Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Silesia Race - zima 2023

Organizer Silesia Adventure Sport
Place woj. śląskie
Date 4 feb 2023
Headquarter
Web page http://www.silesiarace.pl
Regualation
Description Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat. rodzinna i dorosła - trasy piesze 25 i 50 km - trasy rowerowe 50 i 100 km - rajdy przygodowe 60 - 70 i 125 - 150 km
All participants count 90
Results status Unofficial results

Results

Route TP50

Start time
Feb. 4, 2023, 8:30 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
-
Runners count
76
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą343406:23:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team343406:44:00
3986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD343407:05:00
414721Ryskalok Piotr -JaworznoOkiem Wilka343408:02:00
51469Widera Maciej -ChorzowCSC Adventure343408:19:00
6490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz343408:23:00
715812Buława Szczepan ---343408:24:00
8347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-343408:34:00
81252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-343408:34:00
10505Wybraniec Wojciech -Bytom-343408:35:00
114947Majer Janusz -topolów-343408:44:00
1214849Kaltenberg Norbert -Kraków-343408:48:00
13474Szmyt Maciej -Poznań-343408:53:00
1416289Szewczyk Krzysztof -Częstochowa#naprzypalealbowcale343408:54:00
14452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team343408:54:00
142803Mucha Monika ---343408:54:00
1715094Fabrowski Jan -Konopnica-343408:55:00
181993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA343409:06:00
1915133Tomkiewicz Tomasz -KROSNO-343409:25:00
1914551Tomkiewicz Elżbieta 🥈-Krosno-343409:25:00
21105Fałowski Rafał -Gajków-343409:30:00
22376Szczepański Sławomir -PoznańSS343409:53:00
23499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys343410:25:00
24316Krasowski Tomasz -Wrocław-343410:33:00
2515814Lisouski Pavel ---343411:19:00
261097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław343411:24:00
273884Litwa Szymon -Mysłowice-343411:35:00
28580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM343411:45:00
2914773Ryskalok Karolina 🥉-JaworznoOkiem Wilka343411:48:00
304411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-343411:50:00
318Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI343411:52:00
32151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam343411:54:00
32160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi343411:54:00
34228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team323211:36:00
3514741Kurzeja Artur -KATOWICE-323211:45:00
364873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-323211:59:00
36213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo323211:59:00
361327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-323211:59:00
3915110Szałaj Przemysław -Opole-303011:59:00
40417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska292910:20:00
4115815Kalus Rafał ---292910:55:00
4214803Dąbrowski Michał -WarszawaUltrapośladach292911:21:00
4215537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach292911:21:00
4415850Hurman Krzysztof -Wrocław-282810:19:00
444796Derkacz Łukasz -Wroclaw-282810:19:00
4615058Sitko Wojciech ---282811:59:00
4710Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-272709:54:00
48637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw272710:14:00
494860Damaszek Grzegorz ---272710:36:00
494861Zander Kamil ---272710:36:00
5166Rychlicki Dariusz -WołkowyjaRajskie życie262611:24:00
5115132Olszewski Mateusz -Rzeszów-262611:24:00
51603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga262611:24:00
5415539Margasińska Marta -Kraków-262611:51:00
54171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad262611:51:00
562037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie252511:48:00
576Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-242408:36:00
58753Hołdakowska Anna -Warszawa-242408:38:00
5915051Grycz Kamil -Ciechanów-242409:29:00
605114Szeląg Tomasz -Mińsk Mazowiecki-242409:43:00
6115816Rychlik Sebastian ---232306:27:00
6215817Cholewa Zbigniew ---232306:28:00
6315818Szeląg Dariusz ---232306:29:00
644Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl232307:07:00
6515819Czerwiński Wojciech ---232309:28:00
661724Korzec Paweł ---232310:44:00
6615821Sindrewicz Sławomir ---232310:44:00
6615820Stan Marcin ---232310:44:00
6915822Tadzik Monika ---232311:16:00
6915823Szulc Maciej ---232311:16:00
7115824Nikel Jacek ---232311:18:00
7215825Drzyzga Dawid ---212109:40:00
7315826Piesiur Łukasz ---212109:41:00
74726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak202009:31:00
751022Patyk Joanna -Chorzów-181805:32:00
7641Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel171705:45:00

Route TR100

Start time
March 4, 2023, 9 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
-
Runners count
14
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon2809:27:00
-11254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki1708:57:00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2810:44:00
2-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2810:44:00
4-15035Grabowski Łukasz -Warszawa-2711:46:00
5-15043Rajtar Maciej -Krzeszowice-2511:36:00
5-15111Wiktorowicz Michał -KrzeszowiceGUBIMY KILOGRAMY2511:36:00
7-8215Litwa Tadeusz ---2410:20:00
8-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2411:53:59
9-970Małodobry Wojciech -Miechów-1909:02:00
10-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki1708:57:00
11-120Królikowski Roman -Modlniczka-1709:06:00
12-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1609:48:00
13-14716Samborowski Adam -GLIWICE-504:31:00