Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 2017

Organizer North Team Szczecin
Place woj. zachodniopomorskie - Reptowo
Date 24 - 25 jun 2017
Headquarter Zespół Szkół Publicznych, Reptowo 96a, 73-108 Reptowo
Web page http://grassor.pl/
Regualation
Description None
All participants count 88

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
13
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi103.00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą95.12
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team91.71
41504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki71.06
51392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-69.46
6148Jurkowski Dariusz -Szczecin-66.18
7141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team65.62
799Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy65.62
91359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER65.06
10103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight59.86
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-59.86
125587Borowski Szymon ---53.87
125586Kaczorek Jarosław ---53.87

Route TR300

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
21
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-120Królikowski Roman -Modlniczka-100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-33089Stanek Asia 🥇---13.92
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-90.99
4-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-90.99
6-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI90.09
7-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-87.39
8-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN86.99
8-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT86.99
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-86.09
10-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info86.09
12-105Fałowski Rafał -Gajków-80.71
13-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-77.12
13-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM77.12
15-3162Jędrusik Rafał ---61.88
16-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-53.81
17-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-46.63
18-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wlkp.-36.77

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
39
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13657Romanowski Łukasz 🥇---53.00
2107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-42.45
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo40.12
4185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-38.78
4133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team38.78
44424Bartosiewicz Adam ---38.78
7260Wojtczak Szymon -SzczecinInit38.70
827Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń38.61
9784Wiatr Wojciech -Poznań:)34.36
9847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)34.36
11158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze33.33
1161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa33.33
13278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy28.62
14173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna27.99
14108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna27.99
14196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna27.99
17167Podsiadły Marcin -Stargard-27.77
176768Perdion Michał ---27.77
196778Skrobacki Marcin ---27.09
196777Przybyciński Piotr ---27.09
196776Modzelewski Tomasz ---27.09
196775Grzelak Marcin ---27.09
231546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team26.81
24125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie24.48
256729Suchowerski Konrad ---20.65
266823Bludas Jarosław ---20.44
27606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka19.51
28116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze18.58
291161Piechocki Robert -Koszalin-14.88
291143Krzemiński Andrzej -Koszalin-14.88
29147Krupowies Jerzy -Szczecin-14.88
29293Janowski Robert -Szczecin-14.88
33380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji13.40
34240Klepacki Bartosz -Police-11.16
351388Graczykowski Paweł -Police-11.13
364639Jarzębska Nina -Police-10.91
377071Pytlak Michał ---5.09
377072Szut Maciej ---5.09
377073Śmieja Piotr ---5.09

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
15
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin50.00
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-50.00
2-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka43.44
-267Konieczna Krystyna -Lipka-29.41
3-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin43.20
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos38.52
5-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl36.89
5-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska36.89
7-813Kowalski Krzysztof -Wołów-36.48
7-809Rudnicki Mariusz -Wołów-36.48
9-3720Rozwadowski Paweł ---33.61
10-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek31.15
11-583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO18.85
12-11718Czynszak Krystian ---6.97
13-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team6.15