080Reducha Wojciech ---12.45
705908Niedźwiecki Paweł ---12.45
713774Żak Paweł -GdańskBrowery Team12.42
726081Pieczonka Robert ---12.42
733581Rzążewska Klaudia ---12.40
743608Mućko Filip Zbigniew ---12.40
753609Pacek Łukasz ---12.40
766082Dorobisz Ania ---12.40
776083Sekreta Anna ---12.39
786084Dymowski Marcin ---12.39
796086Ciecierski Mikołaj ---12.31
801652Cychosz Przemysław ---12.31
814240Pacyński Wilkan --JiW12.30
826089Rakiej Jacek ---12.26
835363Tamborski Łukasz -Bezrzecze-12.22
846090Tamborski Szymon ---12.22
852524Kałębasiak Justyna ---11.92
866095Jaskólska-Stypuła Anna ---11.91
876096Walczak Agata ---11.90
886097Kuźnicki Kuba ---11.90
892604Opanowicz Krzysztof ---11.29
902607Werengowski Mariusz ---11.29
913553Krzysztoforski Rafał ---11.26
926110Jędrzejewski Grzegorz ---11.22
936111Butkiewicz Jan ---11.22
945315Tomaszewski Marek ---11.14
956113Szudziński Piotr ---11.10
963497Jaworski Łukasz ---10.80
976167Panek Aneta ---8.42
986168Panek Andrzej ---8.42
993562Sawicz Małgorzata ---8.40
1005870Czajkowski Marcin ---8.40
1011282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.33
1021281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia8.33
1036169Zieba Natali ---8.33
1046170Kmieć Tomasz ---8.33
1051559Kujawski Edward ---8.31
1062889Zając Anna ---8.21
1073221Klocek Monika --SKPB Warszawa8.21
1086175Miszczak Remigiusz ---8.20
1093521Zwolińska Natalia ---8.19
1103522Osiak Karol ---8.19
1116176Kociszewski Marek ---8.18
1121368Mrozik Adam -BydgoszczGrot Woja/Forest Gang8.18
1136178Pieniążek Katarzyna ---8.15
1143527Baranowska Daina ---7.92
1153520Szaciłło Maciej ---7.92
1166188Fronczkowska Barbara ---7.72
1176189Para Jagoda ---7.72
118596Melnicki Tomasz -Szczecin-7.70
119617Cieściów Artur -Szczecin-7.70
1206191Chodziutko-Furso Beata ---7.50
1213518Herzke Aleksandra ---7.49
1226192Dulski Rafał ---7.46
1232294Zelewski Paweł ---7.27
1246204Jońca Damian ---7.27
1256205Szpejna Krzysztof ---7.26
1266206Borek Dominika ---7.26
1276207Żuk Monika ---7.26
1286208Krzowski Łukasz ---7.26
1296212Sadowski Michał ---7.05
1301838Truszczyński Krzysztof --PTTK Oddział Iława7.04
1316213Doroszkiewicz Paweł ---7.02
1326214Milanowski Kamil ---7.02
1336218Sławska Gabriela ---6.82
1343549Szczęsny Tadeusz ---6.81
1351494Zech Izabela -Bydgoszcz-6.79
1364437Podemska Patrycja ---6.79
1376233Gełej Marcin ---6.08
1385885Gasztold Łukasz ---6.04
1394459Nowachowicz Michał ---6.01
1406235Jaszczak Dawid ---6.01
1416240Sierpień Marek ---5.94
1426241Chojnacki Wojciech ---5.93
1431850Łukaszewicz Jerzy --PTTK Iława5.83
1446245Komorowska Gabriela ---5.53
1456246Komorowski Hubert ---5.53
1466247Oleksiak Sebastian ---5.51
1476251Żak Maja ---5.30
1486252Nogalski Szymon ---5.30
1496253Siemaszko Przemysław ---5.30
1505317Modzelewski Krzysztof ---5.30
1516254Gułajska Aleksandra ---5.29
1526255Kubiak Łukasz ---5.21
1536256Sitek Karol ---5.21
1543604Zinke Weronika ---5.01
1556262Tuńska-Półgęsek Beata ---5.01
1565970Borowiec Krystian ---4.81
1576265Ram Małgorzata ---4.81
1584414Waleryszak Natalia -Pobiedziska-4.39
1596274Andrzejewska Oliwia ---4.39
1606276Markowski Michał Maciej ---4.36
1616278Miechowiecki Jakub Bolesław ---4.21
1626279Sałek Agata ---4.18
1636280Halinska Paulina ---4.18
1646281Kobus Tomasz ---4.18
1656282Zając Michał ---4.18
1663300Kuster Maciej --Może teraz3.35
167615Kosior Anna -Warszawa-2.93
168613Roszkowska Sylwia -Łódź-2.72
1696305Stompe Katarzyna ---2.09
1706306Stompe Joerg ---2.09
1711653Harackiewicz Marek ---1.67
1721522Chrześcijański Andrzej ---1.05
1735335Derkiewicz Zbigniew ---0.63
1745336Ciemoszewski Michał ---0.63

Route TP100

Start time
Oct. 19, 2018, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
21
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date