Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Mordownik 2023

Organizator Mordownik
Miejsce woj. dolnośląskie - Jedlina-Zdrój
Data 9 wrz 2023
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju, ul. Słowackiego 5
Strona www http://mordownik.pl
Regulamin https://mordownik.pl/index.php/regulamin-zawodow
Opis Mordownik to zawody znane z dużej trudności terenowej, o niebanalnej nawigacji. Jak co roku Mordownik odbędzie się w górach, tym razem jednak znacznie bardziej na zachód niż zazwyczaj bo w Sudetach.
Liczba zapisanych zawodników 101
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
9 września 2023 07:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
14 godz
liczba PK
20
Liczba zawodników
67
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team202008:49:00
214721Ryskalok Piotr -JaworznoOkiem Wilka202009:08:00
3942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ202009:34:00
31993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA202009:34:00
5505Wybraniec Wojciech -Bytom-202010:09:00
5634Świerczyński Ryszard -KuropatnikOrientop Wrocław202010:09:00
514653Dziedzic Wadim -Wroclaw-202010:09:00
54796Derkacz Łukasz -Wroclaw-202010:09:00
92375Janerka Marzka -Chorzów-202010:36:00
914849Kaltenberg Norbert -Kraków13 opaTRUNEK202010:36:00
1114590Romanowski Łukasz 🥇-GdańskDebestim202010:56:00
124Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-202010:58:00
1314467Pońc Maciej -CieszynTeam360202011:07:00
14999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy202011:45:00
1514551Tomkiewicz Elżbieta 🥈-Krosno-202011:53:00
1515133Tomkiewicz Tomasz -KROSNO-202011:53:00
17105Fałowski Rafał -Gajków-202012:02:00
18107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka-202012:23:00
193445Walczak Jędrzej ---202013:06:00
19123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy202013:06:00
214466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-202013:09:00
224411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-202013:10:00
232124Ambroziak Mateusz ---202013:18:00
232126Niemczak Kamil ---202013:18:00
25466Pruszkowski Paweł -Frombork1047dla.pl202013:30:00
262387Weiss Piotr -Kolanowice-202013:34:00
271097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław202013:35:00
27347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-202013:35:00
271252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-202013:35:00
304920Kociuba Katarzyna -Poznań-202013:51:00
30610Wojtala Alicja -Wałbrzych-202013:51:00
32316Krasowski Tomasz -Wrocław-202013:53:00
33499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys202013:59:00
3425Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą191908:24:00
35336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-181811:24:00
3614773Ryskalok Karolina 🥉-JaworznoOkiem Wilka181813:17:00
372079Ginter Grzegorz -KrakówAZS Collegium Medicum UJ181813:47:00
38151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam181814:08:00
38160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi181814:08:00
402484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-171709:52:00
41307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk171712:02:00
4215255Kurowski Michał -Gliwice-171712:46:00
433969Bajer Marcin ---171713:34:00
441305Weiss Marcin -Kolanowice-161613:34:00
45311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym161613:43:00
4615073Boruta Emilia -WrocławKot i Zając151513:13:00
4799Zając Wojciech -KałuszynDługouchy151513:23:00
48213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo151513:46:00
4815537Wilk Magdalena -WarszawaUltrapośladach151513:46:00
50150Balana Jacek -Stare Babice-141411:28:00
517550Bajer Andrzej ---141412:00:00
52171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad141413:28:00
522368Pręcikowski Ryszard ---141413:28:00
544412Hora Vladimír -PrahaBludne balvany141413:48:00
55459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo131309:08:00
56276Ścioch Leszek -Warszawa-131311:28:00
5761Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa131311:59:00
572066Malanowska Anna -WarszawaKlub InO STOWARZYSZE/Idę, bo mogę131311:59:00
5915263Krawczyk Marek ---131312:51:00
591327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-131312:51:00
5963Korzeniewski Łukasz -Warszawa-131312:51:00
624464Vencovska Alena 🥇-Česko-131314:09:00
631740Marszałek Marcin ---121211:43:00
643966Gębala Piotr ---101006:28:00
652327Pyrek Joanna -Wysoka-101009:13:00
652334Konwerski Jędrzej -Sidzina-101009:13:00
674873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-2202:10:00

Trasa TR130

Czas startu
9 września 2023 08:00
Czas podstawowy (+Limit spóźnień)
13 godz
liczba PK
22
Liczba zawodników
34
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowity
-1278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy2411:23:00
1-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon2406:08:00
2-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2406:24:00
-21201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana2411:35:59
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2406:45:00
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS2112:49:00
3-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 3602406:45:00
5-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl2407:05:59
6-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2407:23:59
6-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-2407:23:59
8-967Słomka Paweł -WarszawaTeam3602407:30:00
9-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-2408:06:59
10-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2408:35:59
11-859Białka Marcin -Jelenia Góra-2408:41:00
12-122Sadowski Marek -CzapleUczeń Kaszubskiego Szamana2409:33:00
13-1983Moroń Artur ---2409:51:59
14-120Królikowski Roman -Modlniczka-2409:56:00
15-417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska2409:58:59
16-16283Mazurek Paweł -Żory-2410:12:00
17-15849Lis Karol -ŚcinawaTy jesteś wodzem2410:23:00
18-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team2410:41:59
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2410:50:59
20-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy2411:23:00
21-15076Sieradzki Mateusz ---2411:26:00
22-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2412:02:00
23-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2412:27:00
24-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2412:53:00
25-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-2312:49:00
25-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-2312:49:00
27-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-2112:44:00
28-1262Żelasko Andrzej -Mielec-2112:49:00
28-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS2112:49:00
30-16334Piecewicz Jarosław ---1910:36:00
31-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia301:14:59