Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mordownik 2019

Organizer Mordownik
Place woj. małopolskie - Myślenice
Date 13 - 15 sep 2019
Headquarter
Web page http://www.mordownik.pl
Regualation
Description Mordownik to zawody o ugruntowanej pozycji wśród pieszych i rowerowych imprez na orientację, tradycyjnie zawody odbywają się w formule scorelauf. Trasa TP 50 jest zazwyczaj trudna nawigacyjnie i terenowo. Trasa TP 25 jest polecana dla mniej zaawanspwanych zawodników. Zawody mają prawie zawsze charakter górski, a punkty często stoją daleko od ścieżek.
All participants count 88
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
Sept. 13, 2019, 9 a.m.
Limit time
13
PK count
20
Runners count
63
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team1708:15:0052.50
1417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club1708:15:0052.50
3516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team1708:32:0048.84
335Duda Tomasz 🥈-Warszawa-1708:32:0048.84
52437Leja Piotr -Zakopane-1709:18:0044.35
5123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy1709:18:0044.35
72025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła1709:31:0043.35
8940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-81709:37:0042.89
9236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails1709:57:0041.46
10695Siejko Łukasz -Lublin-1710:22:0039.79
1119Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu1710:37:0038.85
12992Gorczyca Paweł -Bolechowice-1711:03:0037.33
13149Domin Tomasz 3DRerunKrakowsevencoins.pl1711:05:0037.22
143966Gębala Piotr ---1711:20:0036.40
14634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław1711:20:0036.40
161159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków1711:43:0035.21
1799Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy1711:58:0034.47
17721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est1711:58:0034.47
192800Franczyk Paweł ---1712:22:0033.36
192801Skupień-Franczyk Barbara ---1712:22:0033.36
2110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo1612:49:0031.39
22160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1612:52:0031.27
221261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-1612:52:0031.27
242459Janeczek Piotr -MogilanyJot1511:25:0029.32
25942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ1512:02:0027.81
253968Hoduń Zdzisław ---1512:02:0027.81
274879Lewandowski Tomasz -Tarnów-1512:54:0025.95
2761Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa1512:54:0025.95
293052Krysa Rafał ---1513:16:0025.23
292806Piwowarczyk Łukasz ---1513:16:0025.23
31223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa1411:27:0023.55
323969Bajer Marcin ---1412:15:0022.01
331032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków1412:19:0021.89
332370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę1412:19:0021.89
332360Lis Dominika --Na Skuśkę1412:19:0021.89
331375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę1412:19:0021.89
3766Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów1412:38:0021.34
373970Adamek Wojciech ---1412:38:0021.34
371327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1412:38:0021.34
401305Weiss Marcin -Kolanowice-1412:39:0021.31
41150Balana Jacek -Stare Babice-1412:53:0020.93
422369Sobieska Maria --Na Skuśkę1312:21:0019.43
432287Glanas Dariusz ---1312:40:0018.95
44276Ścioch Leszek -Warszawa-1312:53:0018.63
443971Kuchenbeker Jacek ---1312:53:0018.63
44664Bargieł Krystyna -Warszawa-1312:53:0018.63
47353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY1212:38:0017.20
48151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam1212:41:0017.13
491343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik1212:54:0016.84
50171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad1112:20:0015.44
503958Gabała Michał -Będzin-1112:20:0015.44
52174Ostromęcki Rafał -Warszawa-1112:24:0015.35
533973Buchcik Patryk ---1112:50:0014.83
533972Musik Robert ---1112:50:0014.83
55279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1113:56:0013.66
561134Sikora Kamil -Sosnowiec-1012:19:0012.42
572842Mleczko Ewa ---911:03:0011.18
572843Mleczko Grzegorz ---911:03:0011.18
593824Kasprzyk Radosław -Poznań-712:11:008.70
603976Szram Karol ---712:43:008.33
603974Popiel Bartek ---712:43:008.33
603975Maj Michał ---712:43:008.33
603977Niepokój Rafał ---712:43:008.33

Route TR130

Start time
Sept. 13, 2019, 10 a.m.
Limit time
12
PK count
20
Runners count
25
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure2310:03:0050.00
-11005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS1812:43:0050.00
-22509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-1712:15:0047.22
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp2310:07:0049.67
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-1712:15:0047.22
3-3959Pilak Piotr ---2212:00:0047.51
3-14467Pońc Maciej -Cieszyn-2212:00:0047.51
-41296Nieduziak Angelika -Gołcza-1412:50:0038.89
5-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2012:00:0043.19
-5826Ostaszkiewicz Jolanta -Wrocławptaszniki1112:02:0030.56
-63964Pospiszył Beata ---505:58:0013.89
-63963Kopeć Agnieszka ---505:58:0013.89
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2012:55:0040.13
7-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS1812:43:0036.11
7-1262Żelasko Andrzej -Mielec-1812:43:0036.11
9-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM1712:32:0034.11
10-2799Pyta Krzysztof ---1511:24:0030.09
11-3961Tyka Marek ---1512:51:0026.70
11-3838Nawrocki Jacek -Bochnia-1512:51:0026.70
13-970Małodobry Wojciech -Miechów-1412:50:0024.92
14-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1209:53:0021.36
15-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-1211:07:0018.99
16-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee1110:32:0017.41
16-3747Opaszowski Tomasz --Opasz1110:32:0017.41
--3962Kołodziejczyk Marcel ----00:00:00-