Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Świętokrzyska Jatka 2019

Organizator Łukasz Korzeniewski
Miejsce woj. świętokrzyskie - Połaniec
Data 2 - 3 sie 2019
Adres bazy
Strona www http://www.swietokrzyskajatka.pl
Regulamin
Opis 25, 50, 100 km piesze 50, 120 km rowerowe
Liczba zapisanych zawodników 103
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2815:15:00103.00
2131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2815:15:10101.98
3236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2816:37:0092.78
410Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-2817:50:0085.51
51504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki2818:09:0084.02
6731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2821:12:0071.93
74466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-2821:38:0070.49
8703Korpula Grzegorz -Piekoszów-2823:12:0065.73
9499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys1712:52:0039.91
102613Leśkiewicz Paweł ---1423:15:0032.87
11854Żak Krzysztof -Wrocław-821:35:0018.78

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
57
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team1705:59:0053.00
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa-1706:04:0051.31
31159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków1707:10:0041.99
32232Świętek Jakub ---1707:10:0041.99
31993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA1707:10:0041.99
32375Janerka Marzka -Chorzów-1707:10:0041.99
7123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy1707:15:0041.26
83854Amanowicz Marek ---1707:19:0040.89
9516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team1707:27:0040.16
10417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska1707:43:0038.77
11695Siejko Łukasz -Lublin4S1708:34:0034.92
1119Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki1708:34:0034.92
11540Makola Marek -Warszawa-1708:34:0034.92
141983Moroń Artur ---1708:37:0034.72
15529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów1708:40:0034.52
161469Widera Maciej -ChorzowCSC Adventure1708:48:0034.00
1728Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team1708:54:0033.61
17160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1708:54:0033.61
19376Szczepański Sławomir -PoznańSS1709:32:0031.38
203855Niecko Krzysztof --KInO Rekin1709:49:0030.48
21678Kaliciński Marek -WarszawaUKA1710:19:0029.00
21711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-1710:19:0029.00
23201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze1710:20:0028.95
23158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze1710:20:0028.95
251144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki1710:21:0028.90
26666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze1710:24:0028.77
27279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-1710:55:0027.40
283856Łyczko Tomasz --Bolinoga1711:26:0026.17
29603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga1711:35:0025.83
2966Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów1711:35:0025.83
3161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa1711:39:0025.68
32778Kowalik Marcin -Lublin-1711:42:0025.57
33637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw1711:53:0025.18
342156Motyka Mariusz ---1712:03:0024.83
35171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad1712:13:0024.49
353467Zarańska Izabela ---1712:13:0024.49
353857Hordziejewicz Ewa --Strefa Byków1712:13:0024.49
38706Wąsik Jacek -Lublincbfs1712:28:0024.00
393445Walczak Jędrzej ---1612:40:0022.59
393766Jaroszewska Monika ---1612:40:0022.59
41811Sawaniewski Rafał -Malbork-1512:07:0021.17
413858Goc Jakub ---1512:07:0021.17
433861Żarnowski Jacek --AKTK Sabat1512:58:0019.79
433860Marasek Adam --Mix Sport Team1512:58:0019.79
433859Jęczmiński Adam ---1512:58:0019.79
462360Lis Dominika --Na Skuśkę1412:41:0018.47
461032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków1412:41:0018.47
462370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę1412:41:0018.47
493862Kryger Jacek --Im gorzej tym lepiej (+Pyza)1311:22:0017.15
50591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze1210:33:0015.83
50116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze1210:33:0015.83
521425Sierżęga Andrzej -RzeszówELMAK1211:37:0014.38
533866Raczyńska Agnieszka --No to s..Run!1113:00:0013.18
533864Biedrzycka Ewa ---1113:00:0013.18
533867Raczyńska Magdalena --No to s..Run!1113:00:0013.18
533865Jakóbowska Karolina --No to s..Run!1113:00:0013.18
57151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam913:06:0010.78

Trasa TR120

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3007:03:0050.00
-11005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS3010:59:0050.00
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3008:10:0043.16
-23845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy3011:14:0048.89
3-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3008:14:0042.81
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-3008:14:0042.81
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3008:14:0042.81
-31296Jawor Angelika -Bukowno-3012:00:5945.70
-41042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja3012:03:0045.57
-5898Lisik Wioleta -Chorzów-2713:06:5941.02
-53914Wilk Anna --Gang Olsena2713:06:5941.02
6-3911Kielak Hubert ---3008:15:0042.73
7-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon3008:17:0042.56
8-2185Kielak Sławomir ---3008:57:5939.31
8-3142Kielak Igor --Tłuszcz3008:57:5939.31
10-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass3009:00:0039.17
11-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina3009:12:5938.25
12-2216Leyko Konrad -JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeam3010:38:5933.10
13-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS3010:59:0032.09
13-1262Żelasko Andrzej -Mielec-3010:59:0032.09
15-3912Złotnicki Maciek ---3011:12:5931.43
16-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl3011:24:0030.92
17-693Smejda Andrzej -Warszawa-3012:00:5929.33
18-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja3012:04:5929.17
19-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team3012:15:0028.78
20-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-3012:56:0027.26
20-3693Matera Rafał ---3012:56:0027.26
22-997Walczak Karol -Kraków-2911:46:0026.35
23-533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec2811:21:0025.44
24-3913Słaboń Mariusz --Gang Olsena2713:06:5924.53
25-970Małodobry Wojciech -Miechów-2611:56:0023.62
26-1069Mińkowski Marcin -Piastów-2612:16:0022.98
27-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże2612:25:5922.67
28-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2510:16:0021.80
29-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2308:49:0020.06