Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Jurajska Jatka 2018

Organizator robimyjatke
Miejsce woj. śląskie - Olsztyn
Data 6 - 7 paź 2018
Adres bazy
Strona www http://www.robimyjatke.pl
Regulamin
Opis ORIENTACJA? Jurajska Jatka jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci Punktów Kontrolnych zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na Punktach Kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów jest na ogół kilkanaście, a warianty przebiegnięcia czy przejechania pomiędzy nimi każdy z uczestników wybiera sam na podstawie mapy. Brzmi skomplikowanie? Przekonaj się, że wcale tak nie jest.
Liczba zapisanych zawodników 121
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
6 października 2018 02:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails93.00
2141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team90.94
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy86.69
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki85.44
52576Zacharko Dominik ---73.23
6325Skowron Michał -Zgierz-63.47
7716Głuszcz Marcin -Zgierz-58.58
85498Radziński Adrian ---51.26
94083Jungowski Piotr ---43.94
101305Weiss Marcin -Kolanowice-34.17
112613Leśkiewicz Paweł ---31.73

Trasa TP50

Czas startu
6 października 2018 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
60
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team53.00
214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36046.54
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team43.98
4210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA41.85
4346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu41.85
6700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-37.48
7529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów35.99
8505Wybraniec Wojciech -Bytom-35.49
9765Komorowski Mateusz -Warszawa-34.96
10123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy34.61
11517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201933.28
12564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-33.17
133884Litwa Szymon -Mysłowice-31.04
14540Makola Marek -Warszawa-30.28
15279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-29.80
15512Gąsiorowski Maciej -Opole-29.80
173683Banach Piotr --brak28.18
173682Skrynicki Sławomir --brak28.18
19678Kaliciński Marek -WarszawaUKA25.73
195393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam25.73
212437Leja Piotr -Zakopane-24.51
225854Klepczyńska Sylwia ---19.50
22666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze19.50
2419Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu19.11
25499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys18.96
266005Malanowska Zuzanna ---18.71
2661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa18.71
286012Miąsik Tomasz ---17.77
286011Belka Bartek ---17.77
286010Bartkowski Waldemar ---17.77
31603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga16.67
324947Majer Janusz -topolów-15.79
33807Mozga Piotr -Łódź-13.25
34788Wasiak Zbigniew -Rogów-13.09
34790Wasiak Agnieszka -Rogów-13.09
34789Wojdak Sylwester -Wola Drzewiecka-13.09
37158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze12.98
37201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze12.98
39139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team11.54
40157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise10.45
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw10.39
426126Wołosiuk Przemysław ---10.12
421327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-10.12
443459Brych Marcin ---9.49
45646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław9.03
466158Sołtysiak Albert ---8.79
466157Adamik Michał ---8.79
481032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków8.20
491375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę8.18
492360Lis Dominika --Na Skuśkę8.18
492370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę8.18
524089Natusiewicz Ania --Klub InO Stowarzysze7.60
53213Kacprzycki Olaf -Warszawa-7.41
544088Gumienna Monika ---6.84
556048Kurowski Bartek ---6.27
554084Bogusławski Jakub ---6.27
556227Cybulski Marcin ---6.27
556228Kochman Tadeusz ---6.27
551769Kowalczyk Maciek ---6.27
602061Cwalina Karol ---5.13

Trasa TR130

Czas startu
6 października 2018 11:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp50.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-50.00
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina50.00
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy48.25
3-1010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam49.90
3-2316Mański Sebastian -ŻoryEventyr Team49.90
-32375Janerka Marzka -Chorzów-46.70
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS43.58
5-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów47.53
-51296Nieduziak Angelika -Gołcza-37.36
6-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team43.57
-61237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki32.69
7-11371Hampelski Krzysztof ---41.82
-7836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team31.13
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia41.68
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-41.68
-83713Buciak Barbara --Mazurskie Tropy29.57
-91042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja21.79
-93740Senderek Ela ---21.79
10-11384Pabich Paweł ---37.67
11-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga37.11
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla36.41
13-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina34.89
14-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-34.65
15-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran33.62
16-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl32.54
17-1983Moroń Artur ---31.44
18-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-30.39
19-3912Złotnicki Maciek ---29.26
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona28.25
21-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS28.17
22-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos25.16
23-783Zawadzki Artur -Marki-19.67
24-813Kowalski Krzysztof -Wołów-18.42
24-809Rudnicki Mariusz -Wołów-18.42
26-693Smejda Andrzej -Warszawa-17.69
27-970Małodobry Wojciech -Miechów-16.82
28-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy16.12
29-1262Żelasko Andrzej -Mielec-15.42
30-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki14.72
31-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36012.89
32-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport12.24
32-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee12.24
34-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient9.63
35-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team9.17
36-3896Balicki Tomasz -TychyNiezły i Ziółko6.44
36-11510Stawiarski Rafał ---6.44
38-11513Nanek Sebastian ---5.48
39-1985Bardzik Bogumił -Opole-2.90
39-11523Szymski Tomasz ---2.90

Trasa TR50

Czas startu
6 października 2018 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa TP25

Czas startu
6 października 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się