Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 300 2020

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Kołomąć
Date 20 - 21 jun 2020
Headquarter CAMPING OSTOJA Domki Letniskowe Kołomąć 72 - 300 Gryfice
Web page http://maratony.home.pl/grassor300
Regualation http://maratony.home.pl/grassor300/regulamin2020.htm
Enrollment May 24, 2020   -   June 20, 2020
Description Rajd w terminie najdłuższego dnia w roku, do pokonania trasa ponad 300km w limicie czasu 24h
All participants count 41

Virtual race 3Drerun

TR100    TR300   

 

Results

Route: TR100
Start time
-
Limit time
12
PK count
10
Runners count
9
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 107 14 380 - - 08:50:00 45.00 -   |   -
2 5005 Sebastian Baszterda - - M 108 14 380 - - 08:51:00 45.00 -   |   -
3 1070 Paweł Olszański Szczecin - M 101 12 320 - - 10:51:00 37.89 -   |   -
4 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 105 10 280 - - 10:20:00 33.16 -   |   -
5 583 Michał Mańczak Szczecin LumbaGO M 102 10 140 - - 13:30:00 16.58 -   |   -
5 5002 Tomasz Sokołowski Sławno - M 106 10 140 - - 13:30:00 16.58 -   |   -
7 5000 Adam Gulbinowicz Goleniów - MW 104 7 100 - - 13:17:00 11.84 -   |   -
8 5001 Edyta Barnik Grzybowo - K 103 1 30 - - 05:00:00 3.55 -   |   -

Results

Route: TR300
Start time
-
Limit time
24
PK count
30
Runners count
32
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 303 44 1150 - - 23:37:00 100.00 -   |   3Drerun
1 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 304 44 1150 - - 23:37:00 100.00 -   |   -
1 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 312 44 1150 - - 23:37:00 100.00 -   |   3Drerun
4 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 302 44 1137 - - 24:13:00 98.87 -   |   3Drerun
5 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 326 43 1082 - - 24:48:00 94.09 -   |   -
6 260 Szymon Wojtczak Szczecin Init M 329 38 1000 - - 23:42:00 86.96 -   |   -
7 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 319 38 1000 - - 23:43:00 86.90 -   |   -
7 4475 Rafał Podleś Szczecin - M 330 38 1000 - - 23:43:00 86.90 -   |   -
9 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW 301 38 1000 - - 23:45:00 86.77 -   |   -
10 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 331 36 1000 - - 22:34:00 85.84 -   |   3Drerun
11 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 332 36 942 - - 24:08:00 80.86 -   |   -
12 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat MW 321 35 942 - - 24:08:00 80.41 -   |   -
13 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 307 36 915 - - 24:25:00 78.10 -   |   -
14 336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M 327 31 850 - - 23:42:00 72.55 -   |   -
14 569 Czarek Wichniewicz Puszczykowo Mokre Nogi M 328 31 850 - - 23:42:00 72.55 -   |   -
16 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 322 28 780 - - 21:56:00 100.00 -   |   -
17 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 314 28 770 - - 22:43:00 65.73 -   |   -
18 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 316 27 750 - - 21:56:00 64.02 -   |   -
19 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 311 26 720 - - 21:48:00 61.46 -   |   -
19 4999 Barbara Nieścioruk Lublin - KW 320 26 720 - - 21:48:00 92.31 -   |   -
21 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 324 26 710 - - 21:27:00 91.03 -   |   -
21 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 325 26 710 - - 21:27:00 60.60 -   |   -
23 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 323 26 710 - - 23:39:00 54.97 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 315 25 680 - - 24:00:00 52.64 -   |   -
25 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 309 24 670 - - 23:52:00 51.87 -   |   -
26 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 305 24 660 - - 22:23:00 51.10 -   |   -
27 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 310 23 650 - - 16:31:00 50.32 -   |   -
28 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 306 23 620 - - 20:38:00 48.00 -   |   -
28 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 308 23 620 - - 20:38:00 48.00 -   |   -
28 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 318 23 620 - - 20:38:00 48.00 -   |   -
31 1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M 317 22 610 - - 23:34:00 47.22 -   |   -
32 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW 313 8 220 - - 18:51:00 17.03 -   |   -