Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2018

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Sośnicowice
Data 25 sie 2018
Adres bazy
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin
Opis Trasa rowerowa 150 + rozgrywana jest w formie rogainingu. Limit czasu 11 godzin. Trasa piesza 50 km - tradycyjna.
Liczba zapisanych zawodników 88

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
25 sierpnia 2018 10:00
Limit czasu
11
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-11117Biała Weronika -Wrocław-100.00
1-967Słomka Paweł -WarszawaTeam360100.00
-21296Nieduziak Angelika -Gołcza-99.86
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos95.76
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-98.37
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°95.41
4-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-89.20
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina97.76
-51004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran94.31
5-859Białka Marcin -Jelenia Góra-88.49
6-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-85.85
-61237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki93.33
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia85.81
-71005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS93.09
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan84.65
-81099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja83.39
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-80.83
-91042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja83.38
-10968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36071.86
10-120Królikowski Roman -Modlniczka-78.47
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-76.21
-11901Fałowska Wioletta -Gajków-65.79
-121035Moskała Agnieszka -Ustroń-60.61
12-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-75.64
13-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina73.95
14-1265Sopora Michał -Chorzów-73.77
15-917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI73.17
16-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran71.34
17-1309Flis Artur -Lisia GóraRajd Hawran71.32
18-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki70.58
19-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS70.41
20-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek67.30
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-67.05
22-1262Żelasko Andrzej -Mielec-61.76
23-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja60.17
24-1098Ciosek Krzysztof -Opole-58.58
25-809Rudnicki Mariusz -Wołów-57.52
25-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM57.52
25-813Kowalski Krzysztof -Wołów-57.52
25-1280Pronczuk Marcin -GliwiceEtisoft Bike Team57.52
29-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-55.79
30-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl55.41
31-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN55.40
32-966Sujkowski Szymon -Gliwice-54.34
33-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona53.70
34-1279Kucharczyk Seweryn -Rybnik-53.70
35-105Fałowski Rafał -Gajków-49.75
36-918Baster Przemysław -Kraków-49.53
37-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos48.44
38-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran48.30
39-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan38.60
40-921Wiktorowicz Roman -KrzeszowiceHard Bike Tęcza Tenczynek33.69
41-1222Matuszczyk Maciej -KatowiceCZPTychy.pl26.11

Trasa TP50

Czas startu
25 sierpnia 2018 10:00
Limit czasu
11
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-821.50
25858Witkowska Anna ---20.81
32679Osyszko Izabela ---19.57
4149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl17.59
5452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO16.67
6512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole16.48
78Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI15.37
82368Pręcikowski Ryszard ---13.89
9717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty13.89
101306Gąsiorowska-Weiss Magdalena -Kolanowice-11.29
111305Weiss Marcin -Kolanowice-11.29
122799Pyta Krzysztof ---11.11
131224Witek Dominik -Rudy-10.74
14280Początek Maria -ŻoryKiZK10.55
151022Patyk Joanna -Chorzów-9.81
16932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy9.44
171283Mac Magdalena -KrakówVelocilamy9.43
181303Szczepańczyk Paweł -K-9.42
191245Vasilev Mikhail -Kraków-8.68
201244Cyniewska Agnieszka -Krakow-8.68
211252Fidelak Paweł -Wrocław-8.13
22957Talaga Gabrysia -Kokotów-7.94
23955Talaga Dominik -Kokotów-7.94
24888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-7.76
251282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia7.39
261281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia7.39
271230Dudzik Izabela -ZabrzeStrefa Byków7.26
28151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam7.08
291291Pacuła Patrycja -Gliwice-6.72
301290Żuda Anna -Gliwice-6.72
31588Szawdzin Anna -Wrocław-5.08
321097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław4.18
331021Neporozhnii Dmytro -KrakowMOTOROLA BIKE TEAM2.90
341027Pietukhova Ielyzaveta -Kraków-2.90
351295Szymczak Andrzej -Ciechanów-1.27